TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht werkt aan twee transfers, Club zit niet stil'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht werkt aan twee transfers, Club zit niet stil'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht blijft verder zoeken naar versterking en bewandelt daarvoor verschillende pistes. Zo zou het kunnen dat Sidney Sam alsnog een contract krijgt. De Duitse ex-ploegmaat van Kompany was de voorbije weken op proef en wist het bestuur al te overtuigen om zijn testperiode telkens te verlengen.



Ook Wilfried Bony zou nog steeds in beeld zijn. De Ivoriaanse spits is ook een ex-ploegmaat van Kompany en is momenteel transfervrij. Ook Olympique Marseille en Trabzonspor zouden nog steeds op zijn handtekening azen.

Er moet uiteraard ook nog volk vertrekken bij Paars-Wit en Kara Mbodji lijkt alvast op weg naar de uitgang. De verdediger was een opvallende afwezige op de fandag en Michael Verschueren bevestigde dat een transfer eraan zit te komen. Hij zou tekenen bij een club uit Qatar.



Club Brugge schakelde de voorbije weken een versnelling hoger op de transfermarkt en zou nog niet klaar zijn. Het zou nog steeds azen op de komst van Jules Keita, een 20-jarige Guineeër van Dijon. Dat wil hem wel liever houden, ondanks een bod van 1,5 miljoen euro van Club.

Club wacht ook nog af of het enkele sterkhouders zal verliezen. Zo werd Arnaut Danjuma al gelinkt aan AS Roma, al zit er voor die transfer nog een stevige adder onder het gras. De Nederlander zou bij de Romeinenen op het verlanglijstje nog Suso moeten laten voorgaan. Pas als de Spaanse winger van AC Milan niet haalbaar blijkt, zou Danjuma een optie worden.



BUITENLAND

Liverpool
moest vorig seizoen nog Manchester City laten voorgaan in de Premier League, maar komend seizoen wil het eindelijk nog eens kampioen. Daarvoor zou het een beroep kunnen doen op een grote naam, want een terugkeer van Philippe Coutinho zou een mogelijkheid zijn. De Braziliaan zou zelf al groen licht gegeven hebben en FC Barcelona zou bereid zijn om hem voor 98 miljoen euro te laten vertrekken.

LEES OOK: Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Moet Anderlecht Sam een contract geven?

Meest recent

Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

20
20
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

18
18
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

58
58
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

43
43
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

119
119
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

137
137
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

67
67
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

93
93
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

74
74
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

64
64
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

173
173
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

158
158
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

219
219
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

370
370
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

116
116
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

233
233
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

163
163
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

525
525
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

277
277
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

172
172
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

418
418
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

96
96
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

299
299
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

103
103

Meer sportnieuws