'Situatie tussen Neymar en PSG geraakt flink verhit'

door
'Situatie tussen Neymar en PSG geraakt flink verhit'

Neymar meldde zich maandag opnieuw bij Paris Saint-Germain, maar de relatie tussen club en speler blijft erg gespannen staan. De Braziliaan heeft zijn zinnen immers gezet op een vertrek uit de Franse hoofdstad. Maar de Parijzenaars laten zich niet doen door de superster en houden de touwtjes strak in handen.


Volgens SPORT zou er maandag een gesprek zijn geweest tussen Neymar en zijn landgenoot Leonardo, de sportieve baas in het Parcs des Princes. Die zou het de aanvaller nog een keer duidelijk hebben gemaakt: een vertrek is enkel aan de orde onder de voorwaarden van PSG. Met andere woorden: enkel als er voldoende geld op tafel wordt gelegd zal de club er pas aan denken om zich constructief op te stellen.

Maar FC Barcelona, de gedroomde bestemming van Neymar, kon/wou voorlopig niet aan de voorwaarden voldoen. De gesprekken tussen de clubs verlopen moeizaam, want sinds het eerste contact zijn er al een dag of vijftig verstreken en is een naderend akkoord nog altijd ver weg. PSG is dan ook niet van plan om zich uit de tent te laten lokken.

Men houdt er rekening mee dat deze soap nog weken kan duren, mogelijk tot aan de laatste dag van de transferperiode. Leonardo zal niet eens meer proberen om Neymar te overtuigen om te blijven, maar zal wel op de jackpot mikken. De kans is groot dat de steraanvaller tot die tijd alles aan doet om de transfer te forceren. De situatie zou dus wel eens verhit kunnen raken.

LEES OOK: 'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Denkt u dat Neymar in september nog voor PSG speelt?

Meest recent

Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

9
9
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

5
5
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

17
17
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

84
84
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

204
204
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

25
25
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

75
75
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

96
96
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

129
129
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

344
344
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

203
203
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

301
301
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

81
81
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

338
338
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

145
145
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

162
162
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

907
907
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

180
180
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

54
54
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

324
324
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

1141
1141
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

231
231
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

189
189
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

137
137
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

46
46

Meer sportnieuws