'Charleroi ontvangt eerste recordaanbieding voor Osimhen'

244 stemmen
'Charleroi ontvangt eerste recordaanbieding voor Osimhen'

Charleroi nam deze zomer afscheid van Felice Mazzu en is zo na zes jaar zijn succestrainer kwijt, maar verder hopen de Carolo's voor één keer hun elftal bijeen te kunnen houden. Desondanks zal Charleroi deze zomer wellicht wel zijn transferrecord verbreken, want de voorbije maanden schoot de marktwaarde van Victor Osimhen als een raket omhoog. 


"Behalve Osimhen zal er niemand vertrekken. Ik hoop dat het dossier van Victor volgende week geregeld zal zijn", kondigt Mehdi Bayat aan in La Dernière Heure. "Hij heeft voorrang gegeven aan één club en gezien zijn houding vorig seizoen, zal de club dat respecteren en meegaan in zijn wens." 

Osimhen speelde het voorbije seizoen op huurbasis bij Charleroi, dat de aankoopoptie in zijn overeenkomst lichtte en hem zo voor 3,5 miljoen euro overnam van VfL Wolfsburg. Ondertussen bedraagt zijn marktwaarde volgens Transfermarkt al 13 miljoen euro, waardoor hij wellicht met voorsprong de duurste uitgaande transfer ooit zal worden voor Charleroi.

UPDATE 17/07

Volgens Het Laatste Nieuws heeft grote geïnteresseerde Lille OSC zich reeds gemeld bij Charleroi. De Noord-Fransen zouden een eerste transferbod van 11 miljoen euro hebben gedaan op Osimhen. Maar volgens de krant neemt Charleroi daar geen genoegen mee, de Waalse club zou hopen op 15 miljoen euro. Toch zou er een positieve sfeer heersen en lijkt het erop dat beide clubs tot een vergelijk komen. Door de rechtstreeks kwalificatie voor de Champions League zit Lille er warmpjes in op financieel vlak. Osimhen zelf heeft al een akkoord met de Fransen. 

LEES OOK: 'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Is Osimhen 15 miljoen waard?

Meest recent

Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

18
18
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

50
50
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

117
117
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

373
373
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

28
28
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

190
190
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

171
171
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

256
256
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

158
158
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

120
120
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

188
188
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

139
139
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

54
54
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

534
534
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

91
91
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

47
47
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

260
260
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

102
102
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

206
206
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

459
459
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

379
379
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

69
69
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

204
204
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

193
193

Meer sportnieuws