'Zidane zadelt Courtois met lastige situatie op bij Real'

door
'Zidane zadelt Courtois met lastige situatie op bij Real'

Ook bij Real Madrid is de voorbereiding op het volgende seizoen ingezet, de Koninklijke werkt momenteel een oefenkamp af op Canadese bodem. En woensdag mocht coach Zinedine Zidane het laatste lid van zijn selectie ontvangen. Zo maakte ook Keylor Navas zijn opwachting op de stage.


De algemene verwachting was nochtans dat de Costa Ricaan in het tussenseizoen zou vertrekken bij de Spaanse grootmacht. Maar de aanbiedingen die binnenkwamen konden hem tot dusver niet overtuigen. Volgens AS zou Navas inmiddels ook hebben laten weten dat hij het niet erg vindt om gewoon te blijven, ook al moet hij zich dan schikken in een rol van tweede doelman. Dat is echter niet daar de zin van het bestuur.

De clubleiding had een duidelijk plan voor ogen: Thibaut Courtois als vaste nummer één, de 20-jarige Andriy Lunin als zijn doublure. Navas zou dan weer verkocht moeten worden om extra geld in het laatje te brengen. Dat zou echter buiten Zinedine Zidane gerekend zijn. Hij blijft een grote Navas-fan en zou intern hebben aangegeven dat het niet zo erg is als hij toch blijft.

Op die manier zou hij Courtois volgens El Confindencial wel in een lastige situatie brengen. De Rode Duivel zal sowieso als nummer één aan het seizoen beginnen, maar bij een mindere prestatie zou dan al snel de schreeuw om de populaire Navas weerklinken bij de achterban en zal de druk op de schouders van Courtois nog hoger liggen. Een vertrek van zijn concurrent lijkt dan ook het beste voor de Limburger.

LEES OOK: 'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Een definitief vertrek van Navas is voor alle partijen het beste ...

Meest recent

Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

0
0
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

161
161
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

55
55
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

162
162
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

174
174
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

259
259
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

95
95
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

118
118
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

240
240
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

125
125
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

325
325
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

473
473
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

378
378
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

122
122
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

109
109
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

103
103
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

68
68
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

65
65
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

79
79
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

249
249
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

287
287
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

364
364
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

48
48

Meer sportnieuws