'Castagne hakt transferknoop door en stuurt club wandelen'

door
'Castagne hakt transferknoop door en stuurt club wandelen'

Timothy Castagne kan terugblikken op een uitstekend seizoen. Na Nieuwjaar groeide hij bij Atalanta uit tot één van de uitblinkers en ook bij de Rode Duivels komt hij alsmaar dichter bij een basisplaats. Zo scoorde hij in juni tegen Kazachstan zijn eerste doelpunt als international. Dat alles zorgde ervoor dat de rechtsachter deze zomer gegeerd is.


Zo werd hij al gelinkt aan verschillende Italiaanse grootmachten, zoals AC Milan, AS Roma of Napoli. Het was echter Crystal Palace dat het hardst aandrong. Bij de Engelsen zou hij de vervanger moeten worden van Aaron Wan-Bissaka, die deze zomer verkocht werd aan Manchester United.

Maar volgens La Gazzetta dello Sport zal het zover niet komen. Castagne zelf heeft geen trek in een transfer naar de Londense club. Hij zou in plaats daarvan op het punt staan om zijn contract bij Atalanta te verlengen. Hij zal dus gewoon de Champions League in trekken met de club uit Bergamo.

Goede beslissing?

Meest recent

Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

75
75
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

82
82
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

32
32
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

72
72
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

52
52
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

39
39
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

98
98
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

62
62
'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

70
70
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

25
25
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

60
60
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

176
176
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

364
364
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

204
204
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

192
192
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

175
175
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

63
63
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1490
1490
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

51
51
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

50
50
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

358
358
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

145
145
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

211
211
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

256
256

Meer sportnieuws