'Ronaldo geeft zijn zegen: Rode Duivel móét naar Juve komen'

4154 stemmen
'Ronaldo geeft zijn zegen: Rode Duivel móét naar Juve komen'

Juventus spendeerde afgelopen zomer ettelijke miljoenen aan Cristiano Ronaldo, de Portugees moest de Oude Dame naar eindwinst in de Champions League leiden. Maar door toedoen van Ajax ging dat plannetje het voorbije seizoen niet door. En dus zal er deze zomer opnieuw gespendeerd worden op de mercato.


De Italiaanse kampioen haalde Aaron Ramsey, Adrien Rabiot en Gianluigi Buffon al in huis, maar deze spelers werden allen transfervrij aangetrokken en dus is er nog voldoende geld over voor verdere versterking. Onder meer een extra spits is welgekomen en daarvoor zou een Rode Duivel in beeld zijn. Zo geraakte eerder dit weekend bekend dat Juventus opnieuw in de race is gesprongen om Romelu Lukaku.

Die leek op weg naar Internazionale, maar wegens uitblijven van een akkoord met Manchester United heeft Juve zijn kans nu geroken. En de kansen op een transfer naar Turijn hebben nog een extra boost gekregen door Cristiano Ronaldo. De Portugees zou volgens The Sun en The Daily Star immers zijn zegen hebben gegeven voor de komst van Lukaku.

Normaal gezien speelt Ronaldo bij Juventus zelf als speerpunt in de aanval, maar nieuwe coach Maurizio Sarri zou een tactische variant overwegen waarbij de superster in de rug van een andere spits kan spelen en die zou bliksemafleider worden voor CR7. Op die manier profiteerde Ronaldo ook jaren van Karim Benzema bij Real Madrid. Hij is dus één van de vragende krachten achter de komst van Lukaku, afwachten of hij ook zijn zin zal krijgen.

LEES OOK: ‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Denkt u dat Lukaku en Ronaldo een goed duo zouden kunnen vormen?

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

173
173
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

41
41
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

53
53
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

131
131
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

548
548
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

313
313
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

342
342
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

35
35
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

231
231
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

33
33
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

599
599
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

520
520
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

355
355
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

87
87
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

425
425
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

381
381
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

152
152
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

706
706
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

292
292
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

330
330

Meer sportnieuws