'Alderweireld kan Premier League op zijn kop zetten met shock-transfer'

door
'Alderweireld kan Premier League op zijn kop zetten met shock-transfer'

Toby Alderweireld is nog steeds een speler van Tottenham, al kan daar deze zomer nog verandering in komen. De verdediger heeft immers een clausule in zijn contract waardoor hij voor 28 miljoen euro kan vertrekken. De voorbije maanden werd hij gelinkt aan onder meer Manchester United en Manchester City.

Al zullen die twee pistes volgens HLN-journalist Kristof Terreur wellicht niets opleveren. Bij United vind algemeen directeur Ed Woodward de Rode Duivel te oud, terwijl bij City het quotum aan buitenlanders al bereikt is. Bovendien tikt de klok genadeloos verder in het nadeel van Alderweireld.

Er hangen immers enkele belangrijke voorwaarden vast aan de afkoopsom in het contract van Alderweireld. Zo moet zijn transfer veertien dagen voor de transferdeadline afgerond worden, wat betekent dat er nog twee weken resten voor een transfer. Bovendien moet de club die Alderweireld wil kopen de volledige transfersom betalen binnen de twee jaar in niet meer dan drie schijven.

UPDATE 11/07

Het wordt dus meer en meer waarschijnlijk dat Toby Alderweireld straks gewoon nog bij Tottenham speelt. De interesse in zijn persoon is namelijk wat gaan liggen. Zo werden Juventus en Manchester United lang genoemd, maar is het daaromtrent nu wel erg stil geworden.

Momenteel wordt de Rode Duivel in verband gebracht met een transfer naar AS Roma. Echter lijkt het toch vooralsnog onwaarschijnlijk dat hij Spurs zou verlaten voor een Italiaanse subtopper, die niet eens in de Champions League zullen aantreden volgend seizoen.

Echter zou er toch nog steeds een (gevoelige) optie zijn voor Alderweireld. Volgens The Daily Mail kan Arsenal namelijk nog steeds een mogelijkheid zijn. The Gunners zijn uiteraard dé grote rivaal van Tottenham, waardoor de Belg voor heel wat commotie zou zorgen met een eventuele transfer. Ook dit gerucht lijkt dan ook wat te wild, des te meer omdat ook The Gunners geen CL-ticket wisten te bemachtigen.

LEES OOK: Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

Zie jij deze transfer tot stand komen?

Meest recent

'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

25
25
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

4
4
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

30
30
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

22
22
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

68
68
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

48
48
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

47
47
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

25
25
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

136
136
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

72
72
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

154
154
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

126
126
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

127
127
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

246
246
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

309
309
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

128
128
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

426
426
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

306
306
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

47
47
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

158
158
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

263
263
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

463
463

Meer sportnieuws