'Zidane zadelt Courtois met lastige situatie op bij Real'

1594 stemmen
'Zidane zadelt Courtois met lastige situatie op bij Real'

Ook bij Real Madrid is de voorbereiding op het volgende seizoen ingezet, de Koninklijke werkt momenteel een oefenkamp af op Canadese bodem. En woensdag mocht coach Zinedine Zidane het laatste lid van zijn selectie ontvangen. Zo maakte ook Keylor Navas zijn opwachting op de stage.


De algemene verwachting was nochtans dat de Costa Ricaan in het tussenseizoen zou vertrekken bij de Spaanse grootmacht. Maar de aanbiedingen die binnenkwamen konden hem tot dusver niet overtuigen. Volgens AS zou Navas inmiddels ook hebben laten weten dat hij het niet erg vindt om gewoon te blijven, ook al moet hij zich dan schikken in een rol van tweede doelman. Dat is echter niet daar de zin van het bestuur.

De clubleiding had een duidelijk plan voor ogen: Thibaut Courtois als vaste nummer één, de 20-jarige Andriy Lunin als zijn doublure. Navas zou dan weer verkocht moeten worden om extra geld in het laatje te brengen. Dat zou echter buiten Zinedine Zidane gerekend zijn. Hij blijft een grote Navas-fan en zou intern hebben aangegeven dat het niet zo erg is als hij toch blijft.

Op die manier zou hij Courtois volgens El Confindencial wel in een lastige situatie brengen. De Rode Duivel zal sowieso als nummer één aan het seizoen beginnen, maar bij een mindere prestatie zou dan al snel de schreeuw om de populaire Navas weerklinken bij de achterban en zal de druk op de schouders van Courtois nog hoger liggen. Een vertrek van zijn concurrent lijkt dan ook het beste voor de Limburger.

LEES OOK: Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Een definitief vertrek van Navas is voor alle partijen het beste ...

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

75
75
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

10
10
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

46
46
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

67
67
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

61
61
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

106
106
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

140
140
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

25
25
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

121
121
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

257
257
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

316
316
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

302
302
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

55
55
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

55
55
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

280
280
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

108
108
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

113
113
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

191
191
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

299
299
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

303
303
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws