KV Mechelen ziet nog eens twee sterkhouders aan boord blijven

door
KV Mechelen ziet nog eens twee sterkhouders aan boord blijven

KV Mechelen mag van het BAS in 1A blijven en dat werd woensdag uitgebreid gevierd bij Malinwa. Nu het zekerheid heeft over de reeks waarin het zal aantreden, kan de club ook eindelijk werk beginnen maken van transfers en één sterkhouder blijft door de beslissing al zeker aan boord.

Nu het zeker is dat KVM volgend seizoen in 1A speelt, wordt volgens Gazet van Antwerpen het contract van Igor De Camargo automatisch verlengd. De aanvaller ligt zo nog een seizoen langer vast bij Mechelen. Als KV Mechelen volgend seizoen in 1B had moeten spelen, liep het contract af en moest er dus opnieuw onderhandeld worden.

De 36-jarige De Camargo was vorig seizoen van goudwaarde voor KVM. Hij scoorde veertien keer in de competitie en drie keer in de beker en had zo een groot aandeel in het winnen van de titel en beker. 

UPDATE 12/07
Er is nog meer goed nieuws voor KV Mechelen, want de uitspraak van het BAS betekent dat na De Camargo ook Michael Verrips en Gustav Engvall aan boord blijven. Beide smaakmakers hadden al aangegeven een extra jaar in 1B niet meer te zien zitten, maar dat ze in 1A de club trouw zouden blijven. Dat hebben ze nu nog eens bevestigd.

Al plaatst Verrips wel nog een kantteking. "Je weet nooit wat er gebeurt", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws. "Mocht er een opportuniteit komen waar zowel ikzelf als de club beter van worden, dan bekijken we dat wel. Maar voorlopig is een transfer uitgesloten."

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Zullen zij ook in 1A een meerwaarde zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

12
12
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

42
42
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

82
82
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

201
201
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

113
113
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

155
155
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

364
364
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

189
189
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

271
271
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

525
525
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

95
95
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

30
30
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

200
200
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

194
194
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

136
136
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

54
54
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

186
186
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

42
42
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

146
146
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

605
605
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

384
384
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

305
305
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

267
267
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

52
52
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

261
261

Meer sportnieuws