TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht werkt aan twee transfers, Club zit niet stil'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht werkt aan twee transfers, Club zit niet stil'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht blijft verder zoeken naar versterking en bewandelt daarvoor verschillende pistes. Zo zou het kunnen dat Sidney Sam alsnog een contract krijgt. De Duitse ex-ploegmaat van Kompany was de voorbije weken op proef en wist het bestuur al te overtuigen om zijn testperiode telkens te verlengen.



Ook Wilfried Bony zou nog steeds in beeld zijn. De Ivoriaanse spits is ook een ex-ploegmaat van Kompany en is momenteel transfervrij. Ook Olympique Marseille en Trabzonspor zouden nog steeds op zijn handtekening azen.

Er moet uiteraard ook nog volk vertrekken bij Paars-Wit en Kara Mbodji lijkt alvast op weg naar de uitgang. De verdediger was een opvallende afwezige op de fandag en Michael Verschueren bevestigde dat een transfer eraan zit te komen. Hij zou tekenen bij een club uit Qatar.



Club Brugge schakelde de voorbije weken een versnelling hoger op de transfermarkt en zou nog niet klaar zijn. Het zou nog steeds azen op de komst van Jules Keita, een 20-jarige Guineeër van Dijon. Dat wil hem wel liever houden, ondanks een bod van 1,5 miljoen euro van Club.

Club wacht ook nog af of het enkele sterkhouders zal verliezen. Zo werd Arnaut Danjuma al gelinkt aan AS Roma, al zit er voor die transfer nog een stevige adder onder het gras. De Nederlander zou bij de Romeinenen op het verlanglijstje nog Suso moeten laten voorgaan. Pas als de Spaanse winger van AC Milan niet haalbaar blijkt, zou Danjuma een optie worden.



BUITENLAND

Liverpool
moest vorig seizoen nog Manchester City laten voorgaan in de Premier League, maar komend seizoen wil het eindelijk nog eens kampioen. Daarvoor zou het een beroep kunnen doen op een grote naam, want een terugkeer van Philippe Coutinho zou een mogelijkheid zijn. De Braziliaan zou zelf al groen licht gegeven hebben en FC Barcelona zou bereid zijn om hem voor 98 miljoen euro te laten vertrekken.

LEES OOK: ‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

Moet Anderlecht Sam een contract geven?

Meest recent

Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

3
3
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

11
11
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

56
56
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

117
117
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

32
32
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

129
129
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

107
107
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

45
45
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

87
87
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

161
161
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

142
142
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

486
486
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

114
114
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

69
69
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

58
58
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

91
91
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

179
179
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

175
175
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

117
117
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

304
304
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

252
252
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

268
268
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

206
206
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

200
200

Meer sportnieuws