'Verrassende ontwikkeling: geen contract voor Sam bij Anderlecht'

1022 stemmen
'Verrassende ontwikkeling: geen contract voor Sam bij Anderlecht'

Anderlecht vertrok vrijdag richting Hamburg, waar een oefenmatch tegen de ex-ploeg van Vincent Kompany op het programma staat. Op zich niets bijzonders, ware het niet dat de selectie die naar Duitsland afreist een duidelijk signaal lijkt in te houden over wie niet meer tot diens plannen behoort. Adrien Trebel stapte namelijk niet op het vliegtuig, samen met nog zes anderen mocht hij thuisblijven.


De zes overige namen die ontbreken in de kern zijn Bubacarr Sanneh, Ivan Santini, Isaac Kiese Thelin, James Lawrence, Frank Boeckx en Sidney Sam. Voor die eerste drie legde Anderlecht ooit opgeteld nog bijna 15 miljoen op tafel, samen met grootverdiener Trebel vertegenwoordigen zij zo een stevig kapitaalverlies. Het ziet er namelijk steeds meer naar uit dat er op hen niet meer wordt gerekend en er een oplossing gezocht moet worden.

Dat geldt ook voor de goedkopere Lawrence en Boeckx, voor wie het er eveneens op lijkt dat ze de club mogen verlaten. Tot slot nam Paars-Wit ook aanvaller Sam niet mee op in de selectie voor de oefenpot in zijn thuisland, de laatste details in zijn contract zijn dus nog steeds niet afgehandeld. Samir Nasri en Philippe Sandler zijn wel van de partij.

UPDATE 15u45
Verrassende ontwikkeling in de situatie van Sindey Sam. De Duitse flankaanvaller trainde al een hele poos mee bij Paars-Wit en leek een dezer dagen voorgesteld te zullen worden als nieuwste aanwinst, maar nu zou de deal toch plots afgesprongen zijn. Het Nieuwsblad meldt dat de Anderlecht-directie uiteindelijk unaniem heeft beslist om de vijfvoudige international geen contract aan te bieden. Anderlecht zou zich namelijk willen focussen op andere prioriteiten in de zoektocht naar versterking voor komend seizoen.

LEES OOK: Beveren maakt nieuwe versterking bekend

Verrassende beslissing van Anderlecht?

Meest recent

Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

2
2
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

9
9
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

14
14
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

20
20
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

68
68
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

84
84
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

336
336
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

61
61
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

129
129
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

270
270
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

62
62
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

826
826
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

466
466
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

832
832
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

148
148
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

408
408
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

785
785
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

545
545
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

344
344
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

564
564
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

151
151
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

166
166

Meer sportnieuws