Inleveren aanvoerdersband komt hard aan bij Asare

432 stemmen
Inleveren aanvoerdersband komt hard aan bij Asare

Drie jaar lang was linksachter Nana Asare de vaste aanvoerder bij AA Gent. De ervaren routinier slaagde in zijn taak met verve, maar de Buffalo's zullen komend seizoen van start gaan met een andere kapitein. 


Sinds het vertrek van Sven Kums nam Asare diens rol als aanvoerder over, maar na drie jaar de armband te mogen dragen is nu ook het tijdperk van Asare over. Het Nieuwsblad weet namelijk dat Vadis Odjidja de rol van de Ghanees zal overnemen, tegen Aris Thessaloniki droeg de middenvelder de aanvoerdersband trouwens al. Zelfs mét Asare op het veld. Volgens de krant is het de bedoeling dat Vadis volgend seizoen de vaste aanvoerder wordt, het zou een interne beslissing van de club zijn.  

Vadis Odjidja was vorig seizoen de absolute sterkhouder en tevens een stabiele factor bij AA Gent. Het is dus niet vreemd dat de club beslist om hem aanvoerder te maken. Maar deze beslissing zou Vadis ook moeten helpen hem te laten groeien als leider. Zijn contract werd namelijk nog maar pas verlengd en voorzitter Ivan De Witte verklaarde toen dat hij een sleutelspeler ziet in Vadis voor de toekomst.

UPDATE 12u

Het Laatste Nieuws weet dat de het inleveren van de kapiteinsband hard aangekomen is bij Asare, die de laatste drie jaar de aanvoerder was bij AA Gent. De 32-jarige heeft evenwel geen andere keuze dan de beslissing te aanvaarden, onlangs tekende hij nog een nieuw tweejaarlijks contract bij de Buffalo's. Asare blijft wel actief in de spelersraad van de ploeg, dat instaat voor belangrijke besprekingen met de trainer en het bestuur.

LEES OOK: 'AA Gent vreest miljoenenbod op publiekslieveling'

Goede beslissing van AA Gent?

Meest recent

Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

2
2
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

80
80
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

112
112
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

189
189
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

42
42
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

166
166
Cercle Brugge pakt uit met enorme stunttransfer

Cercle Brugge heeft zopas een nieuwe speler voorgesteld. De Bruggelingen wisten voor een toch wel ...

114
114
Lommel SK heeft beet: tweede ingaande transfer een feit

Transfernieuws bij Lommel SK. De Limburgers hebben vandaag hun tweede ingaande transfer meegedeeld ...

27
27
Ajax maakt stunt bekend: Tolu Arokodare tekent

Ajax heeft een volgende toptransfer aangekondigd. De Amsterdammers maakten vandaag de komst van Tolu ...

124
124
Bruno zet RSCA met de voeten op de grond: "De titel?"

Er staat héél veel druk op de ketel bij RSC Anderlecht. De Brusselaars moéten ...

669
669
'Standard schrikt: Premier League lonkt naar sterkhouder'

Bij Standard konden ze deze zomer al eens de kassa laten rinkelen, want Wolverhampton Wanderers ...

121
121
'Hasi wil nu ook in Genk komen shoppen'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

186
186
'Vierde aanwinst voor Club: transfersom bekend'

Het duurde even voor de zomermercato van Club Brugge op gang kwam, maar sinds het einde van het WK ...

680
680
Marc Coucke ziet familieverhaal onverwachte wending nemen

Marc Coucke staat al jaren bekend als een ondernemer die kansen ziet waar anderen ze laten liggen. ...

84
84
'Kassa kassa in Genk: na Karetsas nog 2 topdeal op komst'

Een tiental dagen voor de start van de competitie beweegt er plots nog heel wat bij KRC Genk. Nadat ...

472
472
'Straf: Club Brugge hield interesse van Tottenham af'

Bij Club Brugge is het al een zeer bewogen zomer geweest. Het deed al zaken met de allergrootste ...

426
426
'Standard verbaast iedereen met transferbeslissing'

Standard beleefde deze zomer al een behoorlijk drukke mercato. Het haalde al zes nieuwe spelers ...

264
264
'Barça heeft plan klaar: deadline Bisiwu-debuut bekend'

Club Brugge zag deze zomer de kassa al stevig rinkelen met de uitgaande transfers van Aleksandar ...

220
220
'Hoefkens jubelt met terugkeer van ervaren Belg'

Carl Hoefkens bleef deze zomer gewoon trainer van NAC Breda en dat is toch best opmerkelijk. Onze ...

47
47
'Anderlecht keert alsnog terug voor geschrapt target'

Anderlecht staat donderdag alweer voor een levensbelangrijke opdracht, want tegen Hammarby moet ...

633
633
Nicky Hayen krijgt plots bijzonder signaal uit Limburg

Nicky Hayen blijft een naam die overal in het Belgische voetbal opduikt. De voormalige coach van ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt WK-revelatie, beweging bij Anderlecht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

312
312
Bob Peeters pakt uit met nieuwe toptransfer bij SK Beveren

SK Beveren is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League na een topseizoen in de ...

130
130
Vrancken direct zwaar onder druk: “In oktober al ontslag”

Wouter Vrancken kent geen ideale start bij Hearts. De Schotse club speelde vorig seizoen ei zo na ...

153
153
Nieuw seizoen, zelfde problemen: Lavia incasseert wéér

Romeo Lavia werd gezien als één van de grootste Belgische talenten van de huidige ...

129
129

Meer sportnieuws