'Vertrek kampioenenmaker Genk nog niet voor meteen'

door
'Vertrek kampioenenmaker Genk nog niet voor meteen'

KRC Genk wist de verwachtte uittocht na het behalen van de titel tot dusver in te perken, maar nu begint er toch schot in de zaak te komen. Leandro Trossard was de eerste kampioenenmaker die vertrok, ondertussen werd hij gevolgd door Joseph Aidoo en eerstdaags ook door Ruslan Malinovskyi. En ook de volgende vertrekker staat al klaar. 


Naast bovengenoemde spelers hield Racing ook rekening met Sander Berge en Ally Samatta als mogelijke vertrekkers. Rond die eerste is het momenteel redelijk rustig, de goaltjesdief zou dan weer wel dicht bij een transfer staan. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Galatasaray een delegatie naar Limburg heeft gestuurd om de onderhandelingen rond de Tanzaniaan officieel te openen. 

De Turkse kampioen mikt op extra scorend vermogen, onder meer met oog op de Champions League. Naar verluidt verlangt Genk zo'n 10 miljoen euro voor de spits. Op zich geen onoverkomelijk bedrag, maar van een definitief akkoord is momenteel nog geen sprake. In ieder geval maakte Samatta maandag opnieuw zijn opwachting in Genk. Zijn medische proeven waren alvast een succes.

UPDATE 17/07

Ook Het Nieuwsblad bevestigt de interesse van Galatasaray in Ally Samatta. De Tanzaniaan verscheen dinsdag opnieuw op de groepstraining na een welverdiende vakantie met interlandverplichtingen. Volgens de krant is er momenteel nog geen sprake van een akkoord, en dat zou voornamelijk aan de transfersom liggen. Volgens Turkse bronnen vraagt KRC Genk 10 miljoen euro, maar de krant weet dat de Limburgers op een aanzienlijk hoger bedrag mikt. Wordt Samatta alsnog verkocht, dan zal Genk uitkijken naar een nieuwe spits.

LEES OOK: Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

Is Samatta onhoudbaar voor Genk?

Meest recent

Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

0
0
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

23
23
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

36
36
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

281
281
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

256
256
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

241
241
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

66
66
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

548
548
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

541
541
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

290
290
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

99
99
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

144
144
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

50
50
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

410
410
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

54
54
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

55
55
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

139
139
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

135
135
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

195
195
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

43
43
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

170
170
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

371
371
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

120
120
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

218
218

Meer sportnieuws