'Conte heeft groot nieuws voor toptarget Lukaku'

580 stemmen
'Conte heeft groot nieuws voor toptarget Lukaku'

Het is geen geheim dat Romelu Lukaku deze zomer wil vertrekken bij Manchester United. De Rode Duivel aast op een transfer naar Internazionale, maar op clubniveau wordt maar geen akkoord gevonden over de transfersom. De spits zelf wil nochtans ver gaan om de deal rond te krijgen. 


Volgens La Gazzetta dello Sport is Lukaku immers bereid om heel wat van zijn salaris voor in te leveren. Naar verluidt moet Lukaku een riant deel van zijn loon laten schieten om in Milaan te kunnen gaan spelen. Dat is voor de 26-jarige aanvaller blijkbaar totaal geen probleem. Bij Inter hoopt hij weer gelukkig te worden als voetballer en daar kan het United-salaris schijnbaar niet tegenop. 

Aan beide clubs dus om nu tot een overeenkomst te komen. Lukaku vertoeft momenteel met de rest van United-kern op Australische bodem, maar zaterdag maakte hij geen deel uit van de wedstrijdselectie voor het oefenduel tegen Perth Glory. Aanstaande zaterdag staan United en Inter overigens tegenover mekaar in een oefenpot. Het is afwachten of we Lukaku dan in actie zullen zien en vooral in welke ploeg.

UPDATE 16/07

Voorlopig traint Romelu Lukaku niet meer mee bij Manchester United, en dit met het oog op een transfer naar Internazionale. Maar daar blijft het wachten op de verkoop van Mauro Icardi, voor de Italianen een vereiste vooraleer het Big Rom definitief wil binnenhalen. De Argentijn lijkt naar Juventus te trekken, maar dat wordt al maandenlang gesuggereerd. Volgens Het Nieuwsblad verzekert Inter-trainer Antonio Conte dat die transfer er zeker wél komt, en met dat geld willen de Milanezen Lukaku aankopen. Goed nieuws dus voor Lukaku, al wordt het afwachten wanneer er concrete beweging komt in dit transferdossier.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Is Internazionale een goede keuze voor Lukaku?

Meest recent

'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

40
40
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

83
83
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

224
224
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

369
369
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

98
98
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

201
201
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

302
302
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

287
287
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

550
550
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

341
341
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

128
128
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

180
180
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

400
400
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

523
523
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

345
345
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

158
158
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

43
43
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

409
409
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

59
59
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

494
494
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

676
676
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

136
136
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

114
114
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

341
341
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

141
141

Meer sportnieuws