KV Mechelen slaat na uitspraak BAS meteen toe op mercato

door
KV Mechelen slaat na uitspraak BAS meteen toe op mercato

KV Mechelen kan na de voorlopige uitspraak van het BAS eindelijk beginnen met het bouwen van zijn ploeg voor volgend seizoen. De eerste aanwinsten zijn onderweg en daarbij zal normaal gezien ook een centrale verdediger zitten. KVM nam onlangs immers afscheid van German Mera, die terugkeerde naar Colombia en bij Junior tekende.


Om hem te vervangen denken ze Achter de Kazerne aan een oude bekende, schrijft Het Laatste Nieuws. Er zouden binnenkort gesprekken opgestart worden over een terugkeer van Sheldon Bateau. De verdediger uit Trinidad & Tobago speelde al van 2012 tot 2015 voor Malinwa en groeide in die periode uit tot een sterkhouder. Daarna kwam hij uit voor Samara, Kairat en Sarpsborg. Bij die laatste club is hij nu einde contract en Bateau zou een terugkeer naar Mechelen wel zien zitten.

UPDATE 17/07
Woensdag kreeg Malinwa het definitieve verdict van het BAS te horen. Zo mag de club, die schuldig werd bevonden aan competitievervalsing, niet deelnemen aan de beker- en Europese competities. Maar KVM start wel gewoon in 1A en zónder puntenaftrek. Die zekerheid was blijkbaar nodig alvorens de terugkeer van Bateau kon afgerond worden, want later op de avond volgde de officiële aankondiging.

De 28-jarige tekende voor drie seizoenen bij zijn ex-club en is blij om weer terug te zijn in een vertrouwde omgeving. " Het is een belangrijk moment in mijn carrière. Ik had een aantal opties in andere landen, maar ik wou altijd al terugkeren naar KV. Dat kan ik nu", klinkt het op de clubwebstek.

LEES OOK: DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

Denkt u dat KVM volgend seizoen zal moeten strijden tegen degradatie?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

140
140
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

214
214
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

107
107
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

100
100
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

270
270
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

62
62
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

474
474
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

147
147
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

296
296
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

503
503
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

186
186
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

105
105
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

171
171
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

155
155
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

419
419
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

763
763
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

680
680
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

369
369
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

618
618
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

196
196
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

426
426
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

651
651

Meer sportnieuws