KV Mechelen slaat na uitspraak BAS meteen toe op mercato

door
KV Mechelen slaat na uitspraak BAS meteen toe op mercato

KV Mechelen kan na de voorlopige uitspraak van het BAS eindelijk beginnen met het bouwen van zijn ploeg voor volgend seizoen. De eerste aanwinsten zijn onderweg en daarbij zal normaal gezien ook een centrale verdediger zitten. KVM nam onlangs immers afscheid van German Mera, die terugkeerde naar Colombia en bij Junior tekende.


Om hem te vervangen denken ze Achter de Kazerne aan een oude bekende, schrijft Het Laatste Nieuws. Er zouden binnenkort gesprekken opgestart worden over een terugkeer van Sheldon Bateau. De verdediger uit Trinidad & Tobago speelde al van 2012 tot 2015 voor Malinwa en groeide in die periode uit tot een sterkhouder. Daarna kwam hij uit voor Samara, Kairat en Sarpsborg. Bij die laatste club is hij nu einde contract en Bateau zou een terugkeer naar Mechelen wel zien zitten.

UPDATE 17/07
Woensdag kreeg Malinwa het definitieve verdict van het BAS te horen. Zo mag de club, die schuldig werd bevonden aan competitievervalsing, niet deelnemen aan de beker- en Europese competities. Maar KVM start wel gewoon in 1A en zónder puntenaftrek. Die zekerheid was blijkbaar nodig alvorens de terugkeer van Bateau kon afgerond worden, want later op de avond volgde de officiële aankondiging.

De 28-jarige tekende voor drie seizoenen bij zijn ex-club en is blij om weer terug te zijn in een vertrouwde omgeving. " Het is een belangrijk moment in mijn carrière. Ik had een aantal opties in andere landen, maar ik wou altijd al terugkeren naar KV. Dat kan ik nu", klinkt het op de clubwebstek.

LEES OOK: Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

Denkt u dat KVM volgend seizoen zal moeten strijden tegen degradatie?

Meest recent

'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

8
8
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

43
43
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

11
11
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

54
54
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

99
99
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

101
101
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

99
99
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

53
53
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

179
179
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

564
564
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

95
95
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

63
63
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

80
80
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

269
269
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

165
165
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

174
174
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

55
55
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

243
243
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

62
62
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

117
117
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

590
590
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

225
225
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

139
139
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

302
302

Meer sportnieuws