Antwerp boekt verdiende oefenzege, STVV en Eupen winnen niet

door
Antwerp boekt verdiende oefenzege, STVV en Eupen winnen niet

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden en dus zijn de eersteklassers momenteel volop aan het werk in hun voorbereiding. Zo stonden ook woensdagavond weer enkele oefenmatchen op het programma. Antwerp wist alvast verdiend te winnen, Eupen en STVV hebben nog werk.


De Great Old kreeg vandaag te horen dat het over een tweetal weken al aan de bak moet in de voorrondes van de Europa League, maar de mannen van Laszlo Bölöni lijken daar klaar voor. Woensdag werd achter gesloten deuren alvast gewonnen van Lokomotiva Zagreb: 2-0. Refaelov verzilverde een sterke start van Antwerp met de openingstreffer, uiteindelijk legde Baby de eindstand vast. Tussendoor had Mbokani nog een penalty gemist, terwijl een sterke Bolat dan weer een elfmeter wist te stoppen.

STVV kende in Beringen dan weer minder succes tegen RC Lens. De ploeg van Guillaume Gillet haalde het uiteindelijk met 0-2 na doelpunten van Balongo en Madri. KAS Eupen tot slot, toonde tegen OHL dan weer veerkracht. De Vlaams-Brabantse club uit 1B kwam al snel 2-0 voor via Mbombo en Hubert. Maar in het slot sleepten de Panda's alsnog een gelijkspel uit de brand. Toyokawa en Gnaka tekenden voor de doelpunten.

Uitslagen woensdagavond:
Benfica - Anderlecht: 1-2
Antwerp - Lokomotiva Zagreb: 2-0
STVV - Lens: 0-2
OHL - Eupen: 2-2
Waasland-Beveren - Lommel: 3-1

LEES OOK: Druk op Hayen stijgt: verklaring voor opvallende opstelling

Denkt u dat Antwerp volgend seizoen voor de titel zal meestrijden?

Meest recent

Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

16
16
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

75
75
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

102
102
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

74
74
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

81
81
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

245
245
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

313
313
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

302
302
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

77
77
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

347
347
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

201
201
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

289
289
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

88
88
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

591
591
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

342
342
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

353
353
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

562
562
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

308
308
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

166
166
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

526
526
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

750
750
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

93
93
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

287
287
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

263
263

Meer sportnieuws