‘Anderlecht haalt 'nieuwe Van Dijk', Kompany heeft opvallend plan’

1149
‘Anderlecht haalt 'nieuwe Van Dijk', Kompany heeft opvallend plan’

RSC Anderlecht pakte groots uit met de terugkeer van Vincent Kompany, daarna viel de mercato echter even stil voor de Brusselaars. Maar daar kwam de voorbije dagen radicaal verandering in met het aantrekken van onder meer Michel Vlap en vooral Samir Nasri. De recordkampioen is echter nog lang niet klaar met zijn transferplannen.

Eerder deze week geraakte al bekend dat Paars-Wit zijn zinnen had gezet op Philippe Sandler. Deze veelbelovende Nederlandse verdediger is momenteel eigendom van Manchester City, uiteraard de ex-club van Kompany, en speelde daar ook al voor de eerste ploeg.

De speler-manager kent hem dus goed en inmiddels zou het al tot een akkoord zijn gekomen met de Engelse kampioen. Volgens de Nederlandse tak van Fox Sports werd een overeenkomst gevonden over een huurbeurt van één seizoen. Normaal gezien zou hij maandag zijn opwachting maken bij Paars-Wit. 

UPDATE 08/07

Volgens Het Nieuwsblad is het helemaal zeker dat Philippe Sandler straks voor Anderlecht zal uitkomen. De centrale verdediger zal zo dus Kompany volgen vanuit Manchester, waar hij wordt vergeleken met misschien wel de beste centrale verdediger ter wereld: Virgil Van Dijk.

Zijn ex-coach Ron Jans doet alvast het beste verhopen voor Paars-Wit: “Een fysiek stevige verdediger, sterk in de duels en een goeie trap in zijn voet”, stelde die namelijk ooit. Zo lijkt hij dus ook gewoon ‘de nieuwe Vincent Kompany’ kunnen worden genoemd. Sandler zal straks alvast veel kunnen opsteken van de Rode Duivel.

Maar met zijn komst staat Kompany intussen wel voor een dilemma. Want indien Sandler arriveert, kunnen de speelkansen van Bornauw mogelijk een knauw krijgen. Dat kan ook niet echt de bedoeling zijn, maar er zou wel een oplossing voor kunnen worden gevonden. De Nederlander kan namelijk ook acteren als verdedigende middenvelder. Op die manier zou Bornauw zeker niet (helemaal) naar het achterplan worden verdreven. 

LEES OOK: Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Ze kunnen beter een speler permanent vastleggen

Meest recent

Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

4
4
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

124
124
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

5
5
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

21
21
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

161
161
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

93
93
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

112
112
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

206
206
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

107
107
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

43
43
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

123
123
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

353
353
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

97
97
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

468
468
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

106
106
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

89
89
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

288
288
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

382
382
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

545
545
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

410
410

Meer sportnieuws