TRANSFERUURTJE 1/2: 'Extra aanwinst Anderlecht, Club slaat opnieuw toe'

stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Extra aanwinst Anderlecht, Club slaat opnieuw toe'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Anderlecht nog een extra transfer zal moeten realiseren. Het dreigt immers krap te komen zitten in de rechtsachters, want Andy Najar zou zich opnieuw zwaar geblesseerd hebben. De Hondurees zou zijn kruisbanden gescheurd hebben en daardoor opnieuw zes maanden aan de kant staan. Anderlecht trekt mogelijk een vervanger aan.



Paars-Wit lijkt wel alvast dicht bij de komst van Philippe Sandler te staan. De 22-jarige verdediger nam op sociale media al tijdelijk afscheid van Manchester City, dat de Nederlander zou verhuren aan Anderlecht.

Club Brugge lijkt op het punt staan om zijn volgende transferslag af te ronden. Na de komst van Okereke zou het ook op het punt staan om Simon Deli aan te trekken. De verdediger, die de vervanger van Denswil moet worden, zou al in België gearriveerd zijn en zijn komst van Slavia Praag zou dan ook snel beklonken kunnen worden. Ook Rangers was geïnteresseerd, maar dat lijkt zich terug te trekken.



KRC Genk lijkt dan weer zijn volgende grote uitgaande transfer snel te gaan realiseren. De makelaar van Joseph Aidoo geeft aan dat een deal snel beklonken zal worden. De verdediger wordt gelinkt aan Celta Vigo en Getafe. Genk zou 8 miljoen euro kunnen krijgen.

BUITENLAND

Het blijft afwachten wat er deze zomer zal gebeuren met Romelu Lukaku. Nu klinkt het in Engeland dat Ole Gunnar Solskjaer de Rode Duivel gevraagd zou hebben om bij Manchester United te blijven. Hij zou voor zijn plaats moeten vechten en Solskjaer wil hem daarvoor ook de nodige kansen geven. Afwachten wat Lukaku daar zelf van vindt...



Ondertussen probeert Real Madrid een aantal spelers te lozen, waaronder ook Gareth Bale. De voormalige duurste speler ooit is overbodig door onder meer de komst van Eden Hazard en kan nu een opmerkelijke uitweg krijgen. Volgens Spaanse bronnen zou hij naar China kunnen trekken, waar hem een jaarloon van maar liefst 68 miljoen euro zou wachten. Alleen zou Real dwars kunnen liggen, want de Chinezen zouden niet bereid zijn om de door Real gevraagde transfersom op tafel te leggen.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Moet Anderlecht nog een rechtsachter halen?

Meest recent

Garcia kiest WK-elftal: basisploeg Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

3
3
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

298
298
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

56
56
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

361
361
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

23
23
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

319
319
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

192
192
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

209
209
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

107
107
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1121
1121
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

90
90
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

287
287
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

183
183
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

233
233
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

177
177
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

202
202
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

475
475
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

850
850
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

46
46
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

680
680
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

248
248
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

145
145
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

229
229
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

173
173

Meer sportnieuws