TRANSFERUURTJE 1/2: Nieuwe toptransfer lonkt bij Ajax, verrassende aanwinst Club

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Nieuwe toptransfer lonkt bij Ajax, verrassende aanwinst Club

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou op het punt staan een verrassende aanwinst binnen te halen. Het voert vergevorderde onderhandelingen met Percy Tau, vorig seizoen verkozen tot beste speler in 1B. De Zuid-Afrikaan kwam toen uit voor Union, maar is eigendom van Brighton & Hove Albion. Hij zou echter niet in aanmerking komen voor een Engelse werkvergunning, waardoor hij op huurbasis naar Club zou trekken.



Er mogen ook nog een aantal spelers Blauw-Zwart verlaten, waaronder ook Ahmed Touba. De flankverdediger komt niet voor in de plannen van Philippe Clement. Hij is momenteel op proef bij de Italiaanse derdeklasser Monza.

Er is alsmaar meer sprake van een terugkeer van Laurent Depoitre naar de Jupiler Pro League. Zijn naam viel al bij Anderlecht en nu wordt hij ook bij Standard genoemd. Dat kan door de blessures van Orlando Sa en Obbi Oulare misschien nog wel een extra spits gebruiken.



Bij Anderlecht lijken er de komende weken vooral spelers te vertrekken. Eén van de namen voor wie interesse zou zijn, is Thomas Didillon. De doelman zou echter niet mogen vertrekken bij Paars-Wit, enkel een megabod zou de club kunnen overtuigen om met een transfer in te stemmen.

Ivan Santini lijkt dan weer wel op weg naar de uitgang. Trabzonspor blijft aandringen voor de Kroaat en zou zijn bod verhoogd hebben. Ook het contractvoorstel voor Santini werd de hoogte ingejaagd. Anderlecht zou de 3 miljoen euro die het voor de spits betaalde liefst zo veel mogelijk willen recupereren.



Bij KRC Genk zijn ze bijna klaar met hun transferhuiswerk. Enkel een spits staat nog op het verlanglijstje en daarvoor duikt de naam van Paul Onuachu opnieuw op. De Nigeriaan van FC Midtjylland moet de opvolger worden van Zinho Gano, die wil en mag vertrekken omdat hij nauwelijks aan spelen toekwam.

BUITENLAND

Ajax schepte deze zomer al zo'n 150 miljoen euro met de verkoop van Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt en dat bedrag kan de komende weken nog oplopen. Atletico Madrid zou zich immers gemeld hebben voor David Neres, al is het bod van 38 miljoen euro nog ontoereikend. Ook Real Madrid en Liverpool zouden aan de Braziliaan denken. In januari kon Ajax nog 45 miljoen vangen en nu zullen ze meer willen.

LEES OOK: Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Zal Tau bij Club Brugge een basisplaats kunnen afdwingen?

Meest recent

Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

0
0
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

75
75
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

44
44
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

203
203
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

75
75
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

111
111
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

214
214
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

273
273
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

61
61
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

108
108
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

431
431
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

130
130
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

97
97
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

252
252
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

848
848
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

272
272
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

297
297
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

301
301
Vinicius-rel escaleert: Courtois gooit feiten op tafel

Real Madrid heeft dinsdag een behoorlijke optie op de 1/8ste finales van de Champions League ...

195
195
Groot zorgenkind bij Club: "Valt van zijn gezicht te lezen"

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

304
304
Mourinho komt met straffe beschuldiging na nederlaag

De wedstrijd tussen Benfica en Real Madrid was dinsdagavond dé blikvanger in de Champions ...

251
251
Racismerel Vinicius: Real-spelers onthullen exacte woorden

Real Madrid heeft dinsdagavond revanche genomen op Benfica voor de nederlaag van enkele weken ...

181
181
Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

40
40

Meer sportnieuws