TRANSFERUURTJE 2/2: 'Genk zorgt voor enorme stunt, doorbraak rond Lukaku'

845
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Genk zorgt voor enorme stunt, doorbraak rond Lukaku'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk lijkt voor een straffe stunt te gaan zorgen op de transfermarkt. Volgens verschillende bronnen heeft de landskampioen een akkoord gevonden omtrent de komst van Ianis Hagi. Het Roemeense toptalent werd gegeerd over heel Europa, maar zou nu toch voor de Luminus Arena hebben gekozen. Vrijdag zou de transfer afgerond kunnen worden, hoeveel Genk aan Viitorul betaald is voorlopig niet bekend.

Het was in eerste instantie niet de bedoeling van RSC Anderlecht om tester Sydney Sam onder contract te leggen. Maar de voormalige international van Duitsland maakte al dusdanig indruk dat de kaarten inmiddels zijn gekeerd. Volgens RTBF kan Sam het bestuur dan ook overtuigen om hem alsnog een contract aan te bieden. De winger zou daar zelf alvast voor openstaan en als hij blijft bevestigen is de kans reëel dat de clubleiding overstag gaat.

Club Brugge liet de voorbije dagen de miljoenen rollen voor onder meer David Okereke en Simon Deli, maar ook Lionel Carole bleek nog een optie voor de vice-kampioen. Volgens Footmercato bracht Blauw-Zwart inmiddels een verbeterd bod uit van 3.5 miljoen euro. Maar andermaal bleek dit onvoldoende voor de Franse back. Strasbourg zou geweigerd hebben en liet naar verluidt verstaan dat Carole níét transfereerbaar is.

KSC Lokeren heeft zijn nieuwe spits vast. Zoals verwacht gaat Fran Navarro aan de slag op Daknam. Via Twitter lieten de Waaslanders weten dat ze de voormalige jeugd-international van Spanje onder contract hebben gelegd.

Donderdag maakte Eupen zijn vierde zomeraanwinst bekend. Die is het gaan zoeken bij Real Sociedad. Van de club van Adnan Januzaj komt spits Jon Bautista op huurbasis over. De 24-jarige maakte er in 2016 zijn debuut in het eerste elftal, maar kon er tot dusver geen basisplaats afdwingen.

BUITENLAND
Romelu Lukaku paste donderdag uit voorzorg voor de training bij Manchester United, ondertussen lijkt zijn transfer naar Inter steeds dichter te komen. In Londen zou een meeting plaatsvinden tussen Ed Woodward, algemeen directeur van United, en Piero Ausilio, de sportief directeur van Inter. De Italianen zouden er hun eerste formele bod presenteren, al is het nog maar de vraag of dat meteen United zal kunnen overtuigen.

Bjorn Engels kende een uitstekend seizoen bij Stade Reims en dat kan hij mogelijk verzilveren met een fraaie transfer. L'Equipe meldt immers dat er al vergevorderde onderhandelingen met Aston Villa lopen over een transfer van Engels. De deal zou snel afgerond kunnen worden, hoeveel de Engelse promovendus op tafel zou leggen, is nog niet duidelijk.

De toekomst van Neymar blijft de gemoederen bedaren. Ook Real Madrid, dat altijd al flirtte met de 27-jarige dribbelkont, werd de voorbije dagen genoemd als mogelijke bestemming. Die optie lijkt nu alvast doorkruist te kunnen worden, want AS stelt dat De Koninklijke niet langer geïnteresseerd zou zijn in de diensten van Neymar.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Welke club kende tot dusver de strafste mercato?

Meest recent

Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

7
7
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

26
26
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

91
91
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

91
91
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

107
107
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

87
87
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

161
161
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

213
213
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

80
80
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

81
81
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

126
126
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

82
82
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

223
223
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

126
126
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

110
110
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1017
1017
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

167
167
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

403
403
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

449
449

Meer sportnieuws