'Vertrek kampioenenmaker Genk nog niet voor meteen'

562 stemmen
'Vertrek kampioenenmaker Genk nog niet voor meteen'

KRC Genk wist de verwachtte uittocht na het behalen van de titel tot dusver in te perken, maar nu begint er toch schot in de zaak te komen. Leandro Trossard was de eerste kampioenenmaker die vertrok, ondertussen werd hij gevolgd door Joseph Aidoo en eerstdaags ook door Ruslan Malinovskyi. En ook de volgende vertrekker staat al klaar. 


Naast bovengenoemde spelers hield Racing ook rekening met Sander Berge en Ally Samatta als mogelijke vertrekkers. Rond die eerste is het momenteel redelijk rustig, de goaltjesdief zou dan weer wel dicht bij een transfer staan. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Galatasaray een delegatie naar Limburg heeft gestuurd om de onderhandelingen rond de Tanzaniaan officieel te openen. 

De Turkse kampioen mikt op extra scorend vermogen, onder meer met oog op de Champions League. Naar verluidt verlangt Genk zo'n 10 miljoen euro voor de spits. Op zich geen onoverkomelijk bedrag, maar van een definitief akkoord is momenteel nog geen sprake. In ieder geval maakte Samatta maandag opnieuw zijn opwachting in Genk. Zijn medische proeven waren alvast een succes.

UPDATE 17/07

Ook Het Nieuwsblad bevestigt de interesse van Galatasaray in Ally Samatta. De Tanzaniaan verscheen dinsdag opnieuw op de groepstraining na een welverdiende vakantie met interlandverplichtingen. Volgens de krant is er momenteel nog geen sprake van een akkoord, en dat zou voornamelijk aan de transfersom liggen. Volgens Turkse bronnen vraagt KRC Genk 10 miljoen euro, maar de krant weet dat de Limburgers op een aanzienlijk hoger bedrag mikt. Wordt Samatta alsnog verkocht, dan zal Genk uitkijken naar een nieuwe spits.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Is Samatta onhoudbaar voor Genk?

Meest recent

Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

5
5
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

49
49
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

27
27
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

17
17
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

41
41
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

91
91
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

204
204
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

24
24
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

168
168
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

29
29
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

338
338
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

452
452
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

371
371
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

662
662
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

245
245
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

361
361
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

171
171
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

580
580
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

645
645
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

439
439
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

679
679
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

136
136
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

270
270
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

498
498

Meer sportnieuws