'Dure Barcelona-winger weigert plaats te ruimen voor Neymar'

door
'Dure Barcelona-winger weigert plaats te ruimen voor Neymar'

Twee jaar geleden kwam voor maar liefst 125 miljoen over van Borussia Dortmund, maar sindsdien slaagde Ousmane Dembélé er niet in om een onuitwisbare indruk na te laten in Barcelona. Na de komst van Antoine Griezmann en met ook nog Neymar voor de deur lijkt trainer Ernesto Valverde dan ook stilaan geen plaats meer te hebben in zijn elftal voor de Fransman, die aldus veelvuldig in verband wordt gebracht met een vertrek.


Het lot van de 22-jarige flankaanvaller lijkt wel verbonden aan dat van Neymar, want het was nadat de Braziliaan voor een recordsom van 222 miljoen naar PSG trok dat Dembélé naar Camp Nou trok. Nu is het dus net de nakende terugkeer van de verloren zoon die ervoor dreigt te zorgen dat de wispelturige Fransman naar de uitgang wordt geduwd, al weigert die ondanks de interesse van topteams als PSG, Bayern München en nu naar verluidt ook Liverpool zijn koffers te pakken.

De 21-voudig international is er nog steeds van overtuigd dat hij kan slagen bij Barcelona en zou daarbij ook de steun genieten van zowel zijn ploegmaats in de kleedkamer als het Catalaanse bestuur, zo schrijven diverse Spaanse media. Alleen de technische staf zou zo zijn twijfels hebben bij Dembélé zijn kwaliteiten en/of slaagkansen. Die laat dat echter niet aan zijn hart komen en is vastberaden om zichzelf te bewijzen. Afwachten dus of hij daar de kans toe krijgt.

LEES OOK: FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

Dembélé zou volgens mij het best passen bij ...

Meest recent

Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang verbaast Italië

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

7
7
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

125
125
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

63
63
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

66
66
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

35
35
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

80
80
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

217
217
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

281
281
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

45
45
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

95
95
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

292
292
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

233
233
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

96
96
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

586
586
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

137
137
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

240
240
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

202
202
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

228
228
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

397
397
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

192
192
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

253
253
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

49
49
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

156
156
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

93
93
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

191
191

Meer sportnieuws