Gent-aanwinst imponeert: "Om het even wie tegenover me staat, al is het Neymar"

door
Gent-aanwinst imponeert:

Terwijl Genk, Club Brugge, Standard en Anderlecht pronken met de ene topaankoop na de andere houden ze in Gent de vinger op de knip. De Buffalo’s beperkten zich in tegenstelling tot de rest van de G5 vooralsnog tot het aantrekken van goedkoper materiaal en transfervrije spelers. Tot die laatste categorie behoort ook Mikael Lustig.


De 32-jarige rechtsachter komt over van Celtic Glasgow, waarmee hij drie jaar geleden Barcelona nog partij gaf. Lustig en co gingen tweemaal de boot in tegen de Catalanen, waarbij vooral Lionel Messi de Schotten helemaal tureluurs speelde. Ook Neymar was toen nog actief bij de Blaugrana en kwam op een gegeven moment neus aan neus te staan met de nieuwe Zweed van AA Gent. "Als ik op het veld sta, maakt het niet uit wie er tegenover me staat. Als iemand je niet bevalt, dan bevalt hij je niet, ook al heet hij Neymar", doet de 75-voudige international nog eens zijn verhaal bij Het Laatste Nieuws.

"Hij is een fantastische speler, maar je moet in het hoofd van je tegenstander proberen te geraken. Tegen hem werkte dat, want hij kreeg een gele kaart en werd kort daarna gewisseld", vervolgt Lustig, die duidelijk over een hevige winnaarsmentaliteit beschikt. "Ik speel voetbal om te winnen, het mentale maakt daar deel van uit. Overal waar ik speelde, voetbalde ik voor een winnaarsteam. Dat wil ik ook in België doen en dat begint bij mij al op training", klinkt het verder. De Gentenaars kunnen er na een eerder teleurstellende vorige campagne het komende seizoen maar wel bij varen.

LEES OOK: KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

Met Lustig beschikt Gent nu over de beste rechtsback in België

Meest recent

KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

0
0
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

35
35
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

53
53
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

91
91
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

35
35
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

16
16
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

259
259
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

269
269
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

322
322
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

33
33
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

203
203
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

202
202
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

31
31
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

63
63
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

24
24
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

444
444
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

171
171
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

205
205
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

73
73
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

242
242
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

131
131
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

104
104
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

131
131

Meer sportnieuws