KV Mechelen ziet nog eens twee sterkhouders aan boord blijven

door
KV Mechelen ziet nog eens twee sterkhouders aan boord blijven

KV Mechelen mag van het BAS in 1A blijven en dat werd woensdag uitgebreid gevierd bij Malinwa. Nu het zekerheid heeft over de reeks waarin het zal aantreden, kan de club ook eindelijk werk beginnen maken van transfers en één sterkhouder blijft door de beslissing al zeker aan boord.

Nu het zeker is dat KVM volgend seizoen in 1A speelt, wordt volgens Gazet van Antwerpen het contract van Igor De Camargo automatisch verlengd. De aanvaller ligt zo nog een seizoen langer vast bij Mechelen. Als KV Mechelen volgend seizoen in 1B had moeten spelen, liep het contract af en moest er dus opnieuw onderhandeld worden.

De 36-jarige De Camargo was vorig seizoen van goudwaarde voor KVM. Hij scoorde veertien keer in de competitie en drie keer in de beker en had zo een groot aandeel in het winnen van de titel en beker. 

UPDATE 12/07
Er is nog meer goed nieuws voor KV Mechelen, want de uitspraak van het BAS betekent dat na De Camargo ook Michael Verrips en Gustav Engvall aan boord blijven. Beide smaakmakers hadden al aangegeven een extra jaar in 1B niet meer te zien zitten, maar dat ze in 1A de club trouw zouden blijven. Dat hebben ze nu nog eens bevestigd.

Al plaatst Verrips wel nog een kantteking. "Je weet nooit wat er gebeurt", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws. "Mocht er een opportuniteit komen waar zowel ikzelf als de club beter van worden, dan bekijken we dat wel. Maar voorlopig is een transfer uitgesloten."

LEES OOK: De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

Zullen zij ook in 1A een meerwaarde zijn?

Meest recent

'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

11
11
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

22
22
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

102
102
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

104
104
‘Bounida hakt interlandknoop door: KBVB in rep en roer’

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

124
124
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

41
41
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

306
306
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

245
245
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

70
70
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

516
516
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

247
247
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

30
30
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

153
153
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

158
158
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

241
241
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

59
59
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

381
381
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

114
114
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

296
296
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

297
297
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

143
143
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

228
228
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

220
220
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

144
144

Meer sportnieuws