Mazzu al meteen lyrisch over miljoenenaankoop Hagi

door
Mazzu al meteen lyrisch over miljoenenaankoop Hagi

Behoudens de rechtbank of het BAS daar in de komende dagen nog anders over oordelen, gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op vrijdag 26 juli van start. Landskampioen KRC Genk bijt dan de spits af voor eigen volk tegen KV Kortrijk. Volgende week wacht eerst nog de generale repetitie in de Supercup tegen KV Mechelen. 


En de mannen van Felice Mazzu lijken helemaal klaar voor dat duel. Zondag won Racing immers zijn oefenwedstrijd tegen Lokomotiva Zagreb met 3-0. Voor Genk een goede waardemeter want de Kroatische ploeg had Club Brugge vrijdag nog op een 1-1-gelijkspel gehouden. De score werd geopend door Yunja Ito, die in goede doen is tijdens de voorbereiding. Na de pauze nam Manuel Benson de twee andere treffers voor zijn rekening. De 22-jarige vleugelspeler lijkt na zijn huurbeurt aan Moeskroen klaar voor een nieuwe kans bij Genk. Tot slot zagen de aanwezige fans ook hoe topaankoop Ianis Hagi zijn debuut maakte.

UPDATE 15/07

Ianis Hagi maakte dus zijn debuut voor RC Genk, ook al had hij pas twee trainingen achter de rug. Maar trainer Felice Mazzu twijfelde niet om hem al in te brengen. Aan Het Nieuwsblad verklaarde de T1 dat hij al tijdens de eerste trainingen zag dat Hagi een jongen is met bijzonder veel kwaliteiten. Mazzu is er zeker van dat het publiek nog gaat genieten van wat hij allemaal in zijn mars heeft. Wanneer Hagi klaar is voor een basisplaats, weet Mazzu nog niet.

LEES OOK: Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

Zal Hagi slagen bij RC Genk?

Meest recent

Anderlecht zoekt trainer: vier kandidaten op shortlist

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

57
57
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

44
44
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

267
267
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

154
154
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

79
79
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

431
431
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

69
69
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

248
248
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

252
252
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

502
502
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

736
736
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

735
735
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

341
341
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

44
44
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

286
286
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

555
555
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

347
347
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

343
343
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

172
172
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

253
253
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

358
358
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

718
718
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

215
215
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

389
389
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2431
2431

Meer sportnieuws