'Alderweireld kan Premier League op zijn kop zetten met shock-transfer'

door
'Alderweireld kan Premier League op zijn kop zetten met shock-transfer'

Toby Alderweireld is nog steeds een speler van Tottenham, al kan daar deze zomer nog verandering in komen. De verdediger heeft immers een clausule in zijn contract waardoor hij voor 28 miljoen euro kan vertrekken. De voorbije maanden werd hij gelinkt aan onder meer Manchester United en Manchester City.

Al zullen die twee pistes volgens HLN-journalist Kristof Terreur wellicht niets opleveren. Bij United vind algemeen directeur Ed Woodward de Rode Duivel te oud, terwijl bij City het quotum aan buitenlanders al bereikt is. Bovendien tikt de klok genadeloos verder in het nadeel van Alderweireld.

Er hangen immers enkele belangrijke voorwaarden vast aan de afkoopsom in het contract van Alderweireld. Zo moet zijn transfer veertien dagen voor de transferdeadline afgerond worden, wat betekent dat er nog twee weken resten voor een transfer. Bovendien moet de club die Alderweireld wil kopen de volledige transfersom betalen binnen de twee jaar in niet meer dan drie schijven.

UPDATE 11/07

Het wordt dus meer en meer waarschijnlijk dat Toby Alderweireld straks gewoon nog bij Tottenham speelt. De interesse in zijn persoon is namelijk wat gaan liggen. Zo werden Juventus en Manchester United lang genoemd, maar is het daaromtrent nu wel erg stil geworden.

Momenteel wordt de Rode Duivel in verband gebracht met een transfer naar AS Roma. Echter lijkt het toch vooralsnog onwaarschijnlijk dat hij Spurs zou verlaten voor een Italiaanse subtopper, die niet eens in de Champions League zullen aantreden volgend seizoen.

Echter zou er toch nog steeds een (gevoelige) optie zijn voor Alderweireld. Volgens The Daily Mail kan Arsenal namelijk nog steeds een mogelijkheid zijn. The Gunners zijn uiteraard dé grote rivaal van Tottenham, waardoor de Belg voor heel wat commotie zou zorgen met een eventuele transfer. Ook dit gerucht lijkt dan ook wat te wild, des te meer omdat ook The Gunners geen CL-ticket wisten te bemachtigen.

LEES OOK: Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Zie jij deze transfer tot stand komen?

Meest recent

Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

10
10
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

45
45
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

27
27
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

37
37
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

230
230
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

132
132
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

211
211
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

113
113
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

407
407
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

229
229
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

164
164
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

141
141
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

207
207
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

637
637
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

56
56
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

75
75
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

112
112
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

420
420
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

108
108
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

174
174
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

367
367

Meer sportnieuws