'Sampdoria haakt af, Atalanta doet stevig bod op Malinovskyi'

790 stemmen
'Sampdoria haakt af, Atalanta doet stevig bod op Malinovskyi'

Bij KRC Genk zijn ze op stage vertrokken zonder Ruslan Malinovskyi. Club en speler kibbelen over wie die beslissing genomen heeft, maar vast staat dat de Oekraïner zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar de Serie A. Daar trekken Atalanta en Sampdoria nadrukkelijk aan zijn mouw en mogelijk komt er de volgende dagen schot in de zaak.


Dat denken ze althans in Italië, want La Gazzetta dello Sport stelt dat Atalanta de transfer voor het einde van volgende week hoopt af te ronden. Sampdoria blijft belangstelling tonen, maar de nummer vier van vorig seizoen zou de beste papieren in handen hebben om Malinovskyi te overtuigen. 

De club van Timothy Castagne hoopt uiteindelijk voor zo'n 13 à 14 miljoen euro Malinovskyi te kunnen strikken. Bij Genk mikten ze aanvankelijk op 20 miljoen euro, al lijkt het erop dat ze nu met zo'n 15 miljoen tevreden zouden zijn. Er lijkt dus geen al te groot verschil meer te zijn tussen vraag en aanbod.

UPDATE 19u
Volgens Tuttomercatoweb heeft Sampdoria afgehaakt in de strijd omtrent Ruslan Malinovskyi. Atalanta niet en de club van Timothy Castagne heeft zelfs een nieuw bod neergelegd bij KRC Genk.

De Italianen zouden 13,7 miljoen euro hebben geboden en met daarbij nog eens 10% van het bedrag bij een doorverkoop. Het bod ligt dicht bij de eisen van Dimitri De Condé & co.

LEES OOK: 'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Moet Genk dit bod aanvaarde?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

7
7
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

23
23
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

21
21
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

64
64
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

24
24
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

200
200
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

79
79
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

526
526
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

48
48
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

229
229
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

226
226
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

483
483
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

424
424
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

518
518
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

73
73
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

103
103
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

170
170
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

92
92
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

218
218
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

144
144
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

273
273
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

548
548
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

333
333

Meer sportnieuws