'Batshuayi krijgt krachtig signaal van Lampard te horen'

door
'Batshuayi krijgt krachtig signaal van Lampard te horen'

Michy Batshuayi is de voorbije dagen begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen bij Chelsea. Nadat hij het voorbije anderhalf jaar verhuurd werd aan Borussia Dortmund, Valencia en Crystal Palace is het wel nog maar de vraag wat er de komende weken met onze landgenoot zal gebeuren.

De 25-jarige spits zou weleens een nieuwe kans kunnen krijgen, nu er met Frank Lampard een nieuwe trainer is. Bovendien liet Chelsea Gonzalo Higuain en Alvaro Morata vertrekken en kan de club momenteel geen nieuwe spelers aantrekken omdat het een transferverbod boven het hoofd hangt. Maar er zijn ook andere opties.

Zo meldt The Times dat Crystal Palace weldra werk zal maken van een terugkeer van Batshuayi. De Rode Duivel speelde van januari tot juni op huurbasis al op huurbasis bij die club en scoorde er zes keer in dertien wedstrijden. Het lijkt er dus op dat Batshuayi een keuze zal moeten maken.

UPDATE 10/07

Frank Lampard werd vorige week aangesteld als nieuwe coach van Chelsea, maar hij kampt uiteraard meteen met een groot probleem bij The Blues. De Londenaren hebben namelijk een transferverbod, waardoor er geen nieuwe spelers mogen worden aangetrokken. Dat lijkt dan echter weer volop in het voordeel van Michy Batshuayi te zullen uitdraaien.

Volgens The Sun zal de Rode Duivel namelijk weer volop speelkansen krijgen bij Chelsea volgend seizoen onder Lampard. Giroud zou dan wel dé nummer één worden, maar het Engelse medium stelt dat Batshuayi meer dan genoeg speelgelegenheid zal krijgen net als Tammy Abraham, die terugkomt van een uitleenbeurt aan Aston Villa. Daarin zal Batsman zich dan wel zal moeten bewijzen om tijdens de winterstop of volgende zomermercato niet alsnog te worden verkocht.

LEES OOK: Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Is dat goed of slecht nieuws voor Batshuayi?

Meest recent

'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

0
0
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

55
55
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

66
66
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

148
148
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

109
109
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

46
46
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

224
224
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

277
277
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

309
309
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

76
76
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

410
410
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

349
349
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

439
439
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

214
214
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

102
102
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

203
203
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

76
76
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

416
416
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

631
631
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

92
92
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

306
306
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

255
255
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

550
550
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

476
476

Meer sportnieuws