Genk-verdediger deelt prikje uit naar Clement: "Vorig jaar al kunnen bijstellen"

door
Genk-verdediger deelt prikje uit naar Clement:

Hoewel hij de landskampioen liet staan voor een terugkeer naar Club Brugge zijn heel wat mensen in Genk Philippe Clement toch dankbaar voor het werk dat hij er leverde. Een van hen is ongetwijfeld Sébastien Dewaest, die zijn carrière vorig seizoen nieuw leven inblies met een sterke campagne. Al lijkt hij het vertrek van de succescoach toch niet zo goed verteerd te hebben.


De verdediger werd op de clubwebsite van de Limburgers gevraagd wat het verschil is tussen de aanpak onder Clement en nieuwe trainer Felice Mazzu. "We behouden wel bepaalde principes van afgelopen jaar, maar hij wil toch ook zijn eigen ding doen. En dat is een goede zaak. We hadden het voorbije seizoen al wat dingetjes kunnen bijstellen, dus hij wilt wat toen niet goed was verbeteren", lijkt Dewaest toch een klein prikje uit te delen aan zijn ex-coach.

Vooral diens offensieve aanpak viel blijkbaar niet altijd in goede smaak bij de 28-jarige defensieleider. "Vooral voor mij en de andere verdedigers is dat positief. Ook verdedigend wilt hij namelijk wat zaken aanscherpen", aldus Dewaest, die Mazzu al kent van in zijn periode bij Charleroi. "Ik weet zeker dat zijn aanpak gaat werken bij Genk. Vooral dan bij de supporters, want het is een trainer die altijd alles geeft. Ik hoop dan ook dat de fans hem een warm welkom zullen geven bij de eerste wedstrijd."

LEES OOK: De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Voor welke coach zou u het liefste spelen?

Meest recent

'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

49
49
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

29
29
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

168
168
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

62
62
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

322
322
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

89
89
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

165
165
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

134
134
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

334
334
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

267
267
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

147
147
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

372
372
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

163
163
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1236
1236
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

202
202
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

140
140
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

34
34
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

654
654
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

883
883
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

434
434
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

458
458
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

160
160
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

255
255
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

428
428

Meer sportnieuws