TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht werkt aan twee transfers, Club zit niet stil'

1102 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht werkt aan twee transfers, Club zit niet stil'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht blijft verder zoeken naar versterking en bewandelt daarvoor verschillende pistes. Zo zou het kunnen dat Sidney Sam alsnog een contract krijgt. De Duitse ex-ploegmaat van Kompany was de voorbije weken op proef en wist het bestuur al te overtuigen om zijn testperiode telkens te verlengen.



Ook Wilfried Bony zou nog steeds in beeld zijn. De Ivoriaanse spits is ook een ex-ploegmaat van Kompany en is momenteel transfervrij. Ook Olympique Marseille en Trabzonspor zouden nog steeds op zijn handtekening azen.

Er moet uiteraard ook nog volk vertrekken bij Paars-Wit en Kara Mbodji lijkt alvast op weg naar de uitgang. De verdediger was een opvallende afwezige op de fandag en Michael Verschueren bevestigde dat een transfer eraan zit te komen. Hij zou tekenen bij een club uit Qatar.



Club Brugge schakelde de voorbije weken een versnelling hoger op de transfermarkt en zou nog niet klaar zijn. Het zou nog steeds azen op de komst van Jules Keita, een 20-jarige Guineeër van Dijon. Dat wil hem wel liever houden, ondanks een bod van 1,5 miljoen euro van Club.

Club wacht ook nog af of het enkele sterkhouders zal verliezen. Zo werd Arnaut Danjuma al gelinkt aan AS Roma, al zit er voor die transfer nog een stevige adder onder het gras. De Nederlander zou bij de Romeinenen op het verlanglijstje nog Suso moeten laten voorgaan. Pas als de Spaanse winger van AC Milan niet haalbaar blijkt, zou Danjuma een optie worden.



BUITENLAND

Liverpool
moest vorig seizoen nog Manchester City laten voorgaan in de Premier League, maar komend seizoen wil het eindelijk nog eens kampioen. Daarvoor zou het een beroep kunnen doen op een grote naam, want een terugkeer van Philippe Coutinho zou een mogelijkheid zijn. De Braziliaan zou zelf al groen licht gegeven hebben en FC Barcelona zou bereid zijn om hem voor 98 miljoen euro te laten vertrekken.

LEES OOK: 'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Moet Anderlecht Sam een contract geven?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

40
40
Europese pers onder indruk: drie Duivels op voetstuk gezet

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

5
5
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

24
24
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

54
54
'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Nu het seizoen er helemaal opzit, kunnen de Belgische clubs zich volop gaan storten op de ...

52
52
Experiment straks ook op WK? Garcia en De Bruyne oordelen

Minder dan twee weken voor hun openingswedstrijd op het WK leek het voor de Rode Duivels in ...

106
106
'Kompany grijnst: Bayern bereikt transferakkoord'

Vincent Kompany leidde Bayern München dit seizoen naar de Duitse dubbel, maar helemaal tevreden ...

92
92
'STVV kiest zeer verrassende opvolger Vrancken'

STVV maakt zich de komende maanden op voor een fantastisch avontuur. Doordat het dit seizoen als ...

185
185
'Meunier versiert transfer naar LaLiga'

Thomas Meunier is op het WK deze zomer nog één van de laatste overblijvers van de ...

210
210
'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'

Real Madrid beleefde een woelig seizoen, maar Florentino Perez laat zich daardoor niet van de wijs ...

138
138
Garcia geeft aan wat hem het meest tevreden stemt na zege

De Rode Duivels zijn dinsdag uitstekend begonnen aan hun voorbereidingscampagne op het WK. Ze gingen ...

240
240
Ajax heeft beet en stelt nieuwe hoofdtrainer voor

Oscar Garcia hoopt om trainer te blijven, maar dat was nooit een optie. Ajax heeft een andere keuze ...

58
58
Grote Terugkeer Romelu Lukaku: "Met hem erbij..."

De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië. Bondscoach Rudi Garcia kreeg voor de partij al ...

209
209
Experiment Garcia zorgt voor mooie zege Rode Duivels

De Rode Duivels speelden zopas een oefenmatch in en tegen Kroatië. Het werd een interessant ...

162
162
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Dévy Rigaux gaat een drukke transferzomer tegemoet bij Feyenoord. Hij zal ongetwijfeld zijn ...

211
211
Degryse scherp voor Garcia: "Ik zou dat niet doen"

De Rode Duivels hebben hun eerste helft tegen Kroatië achter de rug. De Belgen leiden met 0-1 ...

124
124
Experiment Rode Duivels: fans geven duidelijke mening

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun eerste match in de voorbereiding op het WK 2026. ...

167
167
Rode Duivel héél ambitieus: "Gaan om het WK te winnen"

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun oefenmatch tegen Kroatië. Rudi Garcia ...

85
85
Club Brugge heeft beslist: géén nieuw contract

Club Brugge is bezig aan een evaluatie van de spelerskern. Vandaag hebben ze een keuze gemaakt over ...

383
383
Carl Huybrechts hard voor collega's: "Om gek van te worden"

Carl Huybrechts was lange tijd de referentie op vlak van voetbalcommentaar in België. De ...

181
181
Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Met het oefenduel in Kroatië zetten de Rode Duivels zo dadelijk de laatste rechte lijn richting ...

76
76
'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Meer nog dan de voorbije jaren stevent Club Brugge deze zomer af op een regelrechte leegloop. ...

462
462
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

401
401
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

164
164
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

619
619
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

623
623

Meer sportnieuws