Beerschot: "Bewust misleidende communicatie van KV Mechelen"

door
Beerschot:

Beerschot V.A. en KV Mechelen kunnen elkaars bloed drinken en de komende jaren zal het niet snel goed komen tussen de twee ploegen. Beiden vechten om een plaats in Eerste Klasse A en Beerschot kwam nog maar eens met een scherp statement richting KV Mechelen. Dat deed het via zijn website.


"Beerschot neemt kennis van de misleidende communicatie van KV Mechelen. KVM stelt dat het uitstel van de competitie geen invloed heeft op KVM in 1A. Deze communicatie is bewust misleidend. Het BAS dient zich nog uit te spreken over de grond van de zaak, met name de vraag of er (poging tot) matchfixing is geweest. Indien KVM schuldig wordt bevonden (waarvan kan worden uitgegaan gezien de bekende feiten), zal het BAS een sanctie uitspreken. Deze sanctie kan niet anders zijn dan de consequente uitvoering van het bondsreglement. Gezien het BAS een degradatie uitsluit, moet de sanctie, voorzien in artikel B.2008.213, uitgevoerd worden waardoor Beerschot naar 1A promoveert", deelt Beerschot mee.

En de club gaat verder. "Beerschot verwacht niets anders dan dat de betrokken partijen zullen proberen het uitstel van de competitie teniet te doen, zodat sancties vermeden kunnen worden. Zij zullen ook de beslissingen van het BAS trachten te vertragen. In die zin is het vertragingsmanoeuvre van ex-bestuurslid, Dhr. Steemans, geen verrassing. Telenet liet onlangs weten hoofdsponsor te blijven, na het maken van schoon schip. Beerschot stelt echter vast dat ex-bestuursleden rustig blijven voortwerken achter de schermen. Getuige daarvan onder andere het opduiken van ex-voorzitter Dhr. Timmermans in de neutrale zone tijdens de finalewedstrijd en het optreden op het veld als ware hij woordvoerder van KVM."

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Tijd dat er een definitieve uitspraak komt?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

68
68
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

212
212
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

137
137
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

159
159
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

252
252
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

79
79
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

617
617
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

309
309
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

204
204
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

317
317
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

222
222
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

385
385
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

363
363
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

491
491
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

107
107
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

428
428
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

390
390
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

297
297
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

309
309
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws