'Charleroi ontvangt eerste recordaanbieding voor Osimhen'

door
'Charleroi ontvangt eerste recordaanbieding voor Osimhen'

Charleroi nam deze zomer afscheid van Felice Mazzu en is zo na zes jaar zijn succestrainer kwijt, maar verder hopen de Carolo's voor één keer hun elftal bijeen te kunnen houden. Desondanks zal Charleroi deze zomer wellicht wel zijn transferrecord verbreken, want de voorbije maanden schoot de marktwaarde van Victor Osimhen als een raket omhoog. 


"Behalve Osimhen zal er niemand vertrekken. Ik hoop dat het dossier van Victor volgende week geregeld zal zijn", kondigt Mehdi Bayat aan in La Dernière Heure. "Hij heeft voorrang gegeven aan één club en gezien zijn houding vorig seizoen, zal de club dat respecteren en meegaan in zijn wens." 

Osimhen speelde het voorbije seizoen op huurbasis bij Charleroi, dat de aankoopoptie in zijn overeenkomst lichtte en hem zo voor 3,5 miljoen euro overnam van VfL Wolfsburg. Ondertussen bedraagt zijn marktwaarde volgens Transfermarkt al 13 miljoen euro, waardoor hij wellicht met voorsprong de duurste uitgaande transfer ooit zal worden voor Charleroi.

UPDATE 17/07

Volgens Het Laatste Nieuws heeft grote geïnteresseerde Lille OSC zich reeds gemeld bij Charleroi. De Noord-Fransen zouden een eerste transferbod van 11 miljoen euro hebben gedaan op Osimhen. Maar volgens de krant neemt Charleroi daar geen genoegen mee, de Waalse club zou hopen op 15 miljoen euro. Toch zou er een positieve sfeer heersen en lijkt het erop dat beide clubs tot een vergelijk komen. Door de rechtstreeks kwalificatie voor de Champions League zit Lille er warmpjes in op financieel vlak. Osimhen zelf heeft al een akkoord met de Fransen. 

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

Is Osimhen 15 miljoen waard?

Meest recent

Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

0
0
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

7
7
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

111
111
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

223
223
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

60
60
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

36
36
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

57
57
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

197
197
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

130
130
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

144
144
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

46
46
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

215
215
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

49
49
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

104
104
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

529
529
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

211
211
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

118
118
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

278
278
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

444
444
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

292
292
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

637
637
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

486
486
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

169
169
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

40
40

Meer sportnieuws