TRANSFERUURTJE 1/2: Nieuwe toptransfer lonkt bij Ajax, verrassende aanwinst Club

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Nieuwe toptransfer lonkt bij Ajax, verrassende aanwinst Club

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou op het punt staan een verrassende aanwinst binnen te halen. Het voert vergevorderde onderhandelingen met Percy Tau, vorig seizoen verkozen tot beste speler in 1B. De Zuid-Afrikaan kwam toen uit voor Union, maar is eigendom van Brighton & Hove Albion. Hij zou echter niet in aanmerking komen voor een Engelse werkvergunning, waardoor hij op huurbasis naar Club zou trekken.



Er mogen ook nog een aantal spelers Blauw-Zwart verlaten, waaronder ook Ahmed Touba. De flankverdediger komt niet voor in de plannen van Philippe Clement. Hij is momenteel op proef bij de Italiaanse derdeklasser Monza.

Er is alsmaar meer sprake van een terugkeer van Laurent Depoitre naar de Jupiler Pro League. Zijn naam viel al bij Anderlecht en nu wordt hij ook bij Standard genoemd. Dat kan door de blessures van Orlando Sa en Obbi Oulare misschien nog wel een extra spits gebruiken.



Bij Anderlecht lijken er de komende weken vooral spelers te vertrekken. Eén van de namen voor wie interesse zou zijn, is Thomas Didillon. De doelman zou echter niet mogen vertrekken bij Paars-Wit, enkel een megabod zou de club kunnen overtuigen om met een transfer in te stemmen.

Ivan Santini lijkt dan weer wel op weg naar de uitgang. Trabzonspor blijft aandringen voor de Kroaat en zou zijn bod verhoogd hebben. Ook het contractvoorstel voor Santini werd de hoogte ingejaagd. Anderlecht zou de 3 miljoen euro die het voor de spits betaalde liefst zo veel mogelijk willen recupereren.



Bij KRC Genk zijn ze bijna klaar met hun transferhuiswerk. Enkel een spits staat nog op het verlanglijstje en daarvoor duikt de naam van Paul Onuachu opnieuw op. De Nigeriaan van FC Midtjylland moet de opvolger worden van Zinho Gano, die wil en mag vertrekken omdat hij nauwelijks aan spelen toekwam.

BUITENLAND

Ajax schepte deze zomer al zo'n 150 miljoen euro met de verkoop van Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt en dat bedrag kan de komende weken nog oplopen. Atletico Madrid zou zich immers gemeld hebben voor David Neres, al is het bod van 38 miljoen euro nog ontoereikend. Ook Real Madrid en Liverpool zouden aan de Braziliaan denken. In januari kon Ajax nog 45 miljoen vangen en nu zullen ze meer willen.

LEES OOK: ‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Zal Tau bij Club Brugge een basisplaats kunnen afdwingen?

Meest recent

De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

7
7
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

21
21
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

81
81
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

88
88
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

78
78
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

172
172
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

71
71
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

269
269
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

241
241
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

240
240
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

48
48
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

129
129
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

80
80
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

366
366
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

324
324
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

169
169
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

74
74
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

252
252
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

192
192
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

502
502
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

93
93
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

70
70
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

78
78
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

336
336

Meer sportnieuws