Malinovskyi reageert op nakende transfer: "Forza Atalanta"

door
Malinovskyi reageert op nakende transfer:

Eerder dit weekend meldden we al dat Ruslan Malinovskyi zijn langverwachte transfer naar de Serie A eindelijk in de pijplijn zat. Vandaag zag Het Laatste Nieuws hoe de Oekraïner landde in Bergamo, waar hij na zijn medische testen een contract zal ondertekenen bij Atalanta.


De club van Timothy Castagne kwalificeerde zich afgelopen seizoen als verrassende derde in de stand voor de Champions League en willen hun kern dus voldoende stofferen voor die Europese campagne. Daarbij lieten de Italianen hun oog dus vallen op Malinovskyi, die eerder vanuit de Serie A al de interesse genoot van Sampdoria. Zij wouden echter niet tegemoet komen aan de vraagprijs van minstens 13 miljoen, een bedrag dat Atalanta nu wel op tafel legt en via bonussen zelfs nog verder kan oplopen.

Dimitri de Condé bevestigde aan de krant dat de deal zo goed als rond is. "De speler had zijn zinnen op deze transfer gezet en dan is het goed dat je die zaak kan afhandelen", liet de sportief directeur van de landskampioen weten. Malinovskyi speelde in totaal 135 wedstrijden voor KRC Genk, daarin lukte hem 30 doelpunten en 32 assists. Na Leandro Trossard en Joseph Aidoo is hij de derde sleutelfiguur van het voorbije succesjaar die de deuren van de Luminus Arena achter zich toe trekt. Verwacht wordt dat Sander Berge en Ally Samatta hun voorbeeld nog volgen.

UPDATE 21u
Na zijn landing in Italië wist Sky Sport Italia Malinovskyi te strikken voor een korte reactie. De Oekraïner was kort van stof, maar liet er weinig twijfel over bestaan dat de deal rond is. "Ik ben gelukkig, maar ik kan nu nog niet praten. Ik ga eerst mijn contract tekenen voor ik nog iets zeg", klonk het bij de middenvelder, die meteen wel al een boodschap voor zijn toekomstige fans in huis had. "Forza Atalanta!"

LEES OOK: Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

De manier waarop hij vertrekt beschadigt Malinovskyi zijn status in Genk

Meest recent

'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

1
1
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

71
71
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

86
86
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

571
571
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

86
86
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

74
74
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

93
93
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

147
147
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

548
548
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

33
33
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

294
294
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

207
207
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

156
156
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

355
355
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

181
181
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

62
62
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

44
44
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

267
267
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

89
89
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

338
338
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

179
179
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

46
46
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

285
285
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

304
304
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

101
101

Meer sportnieuws