Inleveren aanvoerdersband komt hard aan bij Asare

door
Inleveren aanvoerdersband komt hard aan bij Asare

Drie jaar lang was linksachter Nana Asare de vaste aanvoerder bij AA Gent. De ervaren routinier slaagde in zijn taak met verve, maar de Buffalo's zullen komend seizoen van start gaan met een andere kapitein. 


Sinds het vertrek van Sven Kums nam Asare diens rol als aanvoerder over, maar na drie jaar de armband te mogen dragen is nu ook het tijdperk van Asare over. Het Nieuwsblad weet namelijk dat Vadis Odjidja de rol van de Ghanees zal overnemen, tegen Aris Thessaloniki droeg de middenvelder de aanvoerdersband trouwens al. Zelfs mét Asare op het veld. Volgens de krant is het de bedoeling dat Vadis volgend seizoen de vaste aanvoerder wordt, het zou een interne beslissing van de club zijn.  

Vadis Odjidja was vorig seizoen de absolute sterkhouder en tevens een stabiele factor bij AA Gent. Het is dus niet vreemd dat de club beslist om hem aanvoerder te maken. Maar deze beslissing zou Vadis ook moeten helpen hem te laten groeien als leider. Zijn contract werd namelijk nog maar pas verlengd en voorzitter Ivan De Witte verklaarde toen dat hij een sleutelspeler ziet in Vadis voor de toekomst.

UPDATE 12u

Het Laatste Nieuws weet dat de het inleveren van de kapiteinsband hard aangekomen is bij Asare, die de laatste drie jaar de aanvoerder was bij AA Gent. De 32-jarige heeft evenwel geen andere keuze dan de beslissing te aanvaarden, onlangs tekende hij nog een nieuw tweejaarlijks contract bij de Buffalo's. Asare blijft wel actief in de spelersraad van de ploeg, dat instaat voor belangrijke besprekingen met de trainer en het bestuur.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

Goede beslissing van AA Gent?

Meest recent

Hasi vloekt: Anderlecht slikt bittere pil uit ziekenboeg

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

0
0
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

28
28
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

114
114
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

75
75
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

89
89
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

34
34
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

169
169
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

35
35
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

84
84
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

448
448
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

200
200
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

93
93
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

255
255
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

371
371
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

264
264
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

545
545
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

443
443
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

162
162
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

37
37
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

95
95
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

202
202
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

91
91
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

91
91
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

99
99
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

178
178

Meer sportnieuws