'Batshuayi krijgt krachtig signaal van Lampard te horen'

1569 stemmen
'Batshuayi krijgt krachtig signaal van Lampard te horen'

Michy Batshuayi is de voorbije dagen begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen bij Chelsea. Nadat hij het voorbije anderhalf jaar verhuurd werd aan Borussia Dortmund, Valencia en Crystal Palace is het wel nog maar de vraag wat er de komende weken met onze landgenoot zal gebeuren.

De 25-jarige spits zou weleens een nieuwe kans kunnen krijgen, nu er met Frank Lampard een nieuwe trainer is. Bovendien liet Chelsea Gonzalo Higuain en Alvaro Morata vertrekken en kan de club momenteel geen nieuwe spelers aantrekken omdat het een transferverbod boven het hoofd hangt. Maar er zijn ook andere opties.

Zo meldt The Times dat Crystal Palace weldra werk zal maken van een terugkeer van Batshuayi. De Rode Duivel speelde van januari tot juni op huurbasis al op huurbasis bij die club en scoorde er zes keer in dertien wedstrijden. Het lijkt er dus op dat Batshuayi een keuze zal moeten maken.

UPDATE 10/07

Frank Lampard werd vorige week aangesteld als nieuwe coach van Chelsea, maar hij kampt uiteraard meteen met een groot probleem bij The Blues. De Londenaren hebben namelijk een transferverbod, waardoor er geen nieuwe spelers mogen worden aangetrokken. Dat lijkt dan echter weer volop in het voordeel van Michy Batshuayi te zullen uitdraaien.

Volgens The Sun zal de Rode Duivel namelijk weer volop speelkansen krijgen bij Chelsea volgend seizoen onder Lampard. Giroud zou dan wel dé nummer één worden, maar het Engelse medium stelt dat Batshuayi meer dan genoeg speelgelegenheid zal krijgen net als Tammy Abraham, die terugkomt van een uitleenbeurt aan Aston Villa. Daarin zal Batsman zich dan wel zal moeten bewijzen om tijdens de winterstop of volgende zomermercato niet alsnog te worden verkocht.

LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

Is dat goed of slecht nieuws voor Batshuayi?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

0
0
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

19
19
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

33
33
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

72
72
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

99
99
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

268
268
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

288
288
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

225
225
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

62
62
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

90
90
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

168
168
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

45
45
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

55
55
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

475
475
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

120
120
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

165
165
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

176
176
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

893
893
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

95
95
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

78
78
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

366
366
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

96
96

Meer sportnieuws