Beerschot: "Bewust misleidende communicatie van KV Mechelen"

door
Beerschot:

Beerschot V.A. en KV Mechelen kunnen elkaars bloed drinken en de komende jaren zal het niet snel goed komen tussen de twee ploegen. Beiden vechten om een plaats in Eerste Klasse A en Beerschot kwam nog maar eens met een scherp statement richting KV Mechelen. Dat deed het via zijn website.


"Beerschot neemt kennis van de misleidende communicatie van KV Mechelen. KVM stelt dat het uitstel van de competitie geen invloed heeft op KVM in 1A. Deze communicatie is bewust misleidend. Het BAS dient zich nog uit te spreken over de grond van de zaak, met name de vraag of er (poging tot) matchfixing is geweest. Indien KVM schuldig wordt bevonden (waarvan kan worden uitgegaan gezien de bekende feiten), zal het BAS een sanctie uitspreken. Deze sanctie kan niet anders zijn dan de consequente uitvoering van het bondsreglement. Gezien het BAS een degradatie uitsluit, moet de sanctie, voorzien in artikel B.2008.213, uitgevoerd worden waardoor Beerschot naar 1A promoveert", deelt Beerschot mee.

En de club gaat verder. "Beerschot verwacht niets anders dan dat de betrokken partijen zullen proberen het uitstel van de competitie teniet te doen, zodat sancties vermeden kunnen worden. Zij zullen ook de beslissingen van het BAS trachten te vertragen. In die zin is het vertragingsmanoeuvre van ex-bestuurslid, Dhr. Steemans, geen verrassing. Telenet liet onlangs weten hoofdsponsor te blijven, na het maken van schoon schip. Beerschot stelt echter vast dat ex-bestuursleden rustig blijven voortwerken achter de schermen. Getuige daarvan onder andere het opduiken van ex-voorzitter Dhr. Timmermans in de neutrale zone tijdens de finalewedstrijd en het optreden op het veld als ware hij woordvoerder van KVM."

LEES OOK: Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Tijd dat er een definitieve uitspraak komt?

Meest recent

'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

14
14
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

297
297
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

22
22
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

86
86
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

13
13
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

50
50
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

81
81
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

131
131
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

446
446
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

273
273
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

176
176
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

356
356
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

259
259
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

244
244
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

254
254
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

571
571
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

169
169
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

125
125
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

66
66
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

165
165
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

125
125
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

66
66
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

91
91

Meer sportnieuws