TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht werkt aan twee transfers, Club zit niet stil'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht werkt aan twee transfers, Club zit niet stil'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht blijft verder zoeken naar versterking en bewandelt daarvoor verschillende pistes. Zo zou het kunnen dat Sidney Sam alsnog een contract krijgt. De Duitse ex-ploegmaat van Kompany was de voorbije weken op proef en wist het bestuur al te overtuigen om zijn testperiode telkens te verlengen.



Ook Wilfried Bony zou nog steeds in beeld zijn. De Ivoriaanse spits is ook een ex-ploegmaat van Kompany en is momenteel transfervrij. Ook Olympique Marseille en Trabzonspor zouden nog steeds op zijn handtekening azen.

Er moet uiteraard ook nog volk vertrekken bij Paars-Wit en Kara Mbodji lijkt alvast op weg naar de uitgang. De verdediger was een opvallende afwezige op de fandag en Michael Verschueren bevestigde dat een transfer eraan zit te komen. Hij zou tekenen bij een club uit Qatar.



Club Brugge schakelde de voorbije weken een versnelling hoger op de transfermarkt en zou nog niet klaar zijn. Het zou nog steeds azen op de komst van Jules Keita, een 20-jarige Guineeër van Dijon. Dat wil hem wel liever houden, ondanks een bod van 1,5 miljoen euro van Club.

Club wacht ook nog af of het enkele sterkhouders zal verliezen. Zo werd Arnaut Danjuma al gelinkt aan AS Roma, al zit er voor die transfer nog een stevige adder onder het gras. De Nederlander zou bij de Romeinenen op het verlanglijstje nog Suso moeten laten voorgaan. Pas als de Spaanse winger van AC Milan niet haalbaar blijkt, zou Danjuma een optie worden.



BUITENLAND

Liverpool
moest vorig seizoen nog Manchester City laten voorgaan in de Premier League, maar komend seizoen wil het eindelijk nog eens kampioen. Daarvoor zou het een beroep kunnen doen op een grote naam, want een terugkeer van Philippe Coutinho zou een mogelijkheid zijn. De Braziliaan zou zelf al groen licht gegeven hebben en FC Barcelona zou bereid zijn om hem voor 98 miljoen euro te laten vertrekken.

LEES OOK: Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

Moet Anderlecht Sam een contract geven?

Meest recent

Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

0
0
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

57
57
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

38
38
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

63
63
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

263
263
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

141
141
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

75
75
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

93
93
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

176
176
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

42
42
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

47
47
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

454
454
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

167
167
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

220
220
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

201
201
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

607
607
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

279
279
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

183
183
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

94
94
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

171
171
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

240
240
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

487
487
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

344
344
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

135
135

Meer sportnieuws