'Conte heeft groot nieuws voor toptarget Lukaku'

door
'Conte heeft groot nieuws voor toptarget Lukaku'

Het is geen geheim dat Romelu Lukaku deze zomer wil vertrekken bij Manchester United. De Rode Duivel aast op een transfer naar Internazionale, maar op clubniveau wordt maar geen akkoord gevonden over de transfersom. De spits zelf wil nochtans ver gaan om de deal rond te krijgen. 


Volgens La Gazzetta dello Sport is Lukaku immers bereid om heel wat van zijn salaris voor in te leveren. Naar verluidt moet Lukaku een riant deel van zijn loon laten schieten om in Milaan te kunnen gaan spelen. Dat is voor de 26-jarige aanvaller blijkbaar totaal geen probleem. Bij Inter hoopt hij weer gelukkig te worden als voetballer en daar kan het United-salaris schijnbaar niet tegenop. 

Aan beide clubs dus om nu tot een overeenkomst te komen. Lukaku vertoeft momenteel met de rest van United-kern op Australische bodem, maar zaterdag maakte hij geen deel uit van de wedstrijdselectie voor het oefenduel tegen Perth Glory. Aanstaande zaterdag staan United en Inter overigens tegenover mekaar in een oefenpot. Het is afwachten of we Lukaku dan in actie zullen zien en vooral in welke ploeg.

UPDATE 16/07

Voorlopig traint Romelu Lukaku niet meer mee bij Manchester United, en dit met het oog op een transfer naar Internazionale. Maar daar blijft het wachten op de verkoop van Mauro Icardi, voor de Italianen een vereiste vooraleer het Big Rom definitief wil binnenhalen. De Argentijn lijkt naar Juventus te trekken, maar dat wordt al maandenlang gesuggereerd. Volgens Het Nieuwsblad verzekert Inter-trainer Antonio Conte dat die transfer er zeker wél komt, en met dat geld willen de Milanezen Lukaku aankopen. Goed nieuws dus voor Lukaku, al wordt het afwachten wanneer er concrete beweging komt in dit transferdossier.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Is Internazionale een goede keuze voor Lukaku?

Meest recent

Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

0
0
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

86
86
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

32
32
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

25
25
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

224
224
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

27
27
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

49
49
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

36
36
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

173
173
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

41
41
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

57
57
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

176
176
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

240
240
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

208
208
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

187
187
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

157
157
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

305
305
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

275
275
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

116
116
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

370
370
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

150
150
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

211
211

Meer sportnieuws