'Club Brugge wil opnieuw versterking halen in Zuid-Amerika'

door
'Club Brugge wil opnieuw versterking halen in Zuid-Amerika'

Club Brugge toonde zich de vorige week vrij actief op de transfermarkt. Met Simon Deli werd meteen een vervanger voor Stefano Denswil in huis gehaald, voor spits David Okereke verbrak Blauw-Zwart zelfs zijn transferrecord. Maar de vice-kampioen is nog niet klaar op de mercato.


Coach Philippe Clement lijkt immers een 4-3-3-systeem te verkiezen boven de 3-5-2 waarin Club de voorbije jaren speelde. Hierdoor is er wel nog extra mankracht op de back-posities welgekomen. En daarvoor zou Blauw-Zwart nu andermaal in Colombia rond kijken. Zo melden verschillende lokale media dat de West-Vlamingen een oogje hebben laten vallen op Gabriel Fuentes. Het 22-jarige talent komt momenteel uit voor Junior FC in zijn geboorteland.

Volgens Pasion Tiburona, dat de club van dichtbij volgt, kwam er wel nog geen enkele formele aanbieding binnen vanuit Brugse hoek. Men bevestigt wel dat Blauw-Zwart de linksback op het oog heeft, maar concrete stappen zijn er nog niet genomen. Afwachten dus of Vincent Mannaert en co weldra toch doordrukken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

Indien er niemand meer vertrekt, is de kern van Club voldoen sterk ...

Meest recent

"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

1
1
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

78
78
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

100
100
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

59
59
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

203
203
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

36
36
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

103
103
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

163
163
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

322
322
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

126
126
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

66
66
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

56
56
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

60
60
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

149
149
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

142
142
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

381
381
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

81
81
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

34
34
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

142
142
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

165
165
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

73
73
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

791
791
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

267
267
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

142
142

Meer sportnieuws