'Charleroi ontvangt eerste recordaanbieding voor Osimhen'

244 stemmen
'Charleroi ontvangt eerste recordaanbieding voor Osimhen'

Charleroi nam deze zomer afscheid van Felice Mazzu en is zo na zes jaar zijn succestrainer kwijt, maar verder hopen de Carolo's voor één keer hun elftal bijeen te kunnen houden. Desondanks zal Charleroi deze zomer wellicht wel zijn transferrecord verbreken, want de voorbije maanden schoot de marktwaarde van Victor Osimhen als een raket omhoog. 


"Behalve Osimhen zal er niemand vertrekken. Ik hoop dat het dossier van Victor volgende week geregeld zal zijn", kondigt Mehdi Bayat aan in La Dernière Heure. "Hij heeft voorrang gegeven aan één club en gezien zijn houding vorig seizoen, zal de club dat respecteren en meegaan in zijn wens." 

Osimhen speelde het voorbije seizoen op huurbasis bij Charleroi, dat de aankoopoptie in zijn overeenkomst lichtte en hem zo voor 3,5 miljoen euro overnam van VfL Wolfsburg. Ondertussen bedraagt zijn marktwaarde volgens Transfermarkt al 13 miljoen euro, waardoor hij wellicht met voorsprong de duurste uitgaande transfer ooit zal worden voor Charleroi.

UPDATE 17/07

Volgens Het Laatste Nieuws heeft grote geïnteresseerde Lille OSC zich reeds gemeld bij Charleroi. De Noord-Fransen zouden een eerste transferbod van 11 miljoen euro hebben gedaan op Osimhen. Maar volgens de krant neemt Charleroi daar geen genoegen mee, de Waalse club zou hopen op 15 miljoen euro. Toch zou er een positieve sfeer heersen en lijkt het erop dat beide clubs tot een vergelijk komen. Door de rechtstreeks kwalificatie voor de Champions League zit Lille er warmpjes in op financieel vlak. Osimhen zelf heeft al een akkoord met de Fransen. 

LEES OOK: 'Kassa kassa in Genk: na Karetsas nog 2 topdeal op komst'

Is Osimhen 15 miljoen waard?

Meest recent

Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

558
558
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

8
8
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

48
48
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

107
107
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

39
39
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

35
35
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

37
37
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

27
27
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

260
260
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

429
429
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

341
341
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

458
458
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

354
354
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

111
111
Bruno negeert opvallende naam: Anderlecht-exit na 162 matchen?

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Europa League. In ...

830
830
Chelsea hoort zéér zware straf na 74 overtredingen

Het Engelse voetbal staat in rep en roer. Topclub Chelsea kreeg een zware straf opgelegd nadat het ...

113
113
‘Club Brugge houdt hart vast: Forbs hakt transferknoop door’

Club Brugge dreigt nog enkele sterkhouders te verliezen deze zomermercato Verschillende spelers ...

723
723
KBVB-preses Van Damme slaat keihard terug op Infantino

Het plan van Gianni Infantino om de rechten van het WK te verkopen aan derden blijft de gemoederen ...

166
166
Beerschot pakt uit met transfernieuws én nieuw shirt

Beerschot liep vorig seizoen nipt promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn bij ...

117
117
Belgische comeback? Hugo Broos bevestigt ‘moeilijke beslissing’

Hugo Broos veroverde heel wat harten op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

163
163
Wesley Sonck zorgt voor totaal onverwacht spektakel

Wesley Sonck heeft de voorbije weken opnieuw indruk gemaakt als analist tijdens het WK, maar deze ...

101
101
'PSG gaat voor dubbelslag met gewezen JPL-sensatie'

In mei sleepte Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht door ...

73
73
'Vinicius-bom ontploft: Real stelt fors ultimatum'

Het is bij Real Madrid al een zeer bewogen transferzomer geweest. De Koninklijke haalde José ...

297
297
Charleroi laat ervaren pion gratis vertrekken

Bij Charleroi zijn dezer dagen alle ogen gericht op het dossier van Yassine Titraoui, die de kassa ...

23
23
Pro League grijpt in na kwalificatie Anderlecht en Gent

De voorbije week maakten de eerste Belgische clubs hun intrede op het Europese toneel. Anderlecht ...

379
379

Meer sportnieuws