Club Brugge blijft gaan en stelt derde aanwinst in drie dagen voor

531
Club Brugge blijft gaan en stelt derde aanwinst in drie dagen voor

Na een ietwat aarzelend begin, heeft Club Brugge de voorbije dagen de gaspedaal ingedrukt op de transfermarkt. De vice-kampioen versterkte zijn flanken met de jonge Senegalees Amadou Sagna, daarnaast werd met David Okereke een nieuwe (top)spits vastgelegd. Eerder werden Odilon Kossounou en Eudard Sobol al aangetrokken voor de defensie.

En ook de vijfde aanwinst lijkt alweer op komst. Tsjechische media onthulden dinsdag de interesse van Blauw-Zwart in Simon Deli, een centrale verdediger van Slavia Praag. En die interesse bleek zelfs behoorlijk concreet. Later op de dag geraakte immers bekend dat de 27-jarige Ivoriaan al naar België was afgereisd om de laatste details van zijn transfer te bespreken en eventueel al met oog op medische proeven.

Indien Blauw-Zwart een persoonlijk akkoord vindt, lijkt het vrij spel te hebben om de verdediger in te lijven. Er heerste immers concurrentie van Glasgow Rangers, maar volgens Schotse bronnen focust het team van coach Steven Gerrard zich inmiddels op andere pistes. En ook Slavia zal op zich weinig in de weg kunnen leggen. Deli heeft immers een contractueel bepaalde afkoopsom waardoor hij voor een vast bedrag van zo'n 2.5 miljoen euro kan vertrekken.

UPDATE 10u20

Club Brugge lijkt een gouden zaak te gaan doen met de aanwerving Simon Deli. De Ivoriaan moet de vervanger worden van Stefano Denswil. Die werd verkocht aan Bologna voor zo’n 6 miljoen euro. De Ivoriaan zou amper 2,5 miljoen euro moeten kosten, waardoor Blauw-Zwart dus al 3,5 miljoen euro ‘winst’ boekt. Daarnaast profiteert het optimaal van de clausule in het contract van Deli. De boomlange verdediger heeft volgens transfermarkt.com namelijk een marktwaarde van 4,5 miljoen euro. Club zou hem dus aanwerven voor bijna de helft van die prijs. De transfer zou overigens vandaag nog worden afgerond, zo weet Tomas Taecke van HLN.

UPDATE 18u46
De transfer van Deli is helemaal rond, al bevestigt Club Brugge dat wel op zeer cryptische wijze. Met een olifant en de boodschap "there's more" kon het bijna niet anders dan over de komst van Deli gaan, wat in een volgend filmpje ook bevestigd werd. De verdediger komt, net als Kossounou uit Ivoorkust en de bijnaam van de Ivoriaanse nationale ploeg is 'De Olifanten'. Deli zal na Sagna en Okereke dus al de derde aanwinst op drie dagen tijd worden voor Club.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Goede transfer van Club Brugge?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

44
44
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

53
53
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

22
22
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

172
172
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

195
195
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

119
119
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

104
104
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

100
100
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

163
163
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

160
160
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1414
1414
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

334
334
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

281
281
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

288
288
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

87
87
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

218
218
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

231
231
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

103
103
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

78
78
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

130
130
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

344
344
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

206
206

Meer sportnieuws