Aanwinst toont zich, maar kopzorgen voor Clement: "Een risicopatiënt"

door
Aanwinst toont zich, maar kopzorgen voor Clement:

Club Brugge boekte vrijdagavond een opsteker en haalde het in de Brugse Metten na penalty's van Sporting Lissabon. Er waren een aantal veelbelovende elementen in het spel van Blauw-Zwart, maar echt overtuigen deed de vice-kampioen wederom niet. Het is duidelijk dat coach Philippe Clement nog werk heeft in aanloop naar de Champions League-voorrondes.


Van de aanwinsten was het vooral David Okereke die een goede indruk achter liet. De recordaankoop profiteerde al snel van defensief geblunder en toonde zich daarna ook erg gretig. De Nigeriaan toonde alvast dat hij op voldoende technische bagage beschikt. Alleen zal zijn vizier nog wat bijgesteld moeten worden. In de afwerking toonde hij zich meermaals redelijk onstuimig, een echte killer lijkt hij (nog) niet.

Achterin maakten de nieuwkomers dan weer een mindere beurt. Simon Deli speelde zijn match, maar heeft uitvoetballend toch nog werk om Stefano Denswil te kunnen evenaren. Eduard Sobol toonde zich dan weer in aanvallend opzicht, maar defensief liet hij een belabberde indruk achter. Het was hij ook een die strafschop veroorzaakt. "Een risicopatiënt", zo benoemt Het Laatste Nieuws hem.

Voor Clement is het in ieder geval te hopen dat zijn verdedigende leider Brandon Mechele snel terugkeert, want de achterlinie laat voorlopig geen zekere indruk achter. Matej Mitrovic is zeker geen slechte speler, maar de defensie naar zijn hand zetten is te veel gevraagd. En op de backposities lijkt extra versterking geen overbodige luxe, zeker als Clement blijft vasthouden aan een 4-3-3-systeem.

LEES OOK: Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club moet nog een extra centrale verdediger halen ...

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

12
12
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

99
99
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

266
266
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

327
327
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

231
231
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

159
159
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

275
275
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

345
345
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

232
232
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

276
276
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

392
392
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

148
148
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

279
279

Meer sportnieuws