TRANSFERUURTJE 2/2: Alderweireld en Carrasco gewild, Barça doet bod op Neymar

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Alderweireld en Carrasco gewild, Barça doet bod op Neymar

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk
heeft Ruslan Malinovskyi officieel verkocht aan Atalanta. Bij Club Brugge staat er aan in- en uitgaande zijde ook nog wat te bewegen en de Bruggelingen hebben met Mamadou Diatta een jonge middenvelder op proef. Aan uitgaande zijde zullen Ahmed Touba (op proef bij Monza) en Cyril Ngonge (uitleenbeurt aan Belgische club) de club nog gaan verlaten.

Anderlecht heeft Sidney Sam dan weer vastgelegd voor één jaar, al is het wachten op de officiële bevestiging. Paars-Wit wil ook nog een pak spelers van de hand doen en voor Adrien Trebel (Frankrijk), Alexandru Chipciu (Turkije) en Mohammed Dauda (Vitesse en Willem II) is er interesse.

Blijft Taiwo Awoniyi dan toch in België? De spits kan naar een aantal Belgische clubs en ook CSKA Moskou, Schalke 04, Mainz hebben interesse. Liverpool is alvast bereid om hem nog een jaar uit te lenen. In Eerste Klasse B zitten ze ook niet stil, want Westerlo wist Christoffer Remmer weg te halen bij Molde. Joeri Dequevy, transfervrij, kan naar Roesalere, MVV, Cambuur, Volendam en een club uit Cyprus.



BUITENLAND
FC Barcelona wil Neymar terughalen, maar PSG is niet onder de indruk van het aanbod: 40 miljoen euro plus Ousmane Dembélé en Philippe Coutinho. Twee spelers die Barça boven de 300 miljoen euro hebben gekost... De Catalanen haalden wel een andere speler al naar Camp Nou. Marc Cucurella werd voor vier miljoen euro weggehaald bij Eibar. Rivaal Atlético Madrid wil zich ook gaan versterken en heeft zijn zinnen gezet op Kieran Trippier van Tottenham, dat droomt van een terugkeer van Gareth Bale (Real Madrid).

Toby Alderweireld werd in het verleden ook gelinkt aan Barça, maar dat is geen optie. AS Roma is dat wel en de Romeinen maakten bekend dat ze hem er zeer graag bijwillen. Yannick Carrasco is een andere Belg die een transfer kan versieren, want Bayern München zou hem steeds meer als de ideale vervanger voor Franck Ribery zien. Een andere oude bekende van het Belgische voetbal heeft wel een transfer afgerond: Abdou Diallo (ex-Zulte Waregem) tekende bij PSG, dat 31 miljoen euro betaalde aan Dortmund.

Bij Ajax waren niet alle aankopen de afgelopen jaren een succes. Rasmus Kristensen en Zakaria Labyad mogen de club verlaten, nadat Ajax ze in totaal voor 11,5 miljoen euro had aangetrokken. Matthijs de Ligt wordt wellicht woensdag voorgesteld bij Juventus.

LEES OOK: 'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

Zal Bayern een bod doen op Carrasco?

Meest recent

Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

27
27
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

35
35
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

186
186
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

230
230
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

139
139
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

182
182
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

172
172
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

92
92
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

107
107
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

54
54
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

155
155
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

439
439
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

350
350
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

260
260
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

127
127
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

412
412
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

91
91
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

788
788
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

274
274
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

219
219
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

171
171
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

398
398
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

152
152
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

132
132
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

85
85

Meer sportnieuws