'Ronaldo geeft zijn zegen: Rode Duivel móét naar Juve komen'

door
'Ronaldo geeft zijn zegen: Rode Duivel móét naar Juve komen'

Juventus spendeerde afgelopen zomer ettelijke miljoenen aan Cristiano Ronaldo, de Portugees moest de Oude Dame naar eindwinst in de Champions League leiden. Maar door toedoen van Ajax ging dat plannetje het voorbije seizoen niet door. En dus zal er deze zomer opnieuw gespendeerd worden op de mercato.


De Italiaanse kampioen haalde Aaron Ramsey, Adrien Rabiot en Gianluigi Buffon al in huis, maar deze spelers werden allen transfervrij aangetrokken en dus is er nog voldoende geld over voor verdere versterking. Onder meer een extra spits is welgekomen en daarvoor zou een Rode Duivel in beeld zijn. Zo geraakte eerder dit weekend bekend dat Juventus opnieuw in de race is gesprongen om Romelu Lukaku.

Die leek op weg naar Internazionale, maar wegens uitblijven van een akkoord met Manchester United heeft Juve zijn kans nu geroken. En de kansen op een transfer naar Turijn hebben nog een extra boost gekregen door Cristiano Ronaldo. De Portugees zou volgens The Sun en The Daily Star immers zijn zegen hebben gegeven voor de komst van Lukaku.

Normaal gezien speelt Ronaldo bij Juventus zelf als speerpunt in de aanval, maar nieuwe coach Maurizio Sarri zou een tactische variant overwegen waarbij de superster in de rug van een andere spits kan spelen en die zou bliksemafleider worden voor CR7. Op die manier profiteerde Ronaldo ook jaren van Karim Benzema bij Real Madrid. Hij is dus één van de vragende krachten achter de komst van Lukaku, afwachten of hij ook zijn zin zal krijgen.

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Denkt u dat Lukaku en Ronaldo een goed duo zouden kunnen vormen?

Meest recent

Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

10
10
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

28
28
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

87
87
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

66
66
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

268
268
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

128
128
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

147
147
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

134
134
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

87
87
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

372
372
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

44
44
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

148
148
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

324
324
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

76
76
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

375
375
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

326
326
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

207
207
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

531
531
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

224
224
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

171
171
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

253
253
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

288
288

Meer sportnieuws