'Belandt Rode Duivel dankzij transfercarrousel rond Pogba toch nog bij Arsenal?'

door
'Belandt Rode Duivel dankzij transfercarrousel rond Pogba toch nog bij Arsenal?'

De transferzomer van 2019 was alweer goed voor heel wat aanslepende soaps. Aan die van Eden Hazard kwam het snelst een einde, ook de overgang van Antoine Griezmann is eindelijk rond. Voor Paul Pogba is het echter nog steeds wachten op witte rook.


De Fransman is duidelijk op weg naar de uitgang van Old Trafford, met verregaande interesse van zowel ex-club Juventus als Real Madrid. Daar heeft Zinédine Zidane zijn zinnen blijkbaar echt gezet op zijn landgenoot, al zou Manchester United nog een bedrag dat schommelt tussen 150 en 200 miljoen willen vangen voor de man die het drie jaar geleden nog de duurste speler ter wereld maakte. Dat geld zou het volgens het Spaanse Fichajes ook nodig hebben, want als vervanger heeft United naar verluidt Atlético Madrid-middenvelder Saul Niguez op het oog.

Het team van Diego Simeone verloor eerder deze zomer Rodri al aan Manchester City en zal dus niet snel meewerken aan een transfer van de Spanjaard, die wel een opstapclausule van 150 miljoen in zijn contract heeft staan. Mocht de overgang er toch van komen wordt Granit Xhaka echter genoemd als opvolger in het Wanda Metropolitano. De Zwitser maakt momenteel de dienst uit bij Arsenal en zou een 40-tal miljoen moeten kosten, een som die The Gunners dan eventueel zouden spenderen aan Dani Ceballos van ... Real Madrid.

De carrousel zou zo mooi rond geraken, al kan ook Dennis Praet plots weer in beeld komen in Londen. De Rode Duivel lijkt steeds meer op weg naar AC Milan, maar wekte eerder deze zomer al eens de interesse op van Arsenal. Met een vacature op het middenveld en de nodige miljoenen op zak zouden zij dus misschien wel eens opnieuw op tafel kunnen komen kloppen bij Sampdoria, dat 25 miljoen zou vragen voor de middenvelder.

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Praet zou AC Milan beter laten staan voor de Premier League

Meest recent

Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

10
10
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

40
40
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

50
50
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

105
105
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

340
340
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

15
15
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

118
118
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

169
169
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1063
1063
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

177
177
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

307
307
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

455
455
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

135
135
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

276
276
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

336
336
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

68
68
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

580
580
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

477
477
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

198
198
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

499
499
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

482
482
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

94
94
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

408
408
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

635
635
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

246
246

Meer sportnieuws