Antwerp boekt verdiende oefenzege, STVV en Eupen winnen niet

door
Antwerp boekt verdiende oefenzege, STVV en Eupen winnen niet

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden en dus zijn de eersteklassers momenteel volop aan het werk in hun voorbereiding. Zo stonden ook woensdagavond weer enkele oefenmatchen op het programma. Antwerp wist alvast verdiend te winnen, Eupen en STVV hebben nog werk.


De Great Old kreeg vandaag te horen dat het over een tweetal weken al aan de bak moet in de voorrondes van de Europa League, maar de mannen van Laszlo Bölöni lijken daar klaar voor. Woensdag werd achter gesloten deuren alvast gewonnen van Lokomotiva Zagreb: 2-0. Refaelov verzilverde een sterke start van Antwerp met de openingstreffer, uiteindelijk legde Baby de eindstand vast. Tussendoor had Mbokani nog een penalty gemist, terwijl een sterke Bolat dan weer een elfmeter wist te stoppen.

STVV kende in Beringen dan weer minder succes tegen RC Lens. De ploeg van Guillaume Gillet haalde het uiteindelijk met 0-2 na doelpunten van Balongo en Madri. KAS Eupen tot slot, toonde tegen OHL dan weer veerkracht. De Vlaams-Brabantse club uit 1B kwam al snel 2-0 voor via Mbombo en Hubert. Maar in het slot sleepten de Panda's alsnog een gelijkspel uit de brand. Toyokawa en Gnaka tekenden voor de doelpunten.

Uitslagen woensdagavond:
Benfica - Anderlecht: 1-2
Antwerp - Lokomotiva Zagreb: 2-0
STVV - Lens: 0-2
OHL - Eupen: 2-2
Waasland-Beveren - Lommel: 3-1

LEES OOK: Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Denkt u dat Antwerp volgend seizoen voor de titel zal meestrijden?

Meest recent

'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

26
26
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

19
19
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

47
47
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

218
218
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

47
47
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

25
25
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

162
162
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

34
34
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

137
137
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

150
150
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

149
149
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

174
174
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

350
350
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

230
230
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

342
342
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

240
240
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

239
239
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

185
185
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

151
151
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

367
367
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

204
204
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

185
185
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

403
403
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

718
718

Meer sportnieuws