TRANSFERUURTJE 1/2: 'Extra aanwinst Anderlecht, Club slaat opnieuw toe'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Extra aanwinst Anderlecht, Club slaat opnieuw toe'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Anderlecht nog een extra transfer zal moeten realiseren. Het dreigt immers krap te komen zitten in de rechtsachters, want Andy Najar zou zich opnieuw zwaar geblesseerd hebben. De Hondurees zou zijn kruisbanden gescheurd hebben en daardoor opnieuw zes maanden aan de kant staan. Anderlecht trekt mogelijk een vervanger aan.



Paars-Wit lijkt wel alvast dicht bij de komst van Philippe Sandler te staan. De 22-jarige verdediger nam op sociale media al tijdelijk afscheid van Manchester City, dat de Nederlander zou verhuren aan Anderlecht.

Club Brugge lijkt op het punt staan om zijn volgende transferslag af te ronden. Na de komst van Okereke zou het ook op het punt staan om Simon Deli aan te trekken. De verdediger, die de vervanger van Denswil moet worden, zou al in België gearriveerd zijn en zijn komst van Slavia Praag zou dan ook snel beklonken kunnen worden. Ook Rangers was geïnteresseerd, maar dat lijkt zich terug te trekken.



KRC Genk lijkt dan weer zijn volgende grote uitgaande transfer snel te gaan realiseren. De makelaar van Joseph Aidoo geeft aan dat een deal snel beklonken zal worden. De verdediger wordt gelinkt aan Celta Vigo en Getafe. Genk zou 8 miljoen euro kunnen krijgen.

BUITENLAND

Het blijft afwachten wat er deze zomer zal gebeuren met Romelu Lukaku. Nu klinkt het in Engeland dat Ole Gunnar Solskjaer de Rode Duivel gevraagd zou hebben om bij Manchester United te blijven. Hij zou voor zijn plaats moeten vechten en Solskjaer wil hem daarvoor ook de nodige kansen geven. Afwachten wat Lukaku daar zelf van vindt...



Ondertussen probeert Real Madrid een aantal spelers te lozen, waaronder ook Gareth Bale. De voormalige duurste speler ooit is overbodig door onder meer de komst van Eden Hazard en kan nu een opmerkelijke uitweg krijgen. Volgens Spaanse bronnen zou hij naar China kunnen trekken, waar hem een jaarloon van maar liefst 68 miljoen euro zou wachten. Alleen zou Real dwars kunnen liggen, want de Chinezen zouden niet bereid zijn om de door Real gevraagde transfersom op tafel te leggen.

LEES OOK: Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

Moet Anderlecht nog een rechtsachter halen?

Meest recent

Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

9
9
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

21
21
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

30
30
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

301
301
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

34
34
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

56
56
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

197
197
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

122
122
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

43
43
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

150
150
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

154
154
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

192
192
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1206
1206
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

79
79
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

267
267
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

316
316
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

221
221
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

357
357
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

81
81
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

197
197
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

106
106
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

640
640
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

408
408
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

306
306

Meer sportnieuws