TRANSFERUURTJE 1/2: 'Extra aanwinst Anderlecht, Club slaat opnieuw toe'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Extra aanwinst Anderlecht, Club slaat opnieuw toe'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Anderlecht nog een extra transfer zal moeten realiseren. Het dreigt immers krap te komen zitten in de rechtsachters, want Andy Najar zou zich opnieuw zwaar geblesseerd hebben. De Hondurees zou zijn kruisbanden gescheurd hebben en daardoor opnieuw zes maanden aan de kant staan. Anderlecht trekt mogelijk een vervanger aan.



Paars-Wit lijkt wel alvast dicht bij de komst van Philippe Sandler te staan. De 22-jarige verdediger nam op sociale media al tijdelijk afscheid van Manchester City, dat de Nederlander zou verhuren aan Anderlecht.

Club Brugge lijkt op het punt staan om zijn volgende transferslag af te ronden. Na de komst van Okereke zou het ook op het punt staan om Simon Deli aan te trekken. De verdediger, die de vervanger van Denswil moet worden, zou al in België gearriveerd zijn en zijn komst van Slavia Praag zou dan ook snel beklonken kunnen worden. Ook Rangers was geïnteresseerd, maar dat lijkt zich terug te trekken.



KRC Genk lijkt dan weer zijn volgende grote uitgaande transfer snel te gaan realiseren. De makelaar van Joseph Aidoo geeft aan dat een deal snel beklonken zal worden. De verdediger wordt gelinkt aan Celta Vigo en Getafe. Genk zou 8 miljoen euro kunnen krijgen.

BUITENLAND

Het blijft afwachten wat er deze zomer zal gebeuren met Romelu Lukaku. Nu klinkt het in Engeland dat Ole Gunnar Solskjaer de Rode Duivel gevraagd zou hebben om bij Manchester United te blijven. Hij zou voor zijn plaats moeten vechten en Solskjaer wil hem daarvoor ook de nodige kansen geven. Afwachten wat Lukaku daar zelf van vindt...



Ondertussen probeert Real Madrid een aantal spelers te lozen, waaronder ook Gareth Bale. De voormalige duurste speler ooit is overbodig door onder meer de komst van Eden Hazard en kan nu een opmerkelijke uitweg krijgen. Volgens Spaanse bronnen zou hij naar China kunnen trekken, waar hem een jaarloon van maar liefst 68 miljoen euro zou wachten. Alleen zou Real dwars kunnen liggen, want de Chinezen zouden niet bereid zijn om de door Real gevraagde transfersom op tafel te leggen.

LEES OOK: 'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

Moet Anderlecht nog een rechtsachter halen?

Meest recent

'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

11
11
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

95
95
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

143
143
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

35
35
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

191
191
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

151
151
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

157
157
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

342
342
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

307
307
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

101
101
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

271
271
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

160
160
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

543
543
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

629
629
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

405
405
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

333
333
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

163
163
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

624
624
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

581
581
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

362
362
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

529
529
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

234
234

Meer sportnieuws