'Ronaldo geeft zijn zegen: Rode Duivel móét naar Juve komen'

4154
'Ronaldo geeft zijn zegen: Rode Duivel móét naar Juve komen'

Juventus spendeerde afgelopen zomer ettelijke miljoenen aan Cristiano Ronaldo, de Portugees moest de Oude Dame naar eindwinst in de Champions League leiden. Maar door toedoen van Ajax ging dat plannetje het voorbije seizoen niet door. En dus zal er deze zomer opnieuw gespendeerd worden op de mercato.


De Italiaanse kampioen haalde Aaron Ramsey, Adrien Rabiot en Gianluigi Buffon al in huis, maar deze spelers werden allen transfervrij aangetrokken en dus is er nog voldoende geld over voor verdere versterking. Onder meer een extra spits is welgekomen en daarvoor zou een Rode Duivel in beeld zijn. Zo geraakte eerder dit weekend bekend dat Juventus opnieuw in de race is gesprongen om Romelu Lukaku.

Die leek op weg naar Internazionale, maar wegens uitblijven van een akkoord met Manchester United heeft Juve zijn kans nu geroken. En de kansen op een transfer naar Turijn hebben nog een extra boost gekregen door Cristiano Ronaldo. De Portugees zou volgens The Sun en The Daily Star immers zijn zegen hebben gegeven voor de komst van Lukaku.

Normaal gezien speelt Ronaldo bij Juventus zelf als speerpunt in de aanval, maar nieuwe coach Maurizio Sarri zou een tactische variant overwegen waarbij de superster in de rug van een andere spits kan spelen en die zou bliksemafleider worden voor CR7. Op die manier profiteerde Ronaldo ook jaren van Karim Benzema bij Real Madrid. Hij is dus één van de vragende krachten achter de komst van Lukaku, afwachten of hij ook zijn zin zal krijgen.

LEES OOK: Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Denkt u dat Lukaku en Ronaldo een goed duo zouden kunnen vormen?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

34
34
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

51
51
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

41
41
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

25
25
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

123
123
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

80
80
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

54
54
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

225
225
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

100
100
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

331
331
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

65
65
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

349
349
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

194
194
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws