Malinovskyi reageert op nakende transfer: "Forza Atalanta"

door
Malinovskyi reageert op nakende transfer:

Eerder dit weekend meldden we al dat Ruslan Malinovskyi zijn langverwachte transfer naar de Serie A eindelijk in de pijplijn zat. Vandaag zag Het Laatste Nieuws hoe de Oekraïner landde in Bergamo, waar hij na zijn medische testen een contract zal ondertekenen bij Atalanta.


De club van Timothy Castagne kwalificeerde zich afgelopen seizoen als verrassende derde in de stand voor de Champions League en willen hun kern dus voldoende stofferen voor die Europese campagne. Daarbij lieten de Italianen hun oog dus vallen op Malinovskyi, die eerder vanuit de Serie A al de interesse genoot van Sampdoria. Zij wouden echter niet tegemoet komen aan de vraagprijs van minstens 13 miljoen, een bedrag dat Atalanta nu wel op tafel legt en via bonussen zelfs nog verder kan oplopen.

Dimitri de Condé bevestigde aan de krant dat de deal zo goed als rond is. "De speler had zijn zinnen op deze transfer gezet en dan is het goed dat je die zaak kan afhandelen", liet de sportief directeur van de landskampioen weten. Malinovskyi speelde in totaal 135 wedstrijden voor KRC Genk, daarin lukte hem 30 doelpunten en 32 assists. Na Leandro Trossard en Joseph Aidoo is hij de derde sleutelfiguur van het voorbije succesjaar die de deuren van de Luminus Arena achter zich toe trekt. Verwacht wordt dat Sander Berge en Ally Samatta hun voorbeeld nog volgen.

UPDATE 21u
Na zijn landing in Italië wist Sky Sport Italia Malinovskyi te strikken voor een korte reactie. De Oekraïner was kort van stof, maar liet er weinig twijfel over bestaan dat de deal rond is. "Ik ben gelukkig, maar ik kan nu nog niet praten. Ik ga eerst mijn contract tekenen voor ik nog iets zeg", klonk het bij de middenvelder, die meteen wel al een boodschap voor zijn toekomstige fans in huis had. "Forza Atalanta!"

LEES OOK: Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

De manier waarop hij vertrekt beschadigt Malinovskyi zijn status in Genk

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

51
51
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

106
106
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

277
277
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

428
428
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

319
319
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

86
86
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

270
270
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

232
232
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

209
209
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

539
539
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

328
328
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

609
609
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

623
623
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

721
721
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

144
144
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

568
568
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1317
1317
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

764
764
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

241
241
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

469
469
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

370
370
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

642
642
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1022
1022
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

360
360
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

873
873

Meer sportnieuws