Aanwinst toont zich, maar kopzorgen voor Clement: "Een risicopatiënt"

door
Aanwinst toont zich, maar kopzorgen voor Clement:

Club Brugge boekte vrijdagavond een opsteker en haalde het in de Brugse Metten na penalty's van Sporting Lissabon. Er waren een aantal veelbelovende elementen in het spel van Blauw-Zwart, maar echt overtuigen deed de vice-kampioen wederom niet. Het is duidelijk dat coach Philippe Clement nog werk heeft in aanloop naar de Champions League-voorrondes.


Van de aanwinsten was het vooral David Okereke die een goede indruk achter liet. De recordaankoop profiteerde al snel van defensief geblunder en toonde zich daarna ook erg gretig. De Nigeriaan toonde alvast dat hij op voldoende technische bagage beschikt. Alleen zal zijn vizier nog wat bijgesteld moeten worden. In de afwerking toonde hij zich meermaals redelijk onstuimig, een echte killer lijkt hij (nog) niet.

Achterin maakten de nieuwkomers dan weer een mindere beurt. Simon Deli speelde zijn match, maar heeft uitvoetballend toch nog werk om Stefano Denswil te kunnen evenaren. Eduard Sobol toonde zich dan weer in aanvallend opzicht, maar defensief liet hij een belabberde indruk achter. Het was hij ook een die strafschop veroorzaakt. "Een risicopatiënt", zo benoemt Het Laatste Nieuws hem.

Voor Clement is het in ieder geval te hopen dat zijn verdedigende leider Brandon Mechele snel terugkeert, want de achterlinie laat voorlopig geen zekere indruk achter. Matej Mitrovic is zeker geen slechte speler, maar de defensie naar zijn hand zetten is te veel gevraagd. En op de backposities lijkt extra versterking geen overbodige luxe, zeker als Clement blijft vasthouden aan een 4-3-3-systeem.

LEES OOK: 'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

Club moet nog een extra centrale verdediger halen ...

Meest recent

Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

1
1
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

43
43
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

119
119
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

69
69
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

59
59
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

84
84
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

196
196
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

132
132
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

117
117
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

105
105
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

352
352
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

263
263
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

391
391
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

346
346
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

115
115
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

143
143
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

261
261
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

90
90
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

107
107
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

92
92
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

111
111
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

262
262
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

215
215
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

239
239
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

98
98

Meer sportnieuws