'Situatie tussen Neymar en PSG geraakt flink verhit'

door
'Situatie tussen Neymar en PSG geraakt flink verhit'

Neymar meldde zich maandag opnieuw bij Paris Saint-Germain, maar de relatie tussen club en speler blijft erg gespannen staan. De Braziliaan heeft zijn zinnen immers gezet op een vertrek uit de Franse hoofdstad. Maar de Parijzenaars laten zich niet doen door de superster en houden de touwtjes strak in handen.


Volgens SPORT zou er maandag een gesprek zijn geweest tussen Neymar en zijn landgenoot Leonardo, de sportieve baas in het Parcs des Princes. Die zou het de aanvaller nog een keer duidelijk hebben gemaakt: een vertrek is enkel aan de orde onder de voorwaarden van PSG. Met andere woorden: enkel als er voldoende geld op tafel wordt gelegd zal de club er pas aan denken om zich constructief op te stellen.

Maar FC Barcelona, de gedroomde bestemming van Neymar, kon/wou voorlopig niet aan de voorwaarden voldoen. De gesprekken tussen de clubs verlopen moeizaam, want sinds het eerste contact zijn er al een dag of vijftig verstreken en is een naderend akkoord nog altijd ver weg. PSG is dan ook niet van plan om zich uit de tent te laten lokken.

Men houdt er rekening mee dat deze soap nog weken kan duren, mogelijk tot aan de laatste dag van de transferperiode. Leonardo zal niet eens meer proberen om Neymar te overtuigen om te blijven, maar zal wel op de jackpot mikken. De kans is groot dat de steraanvaller tot die tijd alles aan doet om de transfer te forceren. De situatie zou dus wel eens verhit kunnen raken.

LEES OOK: 'Neymar verrast met plots transferplan'

Denkt u dat Neymar in september nog voor PSG speelt?

Meest recent

Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

11
11
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

33
33
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

50
50
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

71
71
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

307
307
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

35
35
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

208
208
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

160
160
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

839
839
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

162
162
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

725
725
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

446
446
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

532
532
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

496
496
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

119
119
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

134
134
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

592
592
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

263
263
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

273
273
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

98
98
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

131
131

Meer sportnieuws