Beerschot: "Bewust misleidende communicatie van KV Mechelen"

door
Beerschot:

Beerschot V.A. en KV Mechelen kunnen elkaars bloed drinken en de komende jaren zal het niet snel goed komen tussen de twee ploegen. Beiden vechten om een plaats in Eerste Klasse A en Beerschot kwam nog maar eens met een scherp statement richting KV Mechelen. Dat deed het via zijn website.


"Beerschot neemt kennis van de misleidende communicatie van KV Mechelen. KVM stelt dat het uitstel van de competitie geen invloed heeft op KVM in 1A. Deze communicatie is bewust misleidend. Het BAS dient zich nog uit te spreken over de grond van de zaak, met name de vraag of er (poging tot) matchfixing is geweest. Indien KVM schuldig wordt bevonden (waarvan kan worden uitgegaan gezien de bekende feiten), zal het BAS een sanctie uitspreken. Deze sanctie kan niet anders zijn dan de consequente uitvoering van het bondsreglement. Gezien het BAS een degradatie uitsluit, moet de sanctie, voorzien in artikel B.2008.213, uitgevoerd worden waardoor Beerschot naar 1A promoveert", deelt Beerschot mee.

En de club gaat verder. "Beerschot verwacht niets anders dan dat de betrokken partijen zullen proberen het uitstel van de competitie teniet te doen, zodat sancties vermeden kunnen worden. Zij zullen ook de beslissingen van het BAS trachten te vertragen. In die zin is het vertragingsmanoeuvre van ex-bestuurslid, Dhr. Steemans, geen verrassing. Telenet liet onlangs weten hoofdsponsor te blijven, na het maken van schoon schip. Beerschot stelt echter vast dat ex-bestuursleden rustig blijven voortwerken achter de schermen. Getuige daarvan onder andere het opduiken van ex-voorzitter Dhr. Timmermans in de neutrale zone tijdens de finalewedstrijd en het optreden op het veld als ware hij woordvoerder van KVM."

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep
60

Tijd dat er een definitieve uitspraak komt?

Meest recent

Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

18
18
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

10
10
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

28
28
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

313
313
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

485
485
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

201
201
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

76
76
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

82
82
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

340
340
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

146
146
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

234
234
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

96
96
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

251
251
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

436
436
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

185
185
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

66
66
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

539
539
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

109
109
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

275
275
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

157
157
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

120
120
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

24
24

Meer sportnieuws