'Ronaldo geeft zijn zegen: Rode Duivel móét naar Juve komen'

4154 stemmen
'Ronaldo geeft zijn zegen: Rode Duivel móét naar Juve komen'

Juventus spendeerde afgelopen zomer ettelijke miljoenen aan Cristiano Ronaldo, de Portugees moest de Oude Dame naar eindwinst in de Champions League leiden. Maar door toedoen van Ajax ging dat plannetje het voorbije seizoen niet door. En dus zal er deze zomer opnieuw gespendeerd worden op de mercato.


De Italiaanse kampioen haalde Aaron Ramsey, Adrien Rabiot en Gianluigi Buffon al in huis, maar deze spelers werden allen transfervrij aangetrokken en dus is er nog voldoende geld over voor verdere versterking. Onder meer een extra spits is welgekomen en daarvoor zou een Rode Duivel in beeld zijn. Zo geraakte eerder dit weekend bekend dat Juventus opnieuw in de race is gesprongen om Romelu Lukaku.

Die leek op weg naar Internazionale, maar wegens uitblijven van een akkoord met Manchester United heeft Juve zijn kans nu geroken. En de kansen op een transfer naar Turijn hebben nog een extra boost gekregen door Cristiano Ronaldo. De Portugees zou volgens The Sun en The Daily Star immers zijn zegen hebben gegeven voor de komst van Lukaku.

Normaal gezien speelt Ronaldo bij Juventus zelf als speerpunt in de aanval, maar nieuwe coach Maurizio Sarri zou een tactische variant overwegen waarbij de superster in de rug van een andere spits kan spelen en die zou bliksemafleider worden voor CR7. Op die manier profiteerde Ronaldo ook jaren van Karim Benzema bij Real Madrid. Hij is dus één van de vragende krachten achter de komst van Lukaku, afwachten of hij ook zijn zin zal krijgen.

LEES OOK: Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Denkt u dat Lukaku en Ronaldo een goed duo zouden kunnen vormen?

Meest recent

Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

22
22
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

86
86
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

148
148
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

248
248
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

260
260
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

219
219
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

112
112
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

322
322
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

221
221
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

125
125
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

99
99
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

132
132
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

175
175
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

122
122
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

94
94
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

447
447
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

111
111
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

295
295
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

165
165
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

395
395
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

240
240
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

176
176
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

468
468

Meer sportnieuws