Transferhoop voor Arsenal-fans: "Spreken over grote namen"

door
Transferhoop voor Arsenal-fans:

Het is deze zomer andermaal geen pretje om supporter van Arsenal FC te zijn. Vorig seizoen werd nogmaals duidelijk dat de Gunners een serieuze kwaliteitsinjectie nodig hebben om terug te kunnen meedoen voor de prijzen. Maar naarmate de Engelse transferdeadline dichter komt, blijft het muisstil in en rond het Emirates Stadium.


En dat zorgt voor meer en meer gemor bij de achterban. Maar coach Unai Emery stelt de supporters nu gerust: er is wel degelijk versterking op komst. "We hebben een duidelijk idee over welke posities we willen versterken. We nemen onze tijd en zijn kalm, want we willen alleen spelers hebben die ons echt kunnen helpen. Bovendien hebben we al erg goede spelers én erg goede talenten in huis. Ik kan de supporters beloven dat we voor het nieuwe seizoen echt een sterk team zullen hebben", werd hij geciteerd door VI.

Emery gaat zelfs nog een stapje verder en stelt dat er nog drie à vier nieuwe namen verwacht mogen worden. Maar de Engelse deadline volgt al op 8 augustus. "We praten over echt grote namen. We zijn erg veeleisend en kijken eerst naar de mogelijkheid om heel goede en heel dure spelers aan te trekken. Als de nummer één op onze lijst niet haalbaar is, schakelen we door naar nummer twee. Maar we moeten er zeker van zijn dat een bepaalde speler echt belangrijk kan worden voor onze ploeg."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

Denkt u dat Arsenal volgend seizoen zal meedoen voor de titel?

Meest recent

‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

49
49
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

45
45
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

34
34
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

218
218
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

211
211
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

56
56
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

108
108
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

173
173
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

151
151
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

48
48
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

242
242
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

511
511
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

77
77
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

152
152
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

155
155
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

475
475
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

360
360
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

248
248
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

261
261
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

222
222
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

153
153
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

166
166
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

70
70
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

213
213
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

485
485

Meer sportnieuws