Genk-verdediger deelt prikje uit naar Clement: "Vorig jaar al kunnen bijstellen"

door
Genk-verdediger deelt prikje uit naar Clement:

Hoewel hij de landskampioen liet staan voor een terugkeer naar Club Brugge zijn heel wat mensen in Genk Philippe Clement toch dankbaar voor het werk dat hij er leverde. Een van hen is ongetwijfeld Sébastien Dewaest, die zijn carrière vorig seizoen nieuw leven inblies met een sterke campagne. Al lijkt hij het vertrek van de succescoach toch niet zo goed verteerd te hebben.


De verdediger werd op de clubwebsite van de Limburgers gevraagd wat het verschil is tussen de aanpak onder Clement en nieuwe trainer Felice Mazzu. "We behouden wel bepaalde principes van afgelopen jaar, maar hij wil toch ook zijn eigen ding doen. En dat is een goede zaak. We hadden het voorbije seizoen al wat dingetjes kunnen bijstellen, dus hij wilt wat toen niet goed was verbeteren", lijkt Dewaest toch een klein prikje uit te delen aan zijn ex-coach.

Vooral diens offensieve aanpak viel blijkbaar niet altijd in goede smaak bij de 28-jarige defensieleider. "Vooral voor mij en de andere verdedigers is dat positief. Ook verdedigend wilt hij namelijk wat zaken aanscherpen", aldus Dewaest, die Mazzu al kent van in zijn periode bij Charleroi. "Ik weet zeker dat zijn aanpak gaat werken bij Genk. Vooral dan bij de supporters, want het is een trainer die altijd alles geeft. Ik hoop dan ook dat de fans hem een warm welkom zullen geven bij de eerste wedstrijd."

LEES OOK: Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

Voor welke coach zou u het liefste spelen?

Meest recent

Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

97
97
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

15
15
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

49
49
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

118
118
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

93
93
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

26
26
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

417
417
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

479
479
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

418
418
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

437
437
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

301
301
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

430
430
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1089
1089
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1278
1278
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

341
341
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

392
392
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

347
347
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

312
312
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

622
622
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

702
702
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

318
318
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1464
1464
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

646
646
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

194
194
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

43
43

Meer sportnieuws