'Charleroi ontvangt eerste recordaanbieding voor Osimhen'

244 stemmen
'Charleroi ontvangt eerste recordaanbieding voor Osimhen'

Charleroi nam deze zomer afscheid van Felice Mazzu en is zo na zes jaar zijn succestrainer kwijt, maar verder hopen de Carolo's voor één keer hun elftal bijeen te kunnen houden. Desondanks zal Charleroi deze zomer wellicht wel zijn transferrecord verbreken, want de voorbije maanden schoot de marktwaarde van Victor Osimhen als een raket omhoog. 


"Behalve Osimhen zal er niemand vertrekken. Ik hoop dat het dossier van Victor volgende week geregeld zal zijn", kondigt Mehdi Bayat aan in La Dernière Heure. "Hij heeft voorrang gegeven aan één club en gezien zijn houding vorig seizoen, zal de club dat respecteren en meegaan in zijn wens." 

Osimhen speelde het voorbije seizoen op huurbasis bij Charleroi, dat de aankoopoptie in zijn overeenkomst lichtte en hem zo voor 3,5 miljoen euro overnam van VfL Wolfsburg. Ondertussen bedraagt zijn marktwaarde volgens Transfermarkt al 13 miljoen euro, waardoor hij wellicht met voorsprong de duurste uitgaande transfer ooit zal worden voor Charleroi.

UPDATE 17/07

Volgens Het Laatste Nieuws heeft grote geïnteresseerde Lille OSC zich reeds gemeld bij Charleroi. De Noord-Fransen zouden een eerste transferbod van 11 miljoen euro hebben gedaan op Osimhen. Maar volgens de krant neemt Charleroi daar geen genoegen mee, de Waalse club zou hopen op 15 miljoen euro. Toch zou er een positieve sfeer heersen en lijkt het erop dat beide clubs tot een vergelijk komen. Door de rechtstreeks kwalificatie voor de Champions League zit Lille er warmpjes in op financieel vlak. Osimhen zelf heeft al een akkoord met de Fransen. 

LEES OOK: Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Is Osimhen 15 miljoen waard?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

28
28
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

30
30
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

47
47
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

14
14
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

37
37
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

136
136
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

35
35
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

163
163
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

73
73
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

315
315
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

315
315
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

134
134
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

171
171
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

344
344
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

45
45
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

179
179
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

109
109
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

403
403
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

391
391
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

613
613
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

714
714
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

289
289
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

435
435
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

252
252
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

304
304

Meer sportnieuws