'Vertrek kampioenenmaker Genk nog niet voor meteen'

door
'Vertrek kampioenenmaker Genk nog niet voor meteen'

KRC Genk wist de verwachtte uittocht na het behalen van de titel tot dusver in te perken, maar nu begint er toch schot in de zaak te komen. Leandro Trossard was de eerste kampioenenmaker die vertrok, ondertussen werd hij gevolgd door Joseph Aidoo en eerstdaags ook door Ruslan Malinovskyi. En ook de volgende vertrekker staat al klaar. 


Naast bovengenoemde spelers hield Racing ook rekening met Sander Berge en Ally Samatta als mogelijke vertrekkers. Rond die eerste is het momenteel redelijk rustig, de goaltjesdief zou dan weer wel dicht bij een transfer staan. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Galatasaray een delegatie naar Limburg heeft gestuurd om de onderhandelingen rond de Tanzaniaan officieel te openen. 

De Turkse kampioen mikt op extra scorend vermogen, onder meer met oog op de Champions League. Naar verluidt verlangt Genk zo'n 10 miljoen euro voor de spits. Op zich geen onoverkomelijk bedrag, maar van een definitief akkoord is momenteel nog geen sprake. In ieder geval maakte Samatta maandag opnieuw zijn opwachting in Genk. Zijn medische proeven waren alvast een succes.

UPDATE 17/07

Ook Het Nieuwsblad bevestigt de interesse van Galatasaray in Ally Samatta. De Tanzaniaan verscheen dinsdag opnieuw op de groepstraining na een welverdiende vakantie met interlandverplichtingen. Volgens de krant is er momenteel nog geen sprake van een akkoord, en dat zou voornamelijk aan de transfersom liggen. Volgens Turkse bronnen vraagt KRC Genk 10 miljoen euro, maar de krant weet dat de Limburgers op een aanzienlijk hoger bedrag mikt. Wordt Samatta alsnog verkocht, dan zal Genk uitkijken naar een nieuwe spits.

LEES OOK: Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Is Samatta onhoudbaar voor Genk?

Meest recent

Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

12
12
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

81
81
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

137
137
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

443
443
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

50
50
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

197
197
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

33
33
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

80
80
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

112
112
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

160
160
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

520
520
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

306
306
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

199
199
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

403
403
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

271
271
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

265
265
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

268
268
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

621
621
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

187
187
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

130
130
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

34
34
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

166
166
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

130
130

Meer sportnieuws