KV Mechelen ziet nog eens twee sterkhouders aan boord blijven

396 stemmen
KV Mechelen ziet nog eens twee sterkhouders aan boord blijven

KV Mechelen mag van het BAS in 1A blijven en dat werd woensdag uitgebreid gevierd bij Malinwa. Nu het zekerheid heeft over de reeks waarin het zal aantreden, kan de club ook eindelijk werk beginnen maken van transfers en één sterkhouder blijft door de beslissing al zeker aan boord.

Nu het zeker is dat KVM volgend seizoen in 1A speelt, wordt volgens Gazet van Antwerpen het contract van Igor De Camargo automatisch verlengd. De aanvaller ligt zo nog een seizoen langer vast bij Mechelen. Als KV Mechelen volgend seizoen in 1B had moeten spelen, liep het contract af en moest er dus opnieuw onderhandeld worden.

De 36-jarige De Camargo was vorig seizoen van goudwaarde voor KVM. Hij scoorde veertien keer in de competitie en drie keer in de beker en had zo een groot aandeel in het winnen van de titel en beker. 

UPDATE 12/07
Er is nog meer goed nieuws voor KV Mechelen, want de uitspraak van het BAS betekent dat na De Camargo ook Michael Verrips en Gustav Engvall aan boord blijven. Beide smaakmakers hadden al aangegeven een extra jaar in 1B niet meer te zien zitten, maar dat ze in 1A de club trouw zouden blijven. Dat hebben ze nu nog eens bevestigd.

Al plaatst Verrips wel nog een kantteking. "Je weet nooit wat er gebeurt", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws. "Mocht er een opportuniteit komen waar zowel ikzelf als de club beter van worden, dan bekijken we dat wel. Maar voorlopig is een transfer uitgesloten."

LEES OOK: ‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

Zullen zij ook in 1A een meerwaarde zijn?

Meest recent

Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

17
17
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

71
71
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

282
282
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

327
327
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

112
112
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

118
118
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

258
258
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

34
34
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

163
163
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

432
432
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

596
596
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

55
55
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

116
116
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

322
322
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

52
52
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

48
48
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

403
403
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

129
129
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

621
621
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

493
493
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

198
198
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

97
97
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

103
103

Meer sportnieuws