Club Brugge blijft gaan en stelt derde aanwinst in drie dagen voor

531 stemmen
Club Brugge blijft gaan en stelt derde aanwinst in drie dagen voor

Na een ietwat aarzelend begin, heeft Club Brugge de voorbije dagen de gaspedaal ingedrukt op de transfermarkt. De vice-kampioen versterkte zijn flanken met de jonge Senegalees Amadou Sagna, daarnaast werd met David Okereke een nieuwe (top)spits vastgelegd. Eerder werden Odilon Kossounou en Eudard Sobol al aangetrokken voor de defensie.

En ook de vijfde aanwinst lijkt alweer op komst. Tsjechische media onthulden dinsdag de interesse van Blauw-Zwart in Simon Deli, een centrale verdediger van Slavia Praag. En die interesse bleek zelfs behoorlijk concreet. Later op de dag geraakte immers bekend dat de 27-jarige Ivoriaan al naar België was afgereisd om de laatste details van zijn transfer te bespreken en eventueel al met oog op medische proeven.

Indien Blauw-Zwart een persoonlijk akkoord vindt, lijkt het vrij spel te hebben om de verdediger in te lijven. Er heerste immers concurrentie van Glasgow Rangers, maar volgens Schotse bronnen focust het team van coach Steven Gerrard zich inmiddels op andere pistes. En ook Slavia zal op zich weinig in de weg kunnen leggen. Deli heeft immers een contractueel bepaalde afkoopsom waardoor hij voor een vast bedrag van zo'n 2.5 miljoen euro kan vertrekken.

UPDATE 10u20

Club Brugge lijkt een gouden zaak te gaan doen met de aanwerving Simon Deli. De Ivoriaan moet de vervanger worden van Stefano Denswil. Die werd verkocht aan Bologna voor zo’n 6 miljoen euro. De Ivoriaan zou amper 2,5 miljoen euro moeten kosten, waardoor Blauw-Zwart dus al 3,5 miljoen euro ‘winst’ boekt. Daarnaast profiteert het optimaal van de clausule in het contract van Deli. De boomlange verdediger heeft volgens transfermarkt.com namelijk een marktwaarde van 4,5 miljoen euro. Club zou hem dus aanwerven voor bijna de helft van die prijs. De transfer zou overigens vandaag nog worden afgerond, zo weet Tomas Taecke van HLN.

UPDATE 18u46
De transfer van Deli is helemaal rond, al bevestigt Club Brugge dat wel op zeer cryptische wijze. Met een olifant en de boodschap "there's more" kon het bijna niet anders dan over de komst van Deli gaan, wat in een volgend filmpje ook bevestigd werd. De verdediger komt, net als Kossounou uit Ivoorkust en de bijnaam van de Ivoriaanse nationale ploeg is 'De Olifanten'. Deli zal na Sagna en Okereke dus al de derde aanwinst op drie dagen tijd worden voor Club.


LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Goede transfer van Club Brugge?

Meest recent

Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

471
471
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

88
88
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

239
239
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

120
120
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

90
90
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

353
353
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

117
117
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

214
214
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

20
20
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

128
128
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

85
85
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

618
618
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

312
312
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

433
433
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

48
48
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

414
414
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

339
339
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

260
260
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

23
23
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

114
114
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

66
66
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

109
109
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

327
327
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

90
90
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

195
195

Meer sportnieuws