Inleveren aanvoerdersband komt hard aan bij Asare

door
Inleveren aanvoerdersband komt hard aan bij Asare

Drie jaar lang was linksachter Nana Asare de vaste aanvoerder bij AA Gent. De ervaren routinier slaagde in zijn taak met verve, maar de Buffalo's zullen komend seizoen van start gaan met een andere kapitein. 


Sinds het vertrek van Sven Kums nam Asare diens rol als aanvoerder over, maar na drie jaar de armband te mogen dragen is nu ook het tijdperk van Asare over. Het Nieuwsblad weet namelijk dat Vadis Odjidja de rol van de Ghanees zal overnemen, tegen Aris Thessaloniki droeg de middenvelder de aanvoerdersband trouwens al. Zelfs mét Asare op het veld. Volgens de krant is het de bedoeling dat Vadis volgend seizoen de vaste aanvoerder wordt, het zou een interne beslissing van de club zijn.  

Vadis Odjidja was vorig seizoen de absolute sterkhouder en tevens een stabiele factor bij AA Gent. Het is dus niet vreemd dat de club beslist om hem aanvoerder te maken. Maar deze beslissing zou Vadis ook moeten helpen hem te laten groeien als leider. Zijn contract werd namelijk nog maar pas verlengd en voorzitter Ivan De Witte verklaarde toen dat hij een sleutelspeler ziet in Vadis voor de toekomst.

UPDATE 12u

Het Laatste Nieuws weet dat de het inleveren van de kapiteinsband hard aangekomen is bij Asare, die de laatste drie jaar de aanvoerder was bij AA Gent. De 32-jarige heeft evenwel geen andere keuze dan de beslissing te aanvaarden, onlangs tekende hij nog een nieuw tweejaarlijks contract bij de Buffalo's. Asare blijft wel actief in de spelersraad van de ploeg, dat instaat voor belangrijke besprekingen met de trainer en het bestuur.

LEES OOK: AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

Goede beslissing van AA Gent?

Meest recent

STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

14
14
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

129
129
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

190
190
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

58
58
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

408
408
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

305
305
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

133
133
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

285
285
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

328
328
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

149
149
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

247
247
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

94
94
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

458
458
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

330
330
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

134
134
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

202
202
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

830
830
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

284
284
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

164
164
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

312
312
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

365
365
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

427
427
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

190
190
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

898
898
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

538
538

Meer sportnieuws