TRANSFERUURTJE 2/2: Alderweireld en Carrasco gewild, Barça doet bod op Neymar

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Alderweireld en Carrasco gewild, Barça doet bod op Neymar

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk
heeft Ruslan Malinovskyi officieel verkocht aan Atalanta. Bij Club Brugge staat er aan in- en uitgaande zijde ook nog wat te bewegen en de Bruggelingen hebben met Mamadou Diatta een jonge middenvelder op proef. Aan uitgaande zijde zullen Ahmed Touba (op proef bij Monza) en Cyril Ngonge (uitleenbeurt aan Belgische club) de club nog gaan verlaten.

Anderlecht heeft Sidney Sam dan weer vastgelegd voor één jaar, al is het wachten op de officiële bevestiging. Paars-Wit wil ook nog een pak spelers van de hand doen en voor Adrien Trebel (Frankrijk), Alexandru Chipciu (Turkije) en Mohammed Dauda (Vitesse en Willem II) is er interesse.

Blijft Taiwo Awoniyi dan toch in België? De spits kan naar een aantal Belgische clubs en ook CSKA Moskou, Schalke 04, Mainz hebben interesse. Liverpool is alvast bereid om hem nog een jaar uit te lenen. In Eerste Klasse B zitten ze ook niet stil, want Westerlo wist Christoffer Remmer weg te halen bij Molde. Joeri Dequevy, transfervrij, kan naar Roesalere, MVV, Cambuur, Volendam en een club uit Cyprus.



BUITENLAND
FC Barcelona wil Neymar terughalen, maar PSG is niet onder de indruk van het aanbod: 40 miljoen euro plus Ousmane Dembélé en Philippe Coutinho. Twee spelers die Barça boven de 300 miljoen euro hebben gekost... De Catalanen haalden wel een andere speler al naar Camp Nou. Marc Cucurella werd voor vier miljoen euro weggehaald bij Eibar. Rivaal Atlético Madrid wil zich ook gaan versterken en heeft zijn zinnen gezet op Kieran Trippier van Tottenham, dat droomt van een terugkeer van Gareth Bale (Real Madrid).

Toby Alderweireld werd in het verleden ook gelinkt aan Barça, maar dat is geen optie. AS Roma is dat wel en de Romeinen maakten bekend dat ze hem er zeer graag bijwillen. Yannick Carrasco is een andere Belg die een transfer kan versieren, want Bayern München zou hem steeds meer als de ideale vervanger voor Franck Ribery zien. Een andere oude bekende van het Belgische voetbal heeft wel een transfer afgerond: Abdou Diallo (ex-Zulte Waregem) tekende bij PSG, dat 31 miljoen euro betaalde aan Dortmund.

Bij Ajax waren niet alle aankopen de afgelopen jaren een succes. Rasmus Kristensen en Zakaria Labyad mogen de club verlaten, nadat Ajax ze in totaal voor 11,5 miljoen euro had aangetrokken. Matthijs de Ligt wordt wellicht woensdag voorgesteld bij Juventus.

LEES OOK: Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Zal Bayern een bod doen op Carrasco?

Meest recent

Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

37
37
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

102
102
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

35
35
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

290
290
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

79
79
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

113
113
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

219
219
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

108
108
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

109
109
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

50
50
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

93
93
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

257
257
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

211
211
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

146
146
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

118
118
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

156
156
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

239
239
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

32
32
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

156
156
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

417
417
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

187
187
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

92
92
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

47
47
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

470
470

Meer sportnieuws