Anderlecht maakt nieuwe slipper, ook Standard kan niet winnen

1247 stemmen
Anderlecht maakt nieuwe slipper, ook Standard kan niet winnen

De Jupiler Pro League gaat binnen anderhalve week opnieuw van start. De eersteklassers leggen momenteel dan ook de laatste hand aan hun voorbereidingen en dus stonden ook woensdag weer een aantal oefenduels op het programma. Standard speelde daarin gelijk, RSC Anderlecht ging net als STVV en Waasland-Beveren onderuit.


De ploeg van Vincent Kompany speelde zonder dat de speler-manager en de andere topaanwinsten in actie kwamen. Een mix van youngsters, overbodige spelers en vaste waarden van vorig seizoen ging onderuit tegen OFI Kreta. Middenvelder Vajeba Sacor opende vlak voor de pauze de score voor de bezoekers en daar bleef het uiteindelijk bij. Op enkele kansjes voor rust na, kwam Paars-Wit amper in het stuk voor. Zaterdag volgt nog een test tegen Hamburg SV.

In tegenstelling tot de rivaal uit Brussel, wist Standard wel te scoren. Drie keer zelfs tegen Maastricht VV, maar dat was niet voldoende voor de overwinning: 3-3. Limbombe en Amallah wisten een dubbele achterstand uit te wissen, waarna Miangue zijn ploeg op voorsprong zette. Toch wisten de Nederlanders alsnog gelijk te maken. De voorbereiding van de Luikenaars blijft zo erg wisselvallig verlopen.

Verder ging STVV onderuit in de Limburgse derby tegen Lommel SK. De ploeg uit 1B begon sterk en kon op een dubbele voorsprong gaan rusten. Na de pauze tekenden de Kanaries weliswaar voor de gelijkmaker, maar verder kwamen ze niet. Waasland-Beveren tot slot, ging stevig onderuit tegen RC Lens. De Franse werkgever van Guillaume Gillet haalde het met duidelijke 3-0-cijfers.

Overige uitslagen:
Roeselare - Moeskroen: 1-1
Beerschot - Panachaiki: 2-0

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord
1386

Welke ploeg denkt u dat komend seizoen het hoogste zal eindigen?

Meest recent

Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

0
0
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

87
87
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

55
55
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

97
97
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

57
57
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

115
115
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

47
47
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

78
78
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

99
99
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

91
91
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

146
146
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

95
95
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

119
119
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

324
324
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

152
152
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

147
147
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

89
89
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

162
162
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

259
259
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

56
56
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

227
227
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

610
610
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1386
1386
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

189
189

Meer sportnieuws