'Belandt Rode Duivel dankzij transfercarrousel rond Pogba toch nog bij Arsenal?'

door
'Belandt Rode Duivel dankzij transfercarrousel rond Pogba toch nog bij Arsenal?'

De transferzomer van 2019 was alweer goed voor heel wat aanslepende soaps. Aan die van Eden Hazard kwam het snelst een einde, ook de overgang van Antoine Griezmann is eindelijk rond. Voor Paul Pogba is het echter nog steeds wachten op witte rook.


De Fransman is duidelijk op weg naar de uitgang van Old Trafford, met verregaande interesse van zowel ex-club Juventus als Real Madrid. Daar heeft Zinédine Zidane zijn zinnen blijkbaar echt gezet op zijn landgenoot, al zou Manchester United nog een bedrag dat schommelt tussen 150 en 200 miljoen willen vangen voor de man die het drie jaar geleden nog de duurste speler ter wereld maakte. Dat geld zou het volgens het Spaanse Fichajes ook nodig hebben, want als vervanger heeft United naar verluidt Atlético Madrid-middenvelder Saul Niguez op het oog.

Het team van Diego Simeone verloor eerder deze zomer Rodri al aan Manchester City en zal dus niet snel meewerken aan een transfer van de Spanjaard, die wel een opstapclausule van 150 miljoen in zijn contract heeft staan. Mocht de overgang er toch van komen wordt Granit Xhaka echter genoemd als opvolger in het Wanda Metropolitano. De Zwitser maakt momenteel de dienst uit bij Arsenal en zou een 40-tal miljoen moeten kosten, een som die The Gunners dan eventueel zouden spenderen aan Dani Ceballos van ... Real Madrid.

De carrousel zou zo mooi rond geraken, al kan ook Dennis Praet plots weer in beeld komen in Londen. De Rode Duivel lijkt steeds meer op weg naar AC Milan, maar wekte eerder deze zomer al eens de interesse op van Arsenal. Met een vacature op het middenveld en de nodige miljoenen op zak zouden zij dus misschien wel eens opnieuw op tafel kunnen komen kloppen bij Sampdoria, dat 25 miljoen zou vragen voor de middenvelder.

LEES OOK: 'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Praet zou AC Milan beter laten staan voor de Premier League

Meest recent

Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

0
0
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

16
16
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

57
57
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

59
59
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

37
37
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

39
39
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

104
104
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

144
144
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

107
107
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

145
145
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

125
125
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

305
305
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

416
416
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

320
320
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

134
134
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

213
213
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

447
447
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

117
117
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

296
296
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

220
220
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

297
297

Meer sportnieuws