'Vermaelen mag Engeland vergeten, ook geen Duivel meer?'

557 stemmen
'Vermaelen mag Engeland vergeten, ook geen Duivel meer?'

Thomas Vermaelen blijft ondanks vermeende interesse van RSC Anderlecht en Olympiakos, op zoek naar een nieuwe club. De speler is vrij nadat zijn contract bij FC Barcelona afliep. Maar de interesse uit grote landen is zeer mager nadat de Rode Duivel de afgelopen jaren amper aan de bak kwam. 


En dus begint het er meer en meer op te lijken dat de carrière van Vermaelen buiten Europa zal worden voortgezet. Zo schrijft La Dernière Heure dat de verdediger momenteel onderhandelt met Al-Arabi. De club uit Qatar, die eerder deze week nog Hamdi Harbaoui aantrok, zou Vermaelen en lucratief contract voorstellen. Er zou zelfs sprake zijn van een mondeling akkoord, maar de verdediger zou nog even bedenktijd willen. 

Hoewel Vermaelen er zal wonen en leven in de nodige luxe, is Qatar immers niet meteen de meest aantrekkelijke bestemming voor zijn jonge gezinnetje. Bovendien volgt er binnen één jaar het EK. Dit zou zijn orgelpunt als Rode Duivel moeten worden, maar het is nog maar de vraag of Roberto Martinez hem blijft oproepen als hij in een minderwaardige competitie gaat spelen. 

UPDATE 15u22 

Volgens Het Laatste Nieuws is Vermaelen afgereisd naar Qatar, waar er een eenjarig contract plus optie op nog een jaar klaarligt. De Rode Duivel hoopte nog op een Engelse club, maar die zouden niet zitten te wachten op hem. Al-Arabi lijkt de strijd gewonnen te hebben met andere clubs uit de VS en China. Met deze keuze lijkt de internationale carrière van Vermaelen er wel op te gaan zitten. "Vermaelen houdt er wel rekening mee dat een transfer naar Qatar zijn kansen op een basisplaats op het EK kan hypothekeren."

LEES OOK: Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Moet Vermaelen meer aan het sportieve denken?

Meest recent

'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

30
30
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

249
249
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

7
7
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

57
57
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

100
100
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

246
246
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

57
57
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

33
33
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

626
626
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

224
224
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

372
372
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

659
659
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

254
254
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

399
399
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

391
391
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

51
51
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

39
39
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

116
116
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

138
138
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

119
119
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

155
155
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

559
559
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

406
406
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

94
94

Meer sportnieuws