EXCLUSIEF Tips voor Clement: "Okereke is klaar voor Club Brugge"

door
EXCLUSIEF Tips voor Clement:

Club Brugge haalde David Okereke weg bij de Italiaanse tweedeklasser Spezia en dat kost Blauw-Zwart acht miljoen euro, een bedrag dat door bonussen nog kan oplopen tot tien miljoen euro. Blauw-Zwart maakt zijn komst wellicht vandaag officieel bekend. Voetbalnieuws sprak met Soufiane Bidaoui, ploegmaat van Okereke bij Spezia.


De naam zal nog een belletje doen laten rinkelen, want Bidaoui speelde in België nog voor KVC Westerlo, Lierse SK en Roeselare. De afgelopen jaren was hij actief bij Crotone, Parma, Latina, Avellino en sinds afgelopen seizoen bij Spezia. Hij is lovend over de aanvaller.

"Ik denk dat David wel klaar is voor Club Brugge, zeker na het goede seizoen dat hij kende met meer dan tien goals. Ik denk dat hij gaat slagen in Brugge", opent de 29-jarige Bidaoui.

Polyvalente aanvaller
Club Brugge haalt er een aanvaller bij die veelzijdig is. "Zijn sterke punten zijn zijn snelheid en zijn neus voor doelpunten. Hij heeft ook een goede techniek en hij kan overal in de aanval spelen, op de flank en in de spits. Zijn minder goede punten? Ik denk misschien wel zijn kopspel, ook al scoorde hij vorig jaar een aantal doelpunten met het hoofd", tipt hij coach Philippe Clement.

Okereke vroeg zelfs raad aan Bidaoui. "Ik sprak hem zondag nog en hij zei toen dat hij medische testen zou gaan afleggen bij Club Brugge. Hij vroeg wat info over Club en ik vertelde hem dat het een grote club met grote plannen is en dat ze altijd voor de titel meestrijden", besluit de aanvallende middenvelder.

LEES OOK: 'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Zal Okereke een topper worden bij Club Brugge?

Meest recent

"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

17
17
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

63
63
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

34
34
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

75
75
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

379
379
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

75
75
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

158
158
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

36
36
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

143
143
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

69
69
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

118
118
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

262
262
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

260
260
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

117
117
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

287
287
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

212
212
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

235
235
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

779
779
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

251
251
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

660
660
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

121
121
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

85
85
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

150
150
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

72
72
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

101
101

Meer sportnieuws