'Puma mengt zich in transfersoap rond Sané'

door
'Puma mengt zich in transfersoap rond Sané'

Leroy Sané staat in de concrete belangstelling van Bayern München, zo hebben verschillende hooggeplaatsten van die club al toegegeven. De Duitsers zou ook bereid zijn om de geldbuidel voor hem open te trekken. Bij Manchester City rekent men er echter op dat de vleugelspits gewoon zal blijven.


Naar verluidt heeft Der Rekordmeister zo'n 80 miljoen euro over voor de diensten van de international, maar dat is blijkbaar niet genoeg om hem los te weken. Coach Pep Guardiola vertelt in de Engelse media dat hij denkt dat Sané blijft. "Daar ga ik wel van uit, ja. De club heeft hem vorig jaar een aanbod gedaan. We weten wat zijn potentie is. Hij heeft speciale kwaliteiten die je niet zomaar ergens vindt", klonk het op de persbabbel na de oefenzege tegen West Ham (4-2).

Bayern-voorzitter Karl-Heinz Rummenigge wil de voetballer in kwestie maar al te graag naar de Allianz Arena halen, maar ook kledingsponsor Puma van de Citizens verzet zich hiertegen. Sané vertegenwoordigt een enorme marketingwaarde en het concern wil niet dat City hem verkoopt. Iets wat men ook binnen de club al duidelijk heeft gemaakt. En voorlopig lijkt Puma dus zijn zin te krijgen.

LEES OOK: Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

🚀

Als u zijn persoonlijke raadgever was, welke club zou u Sané aanraden?

Meest recent

Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

21
21
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

77
77
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

51
51
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

26
26
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

195
195
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

339
339
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

548
548
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

275
275
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

91
91
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

102
102
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

387
387
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

243
243
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

104
104
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

263
263
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

457
457
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

192
192
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

564
564
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

111
111
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

116
116
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

314
314
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

168
168

Meer sportnieuws