'Sampdoria haakt af, Atalanta doet stevig bod op Malinovskyi'

790 stemmen
'Sampdoria haakt af, Atalanta doet stevig bod op Malinovskyi'

Bij KRC Genk zijn ze op stage vertrokken zonder Ruslan Malinovskyi. Club en speler kibbelen over wie die beslissing genomen heeft, maar vast staat dat de Oekraïner zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar de Serie A. Daar trekken Atalanta en Sampdoria nadrukkelijk aan zijn mouw en mogelijk komt er de volgende dagen schot in de zaak.


Dat denken ze althans in Italië, want La Gazzetta dello Sport stelt dat Atalanta de transfer voor het einde van volgende week hoopt af te ronden. Sampdoria blijft belangstelling tonen, maar de nummer vier van vorig seizoen zou de beste papieren in handen hebben om Malinovskyi te overtuigen. 

De club van Timothy Castagne hoopt uiteindelijk voor zo'n 13 à 14 miljoen euro Malinovskyi te kunnen strikken. Bij Genk mikten ze aanvankelijk op 20 miljoen euro, al lijkt het erop dat ze nu met zo'n 15 miljoen tevreden zouden zijn. Er lijkt dus geen al te groot verschil meer te zijn tussen vraag en aanbod.

UPDATE 19u
Volgens Tuttomercatoweb heeft Sampdoria afgehaakt in de strijd omtrent Ruslan Malinovskyi. Atalanta niet en de club van Timothy Castagne heeft zelfs een nieuw bod neergelegd bij KRC Genk.

De Italianen zouden 13,7 miljoen euro hebben geboden en met daarbij nog eens 10% van het bedrag bij een doorverkoop. Het bod ligt dicht bij de eisen van Dimitri De Condé & co.

Moet Genk dit bod aanvaarde?

Meest recent

VAR bezorgt Oostenrijk rollercoaster in moeizame WK-zege

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

4
4
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

128
128
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

79
79
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

152
152
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

296
296
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

69
69
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

71
71
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

103
103
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

192
192
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

35
35
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

238
238
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

186
186
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

35
35
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

143
143
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

250
250
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

208
208
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

208
208
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

282
282
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

114
114
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

442
442
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

633
633
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

157
157

Meer sportnieuws