'Belandt Rode Duivel dankzij transfercarrousel rond Pogba toch nog bij Arsenal?'

door
'Belandt Rode Duivel dankzij transfercarrousel rond Pogba toch nog bij Arsenal?'

De transferzomer van 2019 was alweer goed voor heel wat aanslepende soaps. Aan die van Eden Hazard kwam het snelst een einde, ook de overgang van Antoine Griezmann is eindelijk rond. Voor Paul Pogba is het echter nog steeds wachten op witte rook.


De Fransman is duidelijk op weg naar de uitgang van Old Trafford, met verregaande interesse van zowel ex-club Juventus als Real Madrid. Daar heeft Zinédine Zidane zijn zinnen blijkbaar echt gezet op zijn landgenoot, al zou Manchester United nog een bedrag dat schommelt tussen 150 en 200 miljoen willen vangen voor de man die het drie jaar geleden nog de duurste speler ter wereld maakte. Dat geld zou het volgens het Spaanse Fichajes ook nodig hebben, want als vervanger heeft United naar verluidt Atlético Madrid-middenvelder Saul Niguez op het oog.

Het team van Diego Simeone verloor eerder deze zomer Rodri al aan Manchester City en zal dus niet snel meewerken aan een transfer van de Spanjaard, die wel een opstapclausule van 150 miljoen in zijn contract heeft staan. Mocht de overgang er toch van komen wordt Granit Xhaka echter genoemd als opvolger in het Wanda Metropolitano. De Zwitser maakt momenteel de dienst uit bij Arsenal en zou een 40-tal miljoen moeten kosten, een som die The Gunners dan eventueel zouden spenderen aan Dani Ceballos van ... Real Madrid.

De carrousel zou zo mooi rond geraken, al kan ook Dennis Praet plots weer in beeld komen in Londen. De Rode Duivel lijkt steeds meer op weg naar AC Milan, maar wekte eerder deze zomer al eens de interesse op van Arsenal. Met een vacature op het middenveld en de nodige miljoenen op zak zouden zij dus misschien wel eens opnieuw op tafel kunnen komen kloppen bij Sampdoria, dat 25 miljoen zou vragen voor de middenvelder.

LEES OOK: UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Praet zou AC Milan beter laten staan voor de Premier League

Meest recent

KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

32
32
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

25
25
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

38
38
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

72
72
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

164
164
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

45
45
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

59
59
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

459
459
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

152
152
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

229
229
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

285
285
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

39
39
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

125
125
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

51
51
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

545
545
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

157
157
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

267
267
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

360
360
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

270
270
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

192
192
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

102
102
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

74
74
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

114
114
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

490
490

Meer sportnieuws