Beerschot: "Bewust misleidende communicatie van KV Mechelen"

door
Beerschot:

Beerschot V.A. en KV Mechelen kunnen elkaars bloed drinken en de komende jaren zal het niet snel goed komen tussen de twee ploegen. Beiden vechten om een plaats in Eerste Klasse A en Beerschot kwam nog maar eens met een scherp statement richting KV Mechelen. Dat deed het via zijn website.


"Beerschot neemt kennis van de misleidende communicatie van KV Mechelen. KVM stelt dat het uitstel van de competitie geen invloed heeft op KVM in 1A. Deze communicatie is bewust misleidend. Het BAS dient zich nog uit te spreken over de grond van de zaak, met name de vraag of er (poging tot) matchfixing is geweest. Indien KVM schuldig wordt bevonden (waarvan kan worden uitgegaan gezien de bekende feiten), zal het BAS een sanctie uitspreken. Deze sanctie kan niet anders zijn dan de consequente uitvoering van het bondsreglement. Gezien het BAS een degradatie uitsluit, moet de sanctie, voorzien in artikel B.2008.213, uitgevoerd worden waardoor Beerschot naar 1A promoveert", deelt Beerschot mee.

En de club gaat verder. "Beerschot verwacht niets anders dan dat de betrokken partijen zullen proberen het uitstel van de competitie teniet te doen, zodat sancties vermeden kunnen worden. Zij zullen ook de beslissingen van het BAS trachten te vertragen. In die zin is het vertragingsmanoeuvre van ex-bestuurslid, Dhr. Steemans, geen verrassing. Telenet liet onlangs weten hoofdsponsor te blijven, na het maken van schoon schip. Beerschot stelt echter vast dat ex-bestuursleden rustig blijven voortwerken achter de schermen. Getuige daarvan onder andere het opduiken van ex-voorzitter Dhr. Timmermans in de neutrale zone tijdens de finalewedstrijd en het optreden op het veld als ware hij woordvoerder van KVM."

LEES OOK: Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer
18

Tijd dat er een definitieve uitspraak komt?

Meest recent

'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

16
16
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

15
15
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

18
18
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

28
28
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

19
19
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

358
358
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

301
301
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

31
31
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

288
288
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

197
197
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

162
162
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

294
294
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

186
186
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

453
453
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

140
140
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

45
45
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

245
245
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

447
447
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

48
48
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

133
133
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

529
529
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

291
291
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

541
541

Meer sportnieuws