Club Brugge blijft gaan en stelt derde aanwinst in drie dagen voor

531 stemmen
Club Brugge blijft gaan en stelt derde aanwinst in drie dagen voor

Na een ietwat aarzelend begin, heeft Club Brugge de voorbije dagen de gaspedaal ingedrukt op de transfermarkt. De vice-kampioen versterkte zijn flanken met de jonge Senegalees Amadou Sagna, daarnaast werd met David Okereke een nieuwe (top)spits vastgelegd. Eerder werden Odilon Kossounou en Eudard Sobol al aangetrokken voor de defensie.

En ook de vijfde aanwinst lijkt alweer op komst. Tsjechische media onthulden dinsdag de interesse van Blauw-Zwart in Simon Deli, een centrale verdediger van Slavia Praag. En die interesse bleek zelfs behoorlijk concreet. Later op de dag geraakte immers bekend dat de 27-jarige Ivoriaan al naar België was afgereisd om de laatste details van zijn transfer te bespreken en eventueel al met oog op medische proeven.

Indien Blauw-Zwart een persoonlijk akkoord vindt, lijkt het vrij spel te hebben om de verdediger in te lijven. Er heerste immers concurrentie van Glasgow Rangers, maar volgens Schotse bronnen focust het team van coach Steven Gerrard zich inmiddels op andere pistes. En ook Slavia zal op zich weinig in de weg kunnen leggen. Deli heeft immers een contractueel bepaalde afkoopsom waardoor hij voor een vast bedrag van zo'n 2.5 miljoen euro kan vertrekken.

UPDATE 10u20

Club Brugge lijkt een gouden zaak te gaan doen met de aanwerving Simon Deli. De Ivoriaan moet de vervanger worden van Stefano Denswil. Die werd verkocht aan Bologna voor zo’n 6 miljoen euro. De Ivoriaan zou amper 2,5 miljoen euro moeten kosten, waardoor Blauw-Zwart dus al 3,5 miljoen euro ‘winst’ boekt. Daarnaast profiteert het optimaal van de clausule in het contract van Deli. De boomlange verdediger heeft volgens transfermarkt.com namelijk een marktwaarde van 4,5 miljoen euro. Club zou hem dus aanwerven voor bijna de helft van die prijs. De transfer zou overigens vandaag nog worden afgerond, zo weet Tomas Taecke van HLN.

UPDATE 18u46
De transfer van Deli is helemaal rond, al bevestigt Club Brugge dat wel op zeer cryptische wijze. Met een olifant en de boodschap "there's more" kon het bijna niet anders dan over de komst van Deli gaan, wat in een volgend filmpje ook bevestigd werd. De verdediger komt, net als Kossounou uit Ivoorkust en de bijnaam van de Ivoriaanse nationale ploeg is 'De Olifanten'. Deli zal na Sagna en Okereke dus al de derde aanwinst op drie dagen tijd worden voor Club.


LEES OOK: Transfers tussen Club en Feyenoord: Rigaux reageert

Goede transfer van Club Brugge?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Bliksemaftocht Jashari, Genk wil international'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

67
67
KRC Genk-smaakmaker hint naar enorme transferwending

KRC Genk moet nog Europees voetbal over de streep zien te trekken tegen KAA Gent. De Limburgers ...

44
44
KAA Gent-fans clashen met speler: “Dat gaat te ver”

KAA Gent speelt een levensbelangrijke barragewedstrijd tegen KRC Genk. De Buffalo’s kunnen nog ...

51
51
Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

Paris Saint-Germain heeft voor het tweede jaar op rij de Champions League gewonnen. Arsenal kwam op ...

65
65
El Ouahdi onthult last-minute poging KBVB: harde afwijzing

De Rode Duivels zagen de afgelopen maanden heel wat spelers voor een ander land kiezen. De keuze van ...

101
101
Chelsea maakt Arsenal en Trossard compleet belachelijk

Arsenal stond dicht bij zijn eerste Champions League. De Londenaren kwamen op voorsprong, maar PSG ...

85
85
‘Grote stunt als opvolger Wouter Vrancken bij STVV?’

Sint-Truiden VV was dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. Onder Wouter ...

253
253
Pijnlijk verdict Verschaeren: “Wie zit op hem te wachten?"

RSC Anderlecht zal een aantal spelers de club zien verlaten. Gilles De Bilde sprak bij DAZN over ...

284
284
Transfers tussen Club en Feyenoord: Rigaux reageert

Dévy Rigaux is de nieuwe sportief directeur van Feyenoord. Hij kwam over van Club Brugge. ...

179
179
‘Standard zoekt geld: topspelers in de kijker’

Standard is op zoek naar versterking en er worden veel namen genoemd. Ook aan uitgaande zijde gaat ...

156
156
Stijnen terug naar Club Brugge? "Misplaatste arrogantie"

Bij Club Brugge haalden ze Ivan Leko terug als coach en die bezorgde hen de landstitel. Er is nog ...

270
270
Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Dennis Praet nam afscheid van Royal Antwerp FC. De ervaren ex-Rode Duivel kende een anonieme periode ...

311
311
Inter vernedert Club met Stankovic-bom: “Dit doet pijn”

Club Brugge dreigt één van zijn strafste transfers van het seizoen alweer kwijt te ...

1030
1030
“Lukaku naar Anderlecht? Ik zou het niet doen”

RSC Anderlecht hoopt Romelu Lukaku zo snel mogelijk te zien terugkeren, maar de spits en zijn ...

286
286
Club Brugge twijfelt: drie 'eigen' jongens op weg naar de uitgang?

Club Brugge gaat deze zomer heel wat spelers verliezen. Er zijn vooral sterkhouders die de club gaan ...

552
552
Twee teleurstellingen bij Anderlecht: houden of verkopen?

Bij RSC Anderlecht moéten zeker geen zestien spelers weg. Dergelijke lijstjes worden snel ...

429
429
Arteta ook grootmoedig: "PSG is de beste ter wereld"

De voorbije jaren faalde Arsenal regelmatig in 'money time', maar dit seizoen moest anders worden. ...

93
93
Enorme domper Schotland: ster moet afhaken voor WK

Elf dagen voor de start van het toernooi zijn de meeste WK-deelnemers begonnen aan hun ...

52
52
Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

60
60
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

267
267
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

77
77
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

350
350
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

52
52
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

117
117
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

121
121

Meer sportnieuws