Malinovskyi reageert op nakende transfer: "Forza Atalanta"

614
Malinovskyi reageert op nakende transfer:

Eerder dit weekend meldden we al dat Ruslan Malinovskyi zijn langverwachte transfer naar de Serie A eindelijk in de pijplijn zat. Vandaag zag Het Laatste Nieuws hoe de Oekraïner landde in Bergamo, waar hij na zijn medische testen een contract zal ondertekenen bij Atalanta.


De club van Timothy Castagne kwalificeerde zich afgelopen seizoen als verrassende derde in de stand voor de Champions League en willen hun kern dus voldoende stofferen voor die Europese campagne. Daarbij lieten de Italianen hun oog dus vallen op Malinovskyi, die eerder vanuit de Serie A al de interesse genoot van Sampdoria. Zij wouden echter niet tegemoet komen aan de vraagprijs van minstens 13 miljoen, een bedrag dat Atalanta nu wel op tafel legt en via bonussen zelfs nog verder kan oplopen.

Dimitri de Condé bevestigde aan de krant dat de deal zo goed als rond is. "De speler had zijn zinnen op deze transfer gezet en dan is het goed dat je die zaak kan afhandelen", liet de sportief directeur van de landskampioen weten. Malinovskyi speelde in totaal 135 wedstrijden voor KRC Genk, daarin lukte hem 30 doelpunten en 32 assists. Na Leandro Trossard en Joseph Aidoo is hij de derde sleutelfiguur van het voorbije succesjaar die de deuren van de Luminus Arena achter zich toe trekt. Verwacht wordt dat Sander Berge en Ally Samatta hun voorbeeld nog volgen.

UPDATE 21u
Na zijn landing in Italië wist Sky Sport Italia Malinovskyi te strikken voor een korte reactie. De Oekraïner was kort van stof, maar liet er weinig twijfel over bestaan dat de deal rond is. "Ik ben gelukkig, maar ik kan nu nog niet praten. Ik ga eerst mijn contract tekenen voor ik nog iets zeg", klonk het bij de middenvelder, die meteen wel al een boodschap voor zijn toekomstige fans in huis had. "Forza Atalanta!"

LEES OOK: Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De manier waarop hij vertrekt beschadigt Malinovskyi zijn status in Genk

Meest recent

Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

0
0
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

28
28
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

9
9
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

73
73
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

25
25
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

8
8
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

271
271
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

71
71
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

73
73
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

52
52
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

136
136
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

258
258
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

302
302
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

137
137
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

52
52
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

84
84

Meer sportnieuws