'Vertrek kampioenenmaker Genk nog niet voor meteen'

door
'Vertrek kampioenenmaker Genk nog niet voor meteen'

KRC Genk wist de verwachtte uittocht na het behalen van de titel tot dusver in te perken, maar nu begint er toch schot in de zaak te komen. Leandro Trossard was de eerste kampioenenmaker die vertrok, ondertussen werd hij gevolgd door Joseph Aidoo en eerstdaags ook door Ruslan Malinovskyi. En ook de volgende vertrekker staat al klaar. 


Naast bovengenoemde spelers hield Racing ook rekening met Sander Berge en Ally Samatta als mogelijke vertrekkers. Rond die eerste is het momenteel redelijk rustig, de goaltjesdief zou dan weer wel dicht bij een transfer staan. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Galatasaray een delegatie naar Limburg heeft gestuurd om de onderhandelingen rond de Tanzaniaan officieel te openen. 

De Turkse kampioen mikt op extra scorend vermogen, onder meer met oog op de Champions League. Naar verluidt verlangt Genk zo'n 10 miljoen euro voor de spits. Op zich geen onoverkomelijk bedrag, maar van een definitief akkoord is momenteel nog geen sprake. In ieder geval maakte Samatta maandag opnieuw zijn opwachting in Genk. Zijn medische proeven waren alvast een succes.

UPDATE 17/07

Ook Het Nieuwsblad bevestigt de interesse van Galatasaray in Ally Samatta. De Tanzaniaan verscheen dinsdag opnieuw op de groepstraining na een welverdiende vakantie met interlandverplichtingen. Volgens de krant is er momenteel nog geen sprake van een akkoord, en dat zou voornamelijk aan de transfersom liggen. Volgens Turkse bronnen vraagt KRC Genk 10 miljoen euro, maar de krant weet dat de Limburgers op een aanzienlijk hoger bedrag mikt. Wordt Samatta alsnog verkocht, dan zal Genk uitkijken naar een nieuwe spits.

LEES OOK: KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

Is Samatta onhoudbaar voor Genk?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

16
16
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

34
34
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

56
56
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

21
21
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

104
104
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

48
48
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

99
99
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

57
57
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

99
99
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

136
136
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

538
538
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

160
160
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

427
427
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

80
80
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

464
464
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

272
272
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

311
311
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

800
800
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

222
222

Meer sportnieuws