Malinovskyi reageert op nakende transfer: "Forza Atalanta"

614 stemmen
Malinovskyi reageert op nakende transfer:

Eerder dit weekend meldden we al dat Ruslan Malinovskyi zijn langverwachte transfer naar de Serie A eindelijk in de pijplijn zat. Vandaag zag Het Laatste Nieuws hoe de Oekraïner landde in Bergamo, waar hij na zijn medische testen een contract zal ondertekenen bij Atalanta.


De club van Timothy Castagne kwalificeerde zich afgelopen seizoen als verrassende derde in de stand voor de Champions League en willen hun kern dus voldoende stofferen voor die Europese campagne. Daarbij lieten de Italianen hun oog dus vallen op Malinovskyi, die eerder vanuit de Serie A al de interesse genoot van Sampdoria. Zij wouden echter niet tegemoet komen aan de vraagprijs van minstens 13 miljoen, een bedrag dat Atalanta nu wel op tafel legt en via bonussen zelfs nog verder kan oplopen.

Dimitri de Condé bevestigde aan de krant dat de deal zo goed als rond is. "De speler had zijn zinnen op deze transfer gezet en dan is het goed dat je die zaak kan afhandelen", liet de sportief directeur van de landskampioen weten. Malinovskyi speelde in totaal 135 wedstrijden voor KRC Genk, daarin lukte hem 30 doelpunten en 32 assists. Na Leandro Trossard en Joseph Aidoo is hij de derde sleutelfiguur van het voorbije succesjaar die de deuren van de Luminus Arena achter zich toe trekt. Verwacht wordt dat Sander Berge en Ally Samatta hun voorbeeld nog volgen.

UPDATE 21u
Na zijn landing in Italië wist Sky Sport Italia Malinovskyi te strikken voor een korte reactie. De Oekraïner was kort van stof, maar liet er weinig twijfel over bestaan dat de deal rond is. "Ik ben gelukkig, maar ik kan nu nog niet praten. Ik ga eerst mijn contract tekenen voor ik nog iets zeg", klonk het bij de middenvelder, die meteen wel al een boodschap voor zijn toekomstige fans in huis had. "Forza Atalanta!"

LEES OOK: 'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

De manier waarop hij vertrekt beschadigt Malinovskyi zijn status in Genk

Meest recent

Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

9
9
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

41
41
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

102
102
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

153
153
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

157
157
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

434
434
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

32
32
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

227
227
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

198
198
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

298
298
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

185
185
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

134
134
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

197
197
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

146
146
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

58
58
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

571
571
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

94
94
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

49
49
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

268
268
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

104
104
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

217
217
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

487
487
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

388
388
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

71
71

Meer sportnieuws