'Vermaelen mag Engeland vergeten, ook geen Duivel meer?'

557 stemmen
'Vermaelen mag Engeland vergeten, ook geen Duivel meer?'

Thomas Vermaelen blijft ondanks vermeende interesse van RSC Anderlecht en Olympiakos, op zoek naar een nieuwe club. De speler is vrij nadat zijn contract bij FC Barcelona afliep. Maar de interesse uit grote landen is zeer mager nadat de Rode Duivel de afgelopen jaren amper aan de bak kwam. 


En dus begint het er meer en meer op te lijken dat de carrière van Vermaelen buiten Europa zal worden voortgezet. Zo schrijft La Dernière Heure dat de verdediger momenteel onderhandelt met Al-Arabi. De club uit Qatar, die eerder deze week nog Hamdi Harbaoui aantrok, zou Vermaelen en lucratief contract voorstellen. Er zou zelfs sprake zijn van een mondeling akkoord, maar de verdediger zou nog even bedenktijd willen. 

Hoewel Vermaelen er zal wonen en leven in de nodige luxe, is Qatar immers niet meteen de meest aantrekkelijke bestemming voor zijn jonge gezinnetje. Bovendien volgt er binnen één jaar het EK. Dit zou zijn orgelpunt als Rode Duivel moeten worden, maar het is nog maar de vraag of Roberto Martinez hem blijft oproepen als hij in een minderwaardige competitie gaat spelen. 

UPDATE 15u22 

Volgens Het Laatste Nieuws is Vermaelen afgereisd naar Qatar, waar er een eenjarig contract plus optie op nog een jaar klaarligt. De Rode Duivel hoopte nog op een Engelse club, maar die zouden niet zitten te wachten op hem. Al-Arabi lijkt de strijd gewonnen te hebben met andere clubs uit de VS en China. Met deze keuze lijkt de internationale carrière van Vermaelen er wel op te gaan zitten. "Vermaelen houdt er wel rekening mee dat een transfer naar Qatar zijn kansen op een basisplaats op het EK kan hypothekeren."

LEES OOK: WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Moet Vermaelen meer aan het sportieve denken?

Meest recent

Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

9
9
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

10
10
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

188
188
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

37
37
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

23
23
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

169
169
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

84
84
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

119
119
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

316
316
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

290
290
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

75
75
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

52
52
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

160
160
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

151
151
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

53
53
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

419
419
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

291
291
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

73
73
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

304
304
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

370
370
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

114
114
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

67
67
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

443
443
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

275
275

Meer sportnieuws