TRANSFERUURTJE 1/2: 'Extra aanwinst Anderlecht, Club slaat opnieuw toe'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Extra aanwinst Anderlecht, Club slaat opnieuw toe'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Anderlecht nog een extra transfer zal moeten realiseren. Het dreigt immers krap te komen zitten in de rechtsachters, want Andy Najar zou zich opnieuw zwaar geblesseerd hebben. De Hondurees zou zijn kruisbanden gescheurd hebben en daardoor opnieuw zes maanden aan de kant staan. Anderlecht trekt mogelijk een vervanger aan.



Paars-Wit lijkt wel alvast dicht bij de komst van Philippe Sandler te staan. De 22-jarige verdediger nam op sociale media al tijdelijk afscheid van Manchester City, dat de Nederlander zou verhuren aan Anderlecht.

Club Brugge lijkt op het punt staan om zijn volgende transferslag af te ronden. Na de komst van Okereke zou het ook op het punt staan om Simon Deli aan te trekken. De verdediger, die de vervanger van Denswil moet worden, zou al in België gearriveerd zijn en zijn komst van Slavia Praag zou dan ook snel beklonken kunnen worden. Ook Rangers was geïnteresseerd, maar dat lijkt zich terug te trekken.



KRC Genk lijkt dan weer zijn volgende grote uitgaande transfer snel te gaan realiseren. De makelaar van Joseph Aidoo geeft aan dat een deal snel beklonken zal worden. De verdediger wordt gelinkt aan Celta Vigo en Getafe. Genk zou 8 miljoen euro kunnen krijgen.

BUITENLAND

Het blijft afwachten wat er deze zomer zal gebeuren met Romelu Lukaku. Nu klinkt het in Engeland dat Ole Gunnar Solskjaer de Rode Duivel gevraagd zou hebben om bij Manchester United te blijven. Hij zou voor zijn plaats moeten vechten en Solskjaer wil hem daarvoor ook de nodige kansen geven. Afwachten wat Lukaku daar zelf van vindt...



Ondertussen probeert Real Madrid een aantal spelers te lozen, waaronder ook Gareth Bale. De voormalige duurste speler ooit is overbodig door onder meer de komst van Eden Hazard en kan nu een opmerkelijke uitweg krijgen. Volgens Spaanse bronnen zou hij naar China kunnen trekken, waar hem een jaarloon van maar liefst 68 miljoen euro zou wachten. Alleen zou Real dwars kunnen liggen, want de Chinezen zouden niet bereid zijn om de door Real gevraagde transfersom op tafel te leggen.

LEES OOK: 'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

Moet Anderlecht nog een rechtsachter halen?

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

139
139
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

413
413
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

79
79
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

254
254
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

181
181
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1402
1402
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

153
153
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

193
193
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

289
289
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

319
319
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

447
447
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

589
589
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1057
1057
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

151
151
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

605
605
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

309
309
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

735
735
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

583
583
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

769
769
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

676
676
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

373
373
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

811
811
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2854
2854
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws