TRANSFERUURTJE 1/2: 'Genk schakelt grote middelen in, Juve wil Rode Duivel'

1058
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Genk schakelt grote middelen in, Juve wil Rode Duivel'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het momenteel van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk heeft zijn zinnen gezet op Ianis Hagi en gooit daarvoor alle middelen in de strijd. Volgens Fanatik zou de landskampioen Mogi Bayat hebben ingeschakeld om de transfer af te ronden. De notoire makelaar trok naar verluidt naar Roemenië en zat er aan tafel met Gheorghe Hagi en Gica Popescu om het voorstel van Genk te bespreken. De Limburgers willen fors uithalen en ze hebben maar liefst zeven miljoen euro over voor de speler van Viitorul.

De Waalse analist Stephane Pauwels kwam zaterdag met een opvallend nieuwtje op Twitter. Hij stelde namelijk dat Junior Edmilson op de terugweg naar ons land is en mogelijk bij Anderlecht aan de slag gaat. Bevestiging van dit gerucht kwam er echter nergens en na een tijdje werd de bewuste Tweet ook verwijderd. Het bericht lijkt dus uit de lucht gegrepen, al toonde Paars-Wit in het verleden wel al interesse in de ex-speler van Standard.

BUITENLAND
Internazionale maakt al weken tevergeefs werk van de komst van Romelu Lukaku. Manchester United liet de vraagprijs tot dusver echter niet zakken en nu duikt ook weer een pittige concurrent op. Sky Sport Italia meldt echter dat Juventus ertussen komt en een poging gaat doen om Lukaku te halen. De 26-jarige Belg kan aankoop nummer zes worden.

Het Spaanse Marca meldt dat PSG Neymar heeft aangeboden bij... Real Madrid. De Koninklijke heeft de Braziliaanse aanvaller al zeer lang op zijn shortlist staan, maar het is nog maar de vraag of zij gaan happen nadat ze Eden Hazard al aantrokken. Bovendien zou de speler zelf absoluut zijn zinnen hebben gezet op een hereniging met FC Barcelona. Tot dusver toonde echter geen enkele club zich bereid om aan de voorwaarden te voldoen.

De strijd om Paul Pogba blijft doorgaan. De krant The Times schrijft dat Juventus zich aan het front gemeld heeft met een openingsbod van liefst 130 miljoen euro. Manchester United zou dit linea recta doorverwezen hebben naar de prullenmand omdat de Engelsen vinden dat hun speler vele malen meer waard is in het huidige transferklimaat. Ook Real Madrid lijkt nog in de running voor de middenvelder.

Dani Alves is momenteel een transfervrije speler en dat maakt hem bijzonder gegeerd. Internazionale zou hem al een contractvoorstel gedaan hebben, maar daar zal het volgens UOL wellicht niet bij blijven. Zowel Juventus, FC Barcelona als Sevilla zouden een terugkeer wel zien zitten. Maar ook Atletico Madrid wil Alves wel binnenhalen. Er wacht de Braziliaan dus nog een lastige keuze.

LEES OOK: Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

Edmilson zou een goede aanwinst zijn voor RSCA ...

Meest recent

Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

2
2
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

10
10
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

24
24
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

80
80
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

22
22
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

97
97
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

654
654
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

35
35
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

57
57
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

57
57
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

311
311
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

135
135
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

79
79
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

171
171
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

226
226
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

169
169
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

110
110
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

219
219
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

127
127
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

78
78
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

32
32
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

92
92
Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Vincent Kompany is herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester zal een ...

167
167

Meer sportnieuws