TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht werkt aan twee transfers, Club zit niet stil'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht werkt aan twee transfers, Club zit niet stil'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht blijft verder zoeken naar versterking en bewandelt daarvoor verschillende pistes. Zo zou het kunnen dat Sidney Sam alsnog een contract krijgt. De Duitse ex-ploegmaat van Kompany was de voorbije weken op proef en wist het bestuur al te overtuigen om zijn testperiode telkens te verlengen.



Ook Wilfried Bony zou nog steeds in beeld zijn. De Ivoriaanse spits is ook een ex-ploegmaat van Kompany en is momenteel transfervrij. Ook Olympique Marseille en Trabzonspor zouden nog steeds op zijn handtekening azen.

Er moet uiteraard ook nog volk vertrekken bij Paars-Wit en Kara Mbodji lijkt alvast op weg naar de uitgang. De verdediger was een opvallende afwezige op de fandag en Michael Verschueren bevestigde dat een transfer eraan zit te komen. Hij zou tekenen bij een club uit Qatar.



Club Brugge schakelde de voorbije weken een versnelling hoger op de transfermarkt en zou nog niet klaar zijn. Het zou nog steeds azen op de komst van Jules Keita, een 20-jarige Guineeër van Dijon. Dat wil hem wel liever houden, ondanks een bod van 1,5 miljoen euro van Club.

Club wacht ook nog af of het enkele sterkhouders zal verliezen. Zo werd Arnaut Danjuma al gelinkt aan AS Roma, al zit er voor die transfer nog een stevige adder onder het gras. De Nederlander zou bij de Romeinenen op het verlanglijstje nog Suso moeten laten voorgaan. Pas als de Spaanse winger van AC Milan niet haalbaar blijkt, zou Danjuma een optie worden.



BUITENLAND

Liverpool
moest vorig seizoen nog Manchester City laten voorgaan in de Premier League, maar komend seizoen wil het eindelijk nog eens kampioen. Daarvoor zou het een beroep kunnen doen op een grote naam, want een terugkeer van Philippe Coutinho zou een mogelijkheid zijn. De Braziliaan zou zelf al groen licht gegeven hebben en FC Barcelona zou bereid zijn om hem voor 98 miljoen euro te laten vertrekken.

LEES OOK: 'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Moet Anderlecht Sam een contract geven?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

27
27
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

16
16
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

345
345
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

36
36
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

40
40
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

250
250
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

56
56
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

299
299
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

350
350
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

51
51
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

157
157
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

132
132
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

266
266
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

307
307
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

231
231
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

297
297
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

706
706
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws