Antwerp boekt verdiende oefenzege, STVV en Eupen winnen niet

door
Antwerp boekt verdiende oefenzege, STVV en Eupen winnen niet

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden en dus zijn de eersteklassers momenteel volop aan het werk in hun voorbereiding. Zo stonden ook woensdagavond weer enkele oefenmatchen op het programma. Antwerp wist alvast verdiend te winnen, Eupen en STVV hebben nog werk.


De Great Old kreeg vandaag te horen dat het over een tweetal weken al aan de bak moet in de voorrondes van de Europa League, maar de mannen van Laszlo Bölöni lijken daar klaar voor. Woensdag werd achter gesloten deuren alvast gewonnen van Lokomotiva Zagreb: 2-0. Refaelov verzilverde een sterke start van Antwerp met de openingstreffer, uiteindelijk legde Baby de eindstand vast. Tussendoor had Mbokani nog een penalty gemist, terwijl een sterke Bolat dan weer een elfmeter wist te stoppen.

STVV kende in Beringen dan weer minder succes tegen RC Lens. De ploeg van Guillaume Gillet haalde het uiteindelijk met 0-2 na doelpunten van Balongo en Madri. KAS Eupen tot slot, toonde tegen OHL dan weer veerkracht. De Vlaams-Brabantse club uit 1B kwam al snel 2-0 voor via Mbombo en Hubert. Maar in het slot sleepten de Panda's alsnog een gelijkspel uit de brand. Toyokawa en Gnaka tekenden voor de doelpunten.

Uitslagen woensdagavond:
Benfica - Anderlecht: 1-2
Antwerp - Lokomotiva Zagreb: 2-0
STVV - Lens: 0-2
OHL - Eupen: 2-2
Waasland-Beveren - Lommel: 3-1

LEES OOK: 'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

🔥 Populair bij onze lezers

'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

Denkt u dat Antwerp volgend seizoen voor de titel zal meestrijden?

Meest recent

'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

9
9
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

290
290
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

158
158
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

87
87
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

83
83
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

748
748
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

390
390
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

101
101
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1279
1279
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

127
127
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

418
418
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

150
150
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1199
1199
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

309
309
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

822
822
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

315
315
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

294
294
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

416
416
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1046
1046
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

515
515
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1061
1061
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

178
178
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

223
223
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

83
83
'Geweldig Anderlecht-nieuws voor komend seizoen'

RSC Anderlecht kon al acht jaar geen prijs meer pakken, maar de supporters staan wel als een huis ...

604
604

Meer sportnieuws