'Vermaelen mag Engeland vergeten, ook geen Duivel meer?'

door
'Vermaelen mag Engeland vergeten, ook geen Duivel meer?'

Thomas Vermaelen blijft ondanks vermeende interesse van RSC Anderlecht en Olympiakos, op zoek naar een nieuwe club. De speler is vrij nadat zijn contract bij FC Barcelona afliep. Maar de interesse uit grote landen is zeer mager nadat de Rode Duivel de afgelopen jaren amper aan de bak kwam. 


En dus begint het er meer en meer op te lijken dat de carrière van Vermaelen buiten Europa zal worden voortgezet. Zo schrijft La Dernière Heure dat de verdediger momenteel onderhandelt met Al-Arabi. De club uit Qatar, die eerder deze week nog Hamdi Harbaoui aantrok, zou Vermaelen en lucratief contract voorstellen. Er zou zelfs sprake zijn van een mondeling akkoord, maar de verdediger zou nog even bedenktijd willen. 

Hoewel Vermaelen er zal wonen en leven in de nodige luxe, is Qatar immers niet meteen de meest aantrekkelijke bestemming voor zijn jonge gezinnetje. Bovendien volgt er binnen één jaar het EK. Dit zou zijn orgelpunt als Rode Duivel moeten worden, maar het is nog maar de vraag of Roberto Martinez hem blijft oproepen als hij in een minderwaardige competitie gaat spelen. 

UPDATE 15u22 

Volgens Het Laatste Nieuws is Vermaelen afgereisd naar Qatar, waar er een eenjarig contract plus optie op nog een jaar klaarligt. De Rode Duivel hoopte nog op een Engelse club, maar die zouden niet zitten te wachten op hem. Al-Arabi lijkt de strijd gewonnen te hebben met andere clubs uit de VS en China. Met deze keuze lijkt de internationale carrière van Vermaelen er wel op te gaan zitten. "Vermaelen houdt er wel rekening mee dat een transfer naar Qatar zijn kansen op een basisplaats op het EK kan hypothekeren."

LEES OOK: Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Moet Vermaelen meer aan het sportieve denken?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

75
75
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

106
106
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

190
190
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

80
80
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

200
200
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

35
35
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

232
232
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

181
181
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

410
410
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

90
90
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

620
620
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1097
1097
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

385
385
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

313
313
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

328
328
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

478
478
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

493
493
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

430
430
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

235
235
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1002
1002
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws