Onder deze voorwaarde blijft Nasri bij Anderlecht

door
Onder deze voorwaarde blijft Nasri bij Anderlecht

Anderlecht beleefde tot dusver al een drukke zomer, waarbij Paars-Wit twee keer de wereldpers haalde. De eerste keer was bij de bekendmaking van Vincent Kompany zijn terugkeer naar het Astridpark, de tweede keer toen diens ex-ploegmaat Samir Nasri dat voorbeeld besloot te volgen.


De Fransman, in het verleden ook nog de grote man bij Arsenal, tekende een contract voor één seizoen met een optie voor het volgende. Op de clubwebsite werd hij gevraagd of hij graag bij Anderlecht zou willen blijven indien hij het komende jaar een succesvolle campagne afwerkt. "Als ik een toegevoegde waarde ben voor het team blijf ik simpelweg bij de club", geeft Nasri duidelijk aan niet van plan te zijn om meteen weer zijn koffers te pakken indien hij zijn carrière in België nieuw leven weet in te blazen.

De belangrijkste doelstelling van de 32-jarige aanvallende middenvelder is dan ook om opnieuw aan spelen toe te komen. "Persoonlijk hoop ik dit seizoen vooral zo constant mogelijk zijn en blessures te vermijden. Ik wil zoveel mogelijk matchen spelen en beslissend zijn voor de ploeg", klinkt het verder. In tegenstelling tot zijn reputatie geeft Nasri dus geen blijk geeft van sterallures en lijkt hij het teambelang voorop te stellen. "Ik wil de club terugbrengen naar de Champions League en kampioen spelen met Anderlecht."

LEES OOK: HVH zet verrassende Rode Duivel naast Doku

Hoe lang zal Nasri volgens u bij Anderlecht voetballen?

Meest recent

'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

6
6
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

73
73
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

169
169
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

192
192
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

96
96
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

64
64
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

236
236
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

69
69
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

494
494
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

166
166
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

192
192
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

59
59
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

111
111
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

121
121
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

124
124
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

102
102
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

40
40
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

212
212
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

364
364
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

578
578
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

505
505
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

396
396
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

443
443
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

440
440
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

698
698

Meer sportnieuws