'Vertrek kampioenenmaker Genk nog niet voor meteen'

562 stemmen
'Vertrek kampioenenmaker Genk nog niet voor meteen'

KRC Genk wist de verwachtte uittocht na het behalen van de titel tot dusver in te perken, maar nu begint er toch schot in de zaak te komen. Leandro Trossard was de eerste kampioenenmaker die vertrok, ondertussen werd hij gevolgd door Joseph Aidoo en eerstdaags ook door Ruslan Malinovskyi. En ook de volgende vertrekker staat al klaar. 


Naast bovengenoemde spelers hield Racing ook rekening met Sander Berge en Ally Samatta als mogelijke vertrekkers. Rond die eerste is het momenteel redelijk rustig, de goaltjesdief zou dan weer wel dicht bij een transfer staan. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Galatasaray een delegatie naar Limburg heeft gestuurd om de onderhandelingen rond de Tanzaniaan officieel te openen. 

De Turkse kampioen mikt op extra scorend vermogen, onder meer met oog op de Champions League. Naar verluidt verlangt Genk zo'n 10 miljoen euro voor de spits. Op zich geen onoverkomelijk bedrag, maar van een definitief akkoord is momenteel nog geen sprake. In ieder geval maakte Samatta maandag opnieuw zijn opwachting in Genk. Zijn medische proeven waren alvast een succes.

UPDATE 17/07

Ook Het Nieuwsblad bevestigt de interesse van Galatasaray in Ally Samatta. De Tanzaniaan verscheen dinsdag opnieuw op de groepstraining na een welverdiende vakantie met interlandverplichtingen. Volgens de krant is er momenteel nog geen sprake van een akkoord, en dat zou voornamelijk aan de transfersom liggen. Volgens Turkse bronnen vraagt KRC Genk 10 miljoen euro, maar de krant weet dat de Limburgers op een aanzienlijk hoger bedrag mikt. Wordt Samatta alsnog verkocht, dan zal Genk uitkijken naar een nieuwe spits.

LEES OOK: 'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

🚀

Is Samatta onhoudbaar voor Genk?

Meest recent

Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

1
1
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

158
158
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

96
96
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

74
74
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

65
65
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

32
32
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

69
69
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

58
58
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

34
34
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

159
159
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

189
189
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

115
115
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

68
68
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

635
635
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

454
454
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

224
224
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

288
288
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

90
90
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

72
72
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

74
74
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

332
332
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

787
787
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

176
176
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

533
533
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

252
252

Meer sportnieuws