'Vermaelen mag Engeland vergeten, ook geen Duivel meer?'

557 stemmen
'Vermaelen mag Engeland vergeten, ook geen Duivel meer?'

Thomas Vermaelen blijft ondanks vermeende interesse van RSC Anderlecht en Olympiakos, op zoek naar een nieuwe club. De speler is vrij nadat zijn contract bij FC Barcelona afliep. Maar de interesse uit grote landen is zeer mager nadat de Rode Duivel de afgelopen jaren amper aan de bak kwam. 


En dus begint het er meer en meer op te lijken dat de carrière van Vermaelen buiten Europa zal worden voortgezet. Zo schrijft La Dernière Heure dat de verdediger momenteel onderhandelt met Al-Arabi. De club uit Qatar, die eerder deze week nog Hamdi Harbaoui aantrok, zou Vermaelen en lucratief contract voorstellen. Er zou zelfs sprake zijn van een mondeling akkoord, maar de verdediger zou nog even bedenktijd willen. 

Hoewel Vermaelen er zal wonen en leven in de nodige luxe, is Qatar immers niet meteen de meest aantrekkelijke bestemming voor zijn jonge gezinnetje. Bovendien volgt er binnen één jaar het EK. Dit zou zijn orgelpunt als Rode Duivel moeten worden, maar het is nog maar de vraag of Roberto Martinez hem blijft oproepen als hij in een minderwaardige competitie gaat spelen. 

UPDATE 15u22 

Volgens Het Laatste Nieuws is Vermaelen afgereisd naar Qatar, waar er een eenjarig contract plus optie op nog een jaar klaarligt. De Rode Duivel hoopte nog op een Engelse club, maar die zouden niet zitten te wachten op hem. Al-Arabi lijkt de strijd gewonnen te hebben met andere clubs uit de VS en China. Met deze keuze lijkt de internationale carrière van Vermaelen er wel op te gaan zitten. "Vermaelen houdt er wel rekening mee dat een transfer naar Qatar zijn kansen op een basisplaats op het EK kan hypothekeren."

LEES OOK: Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

Moet Vermaelen meer aan het sportieve denken?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

52
52
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

65
65
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

383
383
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

219
219
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

766
766
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

389
389
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

356
356
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

582
582
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1027
1027
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws