'Verrassende ontwikkeling: geen contract voor Sam bij Anderlecht'

door
'Verrassende ontwikkeling: geen contract voor Sam bij Anderlecht'

Anderlecht vertrok vrijdag richting Hamburg, waar een oefenmatch tegen de ex-ploeg van Vincent Kompany op het programma staat. Op zich niets bijzonders, ware het niet dat de selectie die naar Duitsland afreist een duidelijk signaal lijkt in te houden over wie niet meer tot diens plannen behoort. Adrien Trebel stapte namelijk niet op het vliegtuig, samen met nog zes anderen mocht hij thuisblijven.


De zes overige namen die ontbreken in de kern zijn Bubacarr Sanneh, Ivan Santini, Isaac Kiese Thelin, James Lawrence, Frank Boeckx en Sidney Sam. Voor die eerste drie legde Anderlecht ooit opgeteld nog bijna 15 miljoen op tafel, samen met grootverdiener Trebel vertegenwoordigen zij zo een stevig kapitaalverlies. Het ziet er namelijk steeds meer naar uit dat er op hen niet meer wordt gerekend en er een oplossing gezocht moet worden.

Dat geldt ook voor de goedkopere Lawrence en Boeckx, voor wie het er eveneens op lijkt dat ze de club mogen verlaten. Tot slot nam Paars-Wit ook aanvaller Sam niet mee op in de selectie voor de oefenpot in zijn thuisland, de laatste details in zijn contract zijn dus nog steeds niet afgehandeld. Samir Nasri en Philippe Sandler zijn wel van de partij.

UPDATE 15u45
Verrassende ontwikkeling in de situatie van Sindey Sam. De Duitse flankaanvaller trainde al een hele poos mee bij Paars-Wit en leek een dezer dagen voorgesteld te zullen worden als nieuwste aanwinst, maar nu zou de deal toch plots afgesprongen zijn. Het Nieuwsblad meldt dat de Anderlecht-directie uiteindelijk unaniem heeft beslist om de vijfvoudige international geen contract aan te bieden. Anderlecht zou zich namelijk willen focussen op andere prioriteiten in de zoektocht naar versterking voor komend seizoen.

LEES OOK: Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Verrassende beslissing van Anderlecht?

Meest recent

'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

44
44
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

14
14
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

54
54
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

123
123
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

207
207
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

97
97
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

131
131
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

94
94
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

121
121
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

143
143
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

535
535
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

557
557
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

47
47
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

248
248
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

101
101
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

186
186
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

145
145
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

47
47
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

261
261
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

40
40
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

313
313
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

508
508
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

141
141
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

394
394
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

241
241

Meer sportnieuws