'Situatie tussen Neymar en PSG geraakt flink verhit'

door
'Situatie tussen Neymar en PSG geraakt flink verhit'

Neymar meldde zich maandag opnieuw bij Paris Saint-Germain, maar de relatie tussen club en speler blijft erg gespannen staan. De Braziliaan heeft zijn zinnen immers gezet op een vertrek uit de Franse hoofdstad. Maar de Parijzenaars laten zich niet doen door de superster en houden de touwtjes strak in handen.


Volgens SPORT zou er maandag een gesprek zijn geweest tussen Neymar en zijn landgenoot Leonardo, de sportieve baas in het Parcs des Princes. Die zou het de aanvaller nog een keer duidelijk hebben gemaakt: een vertrek is enkel aan de orde onder de voorwaarden van PSG. Met andere woorden: enkel als er voldoende geld op tafel wordt gelegd zal de club er pas aan denken om zich constructief op te stellen.

Maar FC Barcelona, de gedroomde bestemming van Neymar, kon/wou voorlopig niet aan de voorwaarden voldoen. De gesprekken tussen de clubs verlopen moeizaam, want sinds het eerste contact zijn er al een dag of vijftig verstreken en is een naderend akkoord nog altijd ver weg. PSG is dan ook niet van plan om zich uit de tent te laten lokken.

Men houdt er rekening mee dat deze soap nog weken kan duren, mogelijk tot aan de laatste dag van de transferperiode. Leonardo zal niet eens meer proberen om Neymar te overtuigen om te blijven, maar zal wel op de jackpot mikken. De kans is groot dat de steraanvaller tot die tijd alles aan doet om de transfer te forceren. De situatie zou dus wel eens verhit kunnen raken.

LEES OOK: Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

Denkt u dat Neymar in september nog voor PSG speelt?

Meest recent

Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

5
5
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

19
19
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

157
157
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

132
132
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

41
41
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

198
198
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

162
162
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

174
174
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

140
140
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

434
434
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

317
317
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

230
230
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

52
52
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

99
99
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

133
133
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

58
58
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

261
261
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

228
228
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

98
98
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

151
151
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

77
77
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

263
263
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

245
245
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

212
212

Meer sportnieuws