Aanwinst toont zich, maar kopzorgen voor Clement: "Een risicopatiënt"

1250
Aanwinst toont zich, maar kopzorgen voor Clement:

Club Brugge boekte vrijdagavond een opsteker en haalde het in de Brugse Metten na penalty's van Sporting Lissabon. Er waren een aantal veelbelovende elementen in het spel van Blauw-Zwart, maar echt overtuigen deed de vice-kampioen wederom niet. Het is duidelijk dat coach Philippe Clement nog werk heeft in aanloop naar de Champions League-voorrondes.


Van de aanwinsten was het vooral David Okereke die een goede indruk achter liet. De recordaankoop profiteerde al snel van defensief geblunder en toonde zich daarna ook erg gretig. De Nigeriaan toonde alvast dat hij op voldoende technische bagage beschikt. Alleen zal zijn vizier nog wat bijgesteld moeten worden. In de afwerking toonde hij zich meermaals redelijk onstuimig, een echte killer lijkt hij (nog) niet.

Achterin maakten de nieuwkomers dan weer een mindere beurt. Simon Deli speelde zijn match, maar heeft uitvoetballend toch nog werk om Stefano Denswil te kunnen evenaren. Eduard Sobol toonde zich dan weer in aanvallend opzicht, maar defensief liet hij een belabberde indruk achter. Het was hij ook een die strafschop veroorzaakt. "Een risicopatiënt", zo benoemt Het Laatste Nieuws hem.

Voor Clement is het in ieder geval te hopen dat zijn verdedigende leider Brandon Mechele snel terugkeert, want de achterlinie laat voorlopig geen zekere indruk achter. Matej Mitrovic is zeker geen slechte speler, maar de defensie naar zijn hand zetten is te veel gevraagd. En op de backposities lijkt extra versterking geen overbodige luxe, zeker als Clement blijft vasthouden aan een 4-3-3-systeem.

LEES OOK: Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club moet nog een extra centrale verdediger halen ...

Meest recent

Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

0
0
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

47
47
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

51
51
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

99
99
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

164
164
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

98
98
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

35
35
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

112
112
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

297
297
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

86
86
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

42
42
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

269
269
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

404
404
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

114
114
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

83
83
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

282
282
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

369
369
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

57
57
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

521
521
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

399
399
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

122
122
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35

Meer sportnieuws