EXCLUSIEF Tips voor Clement: "Okereke is klaar voor Club Brugge"

door
EXCLUSIEF Tips voor Clement:

Club Brugge haalde David Okereke weg bij de Italiaanse tweedeklasser Spezia en dat kost Blauw-Zwart acht miljoen euro, een bedrag dat door bonussen nog kan oplopen tot tien miljoen euro. Blauw-Zwart maakt zijn komst wellicht vandaag officieel bekend. Voetbalnieuws sprak met Soufiane Bidaoui, ploegmaat van Okereke bij Spezia.


De naam zal nog een belletje doen laten rinkelen, want Bidaoui speelde in België nog voor KVC Westerlo, Lierse SK en Roeselare. De afgelopen jaren was hij actief bij Crotone, Parma, Latina, Avellino en sinds afgelopen seizoen bij Spezia. Hij is lovend over de aanvaller.

"Ik denk dat David wel klaar is voor Club Brugge, zeker na het goede seizoen dat hij kende met meer dan tien goals. Ik denk dat hij gaat slagen in Brugge", opent de 29-jarige Bidaoui.

Polyvalente aanvaller
Club Brugge haalt er een aanvaller bij die veelzijdig is. "Zijn sterke punten zijn zijn snelheid en zijn neus voor doelpunten. Hij heeft ook een goede techniek en hij kan overal in de aanval spelen, op de flank en in de spits. Zijn minder goede punten? Ik denk misschien wel zijn kopspel, ook al scoorde hij vorig jaar een aantal doelpunten met het hoofd", tipt hij coach Philippe Clement.

Okereke vroeg zelfs raad aan Bidaoui. "Ik sprak hem zondag nog en hij zei toen dat hij medische testen zou gaan afleggen bij Club Brugge. Hij vroeg wat info over Club en ik vertelde hem dat het een grote club met grote plannen is en dat ze altijd voor de titel meestrijden", besluit de aanvallende middenvelder.

LEES OOK: 'Club Brugge troefde zes clubs af, moeder gaf doorslag'

Zal Okereke een topper worden bij Club Brugge?

Meest recent

Groot gokschandaal in Turkije: 152 refs en 18.227 matchen

Turkije staat in rep en roer na een groot gokschandaal. De afgelopen vijf jaar zouden maar liefst ...

0
0
'Club Brugge troefde zes clubs af, moeder gaf doorslag'

Club Brugge kende een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders verlieten de club en ook aan ...

88
88
‘Kookpunt bij Vini Jr bereikt: transferbom na tirade'

Real Madrid won afgelopen speeldag de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal ...

45
45
Details blessure De Bruyne onthuld: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne staat 3 tot 5 maanden aan de kant bij Napoli. Afgelopen speeldag viel de ...

30
30
‘Bizar uitshirt Rode Duivels voor WK 2026 gelekt’

De Rode Duivels staan met één been op het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

93
93
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat toe, knaltransfer Diego Moreira’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

287
287
Argentijnse shock: Messi toch niet naar zesde WK?

Lionel Messi verlengde onlangs zijn contract bij Inter Miami, maar het is nog niet zeker dat de ...

43
43
Drama Club Brugge en Hayen: verdict over Meijer

Club Brugge zag verdediger Bjorn Meijer weer uitvallen met een blessure en meteen werd het ergste ...

163
163
‘Antwerp gaat vol voor verrassende Belgische transfer’

Royal Antwerp FC staat in de gevarenzone in de Jupiler Pro League. The Great Old is dan ook al op ...

323
323
Rampscenario Yamal na Clasico: Barça grijpt zwaar in

De Clasico van afgelopen weekend blijft nazinderen in Spanje. Voor de wedstrijd gooiden Thibaut ...

179
179
‘Giga-jackpot Ordonez: Europese grootmacht in pole’

Joel Ordonez werd afgelopen zomermercato al nadrukkelijk genoemd bij een knaltransfer, maar ...

329
329
Groot nieuws over comeback Romelu Lukaku

Romelu Lukaku is al een tijdje aan het revalideren van een dijbeenblessure. De aanvaller van Napoli ...

198
198
KRC Genk hoopvol: "Zij stonden er vorig jaar slechter voor"

KRC Genk raakt maar niet op toerental. Tegen La Louvière speelde het 1-1. Alweer een domper, ...

161
161
Imago Rik Verheye aan diggelen: ex maakt brandhout van BV

Bij Sporting Hasselt loopt het sportief lekker, maar naast het veld krijgt de club onverwacht ...

403
403
Mazzu doet boekje open: "Moeilijke maanden"

OH Leuven zag David Hubert naar Union SG verkassen. De Belgische eersteklasser moest plots aan de ...

62
62
Zorgen over toptransfer Club: "Ik zie hem niet meer"

Club Brugge doet het voorlopig niet al te best dit seizoen. Ze staan weliswaar nog tweede op amper ...

324
324
Defour voorspelt gigantische Jupiler Pro League-stunt

Steven Defour gaf in Het Belang van Limburg zijn mening over de strijd voor de top zes. De ...

422
422
De Bruyne kent verdict: Rode Duivel zéér lang buiten strijd

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

315
315
'Anderlecht zet zinnen op eerste wintertransfer'

RSC Anderlecht zal de blunders van afgelopen zomer moeten herstellen op de winterse transfermarkt. ...

271
271
Nainggolan snoeihard voor Martinez: "Slechte trainer"

Radja Nainggolan en Roberto Martinez zullen nooit vrienden worden, dat is duidelijk. Nainggolan ...

120
120
Napoli-fans sprakeloos: De Bruyne stuurt plots exit-signaal

Kevin De Bruyne scoorde tegen Inter, greep meteen naar de hamstring en luidde zo — voor het ...

575
575
Vanhaezebrouck trekt héél pijnlijke Anderlecht-conclusie

RSC Anderlecht gaat nog maar eens een moeilijk seizoen tegemoet. De Brusselaars bakken er voorlopig ...

213
213
Anderlecht-fans verbijsterd: bizarre clausule bij Hazard

Terwijl Thorgan Hazard op het veld steeds minder indruk maakt, duikt nu een opvallend detail uit ...

338
338
Club Brugge verraste iedereen: één speler kreeg megadeal

Lynnt Audoor stond vorige zomer dicht bij een vertrek, zelfs met een concreet bod van Union SG op ...

737
737
'Paniek in Brussel: Anderlecht dreigt Hasi te dumpen'

Met de komst van Michael Verschueren en Kenneth Bornauw hoopt Anderlecht eindelijk weer rust te ...

525
525

Meer sportnieuws