'Sampdoria haakt af, Atalanta doet stevig bod op Malinovskyi'

door
'Sampdoria haakt af, Atalanta doet stevig bod op Malinovskyi'

Bij KRC Genk zijn ze op stage vertrokken zonder Ruslan Malinovskyi. Club en speler kibbelen over wie die beslissing genomen heeft, maar vast staat dat de Oekraïner zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar de Serie A. Daar trekken Atalanta en Sampdoria nadrukkelijk aan zijn mouw en mogelijk komt er de volgende dagen schot in de zaak.


Dat denken ze althans in Italië, want La Gazzetta dello Sport stelt dat Atalanta de transfer voor het einde van volgende week hoopt af te ronden. Sampdoria blijft belangstelling tonen, maar de nummer vier van vorig seizoen zou de beste papieren in handen hebben om Malinovskyi te overtuigen. 

De club van Timothy Castagne hoopt uiteindelijk voor zo'n 13 à 14 miljoen euro Malinovskyi te kunnen strikken. Bij Genk mikten ze aanvankelijk op 20 miljoen euro, al lijkt het erop dat ze nu met zo'n 15 miljoen tevreden zouden zijn. Er lijkt dus geen al te groot verschil meer te zijn tussen vraag en aanbod.

UPDATE 19u
Volgens Tuttomercatoweb heeft Sampdoria afgehaakt in de strijd omtrent Ruslan Malinovskyi. Atalanta niet en de club van Timothy Castagne heeft zelfs een nieuw bod neergelegd bij KRC Genk.

De Italianen zouden 13,7 miljoen euro hebben geboden en met daarbij nog eens 10% van het bedrag bij een doorverkoop. Het bod ligt dicht bij de eisen van Dimitri De Condé & co.

LEES OOK: Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Moet Genk dit bod aanvaarde?

Meest recent

WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

88
88
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

118
118
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

166
166
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

218
218
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

46
46
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

217
217
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

164
164
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

164
164
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

398
398
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

340
340
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

284
284
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

178
178
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

550
550
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

689
689
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

417
417
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

339
339
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

168
168
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

639
639
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

606
606
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

376
376
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

556
556

Meer sportnieuws