'Charleroi ontvangt eerste recordaanbieding voor Osimhen'

244 stemmen
'Charleroi ontvangt eerste recordaanbieding voor Osimhen'

Charleroi nam deze zomer afscheid van Felice Mazzu en is zo na zes jaar zijn succestrainer kwijt, maar verder hopen de Carolo's voor één keer hun elftal bijeen te kunnen houden. Desondanks zal Charleroi deze zomer wellicht wel zijn transferrecord verbreken, want de voorbije maanden schoot de marktwaarde van Victor Osimhen als een raket omhoog. 


"Behalve Osimhen zal er niemand vertrekken. Ik hoop dat het dossier van Victor volgende week geregeld zal zijn", kondigt Mehdi Bayat aan in La Dernière Heure. "Hij heeft voorrang gegeven aan één club en gezien zijn houding vorig seizoen, zal de club dat respecteren en meegaan in zijn wens." 

Osimhen speelde het voorbije seizoen op huurbasis bij Charleroi, dat de aankoopoptie in zijn overeenkomst lichtte en hem zo voor 3,5 miljoen euro overnam van VfL Wolfsburg. Ondertussen bedraagt zijn marktwaarde volgens Transfermarkt al 13 miljoen euro, waardoor hij wellicht met voorsprong de duurste uitgaande transfer ooit zal worden voor Charleroi.

UPDATE 17/07

Volgens Het Laatste Nieuws heeft grote geïnteresseerde Lille OSC zich reeds gemeld bij Charleroi. De Noord-Fransen zouden een eerste transferbod van 11 miljoen euro hebben gedaan op Osimhen. Maar volgens de krant neemt Charleroi daar geen genoegen mee, de Waalse club zou hopen op 15 miljoen euro. Toch zou er een positieve sfeer heersen en lijkt het erop dat beide clubs tot een vergelijk komen. Door de rechtstreeks kwalificatie voor de Champions League zit Lille er warmpjes in op financieel vlak. Osimhen zelf heeft al een akkoord met de Fransen. 

LEES OOK: Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Is Osimhen 15 miljoen waard?

Meest recent

Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

0
0
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

84
84
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

172
172
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

96
96
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

187
187
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

345
345
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

351
351
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

86
86
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

430
430
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

146
146
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

51
51
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

550
550
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

292
292
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

268
268
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

501
501
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

199
199
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

98
98
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

110
110
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

82
82
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

58
58
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

266
266
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

107
107
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

358
358
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

424
424

Meer sportnieuws