'Batshuayi krijgt krachtig signaal van Lampard te horen'

door
'Batshuayi krijgt krachtig signaal van Lampard te horen'

Michy Batshuayi is de voorbije dagen begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen bij Chelsea. Nadat hij het voorbije anderhalf jaar verhuurd werd aan Borussia Dortmund, Valencia en Crystal Palace is het wel nog maar de vraag wat er de komende weken met onze landgenoot zal gebeuren.

De 25-jarige spits zou weleens een nieuwe kans kunnen krijgen, nu er met Frank Lampard een nieuwe trainer is. Bovendien liet Chelsea Gonzalo Higuain en Alvaro Morata vertrekken en kan de club momenteel geen nieuwe spelers aantrekken omdat het een transferverbod boven het hoofd hangt. Maar er zijn ook andere opties.

Zo meldt The Times dat Crystal Palace weldra werk zal maken van een terugkeer van Batshuayi. De Rode Duivel speelde van januari tot juni op huurbasis al op huurbasis bij die club en scoorde er zes keer in dertien wedstrijden. Het lijkt er dus op dat Batshuayi een keuze zal moeten maken.

UPDATE 10/07

Frank Lampard werd vorige week aangesteld als nieuwe coach van Chelsea, maar hij kampt uiteraard meteen met een groot probleem bij The Blues. De Londenaren hebben namelijk een transferverbod, waardoor er geen nieuwe spelers mogen worden aangetrokken. Dat lijkt dan echter weer volop in het voordeel van Michy Batshuayi te zullen uitdraaien.

Volgens The Sun zal de Rode Duivel namelijk weer volop speelkansen krijgen bij Chelsea volgend seizoen onder Lampard. Giroud zou dan wel dé nummer één worden, maar het Engelse medium stelt dat Batshuayi meer dan genoeg speelgelegenheid zal krijgen net als Tammy Abraham, die terugkomt van een uitleenbeurt aan Aston Villa. Daarin zal Batsman zich dan wel zal moeten bewijzen om tijdens de winterstop of volgende zomermercato niet alsnog te worden verkocht.

LEES OOK: ‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

Is dat goed of slecht nieuws voor Batshuayi?

Meest recent

Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

8
8
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

43
43
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

86
86
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

98
98
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

59
59
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

232
232
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

111
111
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

219
219
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

148
148
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

145
145
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

91
91
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

425
425
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

346
346
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

176
176
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

401
401
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

277
277
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

471
471
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

371
371
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

136
136
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

489
489
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

188
188
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

265
265
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

130
130
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

51
51
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

200
200

Meer sportnieuws