TRANSFERUURTJE 1/2: 'Extra aanwinst Anderlecht, Club slaat opnieuw toe'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Extra aanwinst Anderlecht, Club slaat opnieuw toe'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Anderlecht nog een extra transfer zal moeten realiseren. Het dreigt immers krap te komen zitten in de rechtsachters, want Andy Najar zou zich opnieuw zwaar geblesseerd hebben. De Hondurees zou zijn kruisbanden gescheurd hebben en daardoor opnieuw zes maanden aan de kant staan. Anderlecht trekt mogelijk een vervanger aan.



Paars-Wit lijkt wel alvast dicht bij de komst van Philippe Sandler te staan. De 22-jarige verdediger nam op sociale media al tijdelijk afscheid van Manchester City, dat de Nederlander zou verhuren aan Anderlecht.

Club Brugge lijkt op het punt staan om zijn volgende transferslag af te ronden. Na de komst van Okereke zou het ook op het punt staan om Simon Deli aan te trekken. De verdediger, die de vervanger van Denswil moet worden, zou al in België gearriveerd zijn en zijn komst van Slavia Praag zou dan ook snel beklonken kunnen worden. Ook Rangers was geïnteresseerd, maar dat lijkt zich terug te trekken.



KRC Genk lijkt dan weer zijn volgende grote uitgaande transfer snel te gaan realiseren. De makelaar van Joseph Aidoo geeft aan dat een deal snel beklonken zal worden. De verdediger wordt gelinkt aan Celta Vigo en Getafe. Genk zou 8 miljoen euro kunnen krijgen.

BUITENLAND

Het blijft afwachten wat er deze zomer zal gebeuren met Romelu Lukaku. Nu klinkt het in Engeland dat Ole Gunnar Solskjaer de Rode Duivel gevraagd zou hebben om bij Manchester United te blijven. Hij zou voor zijn plaats moeten vechten en Solskjaer wil hem daarvoor ook de nodige kansen geven. Afwachten wat Lukaku daar zelf van vindt...



Ondertussen probeert Real Madrid een aantal spelers te lozen, waaronder ook Gareth Bale. De voormalige duurste speler ooit is overbodig door onder meer de komst van Eden Hazard en kan nu een opmerkelijke uitweg krijgen. Volgens Spaanse bronnen zou hij naar China kunnen trekken, waar hem een jaarloon van maar liefst 68 miljoen euro zou wachten. Alleen zou Real dwars kunnen liggen, want de Chinezen zouden niet bereid zijn om de door Real gevraagde transfersom op tafel te leggen.

LEES OOK: Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

Moet Anderlecht nog een rechtsachter halen?

Meest recent

Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

3
3
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

46
46
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

173
173
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

227
227
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

62
62
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

134
134
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

254
254
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

130
130
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

58
58
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

131
131
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

146
146
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

289
289
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

142
142
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1009
1009
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

139
139
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

179
179
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

716
716
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

345
345
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

247
247
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

176
176
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

413
413
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

318
318
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

168
168

Meer sportnieuws