'Conte heeft groot nieuws voor toptarget Lukaku'

door
'Conte heeft groot nieuws voor toptarget Lukaku'

Het is geen geheim dat Romelu Lukaku deze zomer wil vertrekken bij Manchester United. De Rode Duivel aast op een transfer naar Internazionale, maar op clubniveau wordt maar geen akkoord gevonden over de transfersom. De spits zelf wil nochtans ver gaan om de deal rond te krijgen. 


Volgens La Gazzetta dello Sport is Lukaku immers bereid om heel wat van zijn salaris voor in te leveren. Naar verluidt moet Lukaku een riant deel van zijn loon laten schieten om in Milaan te kunnen gaan spelen. Dat is voor de 26-jarige aanvaller blijkbaar totaal geen probleem. Bij Inter hoopt hij weer gelukkig te worden als voetballer en daar kan het United-salaris schijnbaar niet tegenop. 

Aan beide clubs dus om nu tot een overeenkomst te komen. Lukaku vertoeft momenteel met de rest van United-kern op Australische bodem, maar zaterdag maakte hij geen deel uit van de wedstrijdselectie voor het oefenduel tegen Perth Glory. Aanstaande zaterdag staan United en Inter overigens tegenover mekaar in een oefenpot. Het is afwachten of we Lukaku dan in actie zullen zien en vooral in welke ploeg.

UPDATE 16/07

Voorlopig traint Romelu Lukaku niet meer mee bij Manchester United, en dit met het oog op een transfer naar Internazionale. Maar daar blijft het wachten op de verkoop van Mauro Icardi, voor de Italianen een vereiste vooraleer het Big Rom definitief wil binnenhalen. De Argentijn lijkt naar Juventus te trekken, maar dat wordt al maandenlang gesuggereerd. Volgens Het Nieuwsblad verzekert Inter-trainer Antonio Conte dat die transfer er zeker wél komt, en met dat geld willen de Milanezen Lukaku aankopen. Goed nieuws dus voor Lukaku, al wordt het afwachten wanneer er concrete beweging komt in dit transferdossier.

LEES OOK: 'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Is Internazionale een goede keuze voor Lukaku?

Meest recent

Bornauw klapt uit de biecht: nieuwe T1 Anderlecht bekend?

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

0
0
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

111
111
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

253
253
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

35
35
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

196
196
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

135
135
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

198
198
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

289
289
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

582
582
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

183
183
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

293
293
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1774
1774
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

230
230
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

348
348
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

588
588
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

170
170
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

308
308
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

371
371
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

82
82
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

622
622
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

556
556
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

237
237
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

533
533
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

523
523
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

104
104

Meer sportnieuws