TRANSFERUURTJE 1/2: 'Genk schakelt grote middelen in, Juve wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Genk schakelt grote middelen in, Juve wil Rode Duivel'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het momenteel van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk heeft zijn zinnen gezet op Ianis Hagi en gooit daarvoor alle middelen in de strijd. Volgens Fanatik zou de landskampioen Mogi Bayat hebben ingeschakeld om de transfer af te ronden. De notoire makelaar trok naar verluidt naar Roemenië en zat er aan tafel met Gheorghe Hagi en Gica Popescu om het voorstel van Genk te bespreken. De Limburgers willen fors uithalen en ze hebben maar liefst zeven miljoen euro over voor de speler van Viitorul.

De Waalse analist Stephane Pauwels kwam zaterdag met een opvallend nieuwtje op Twitter. Hij stelde namelijk dat Junior Edmilson op de terugweg naar ons land is en mogelijk bij Anderlecht aan de slag gaat. Bevestiging van dit gerucht kwam er echter nergens en na een tijdje werd de bewuste Tweet ook verwijderd. Het bericht lijkt dus uit de lucht gegrepen, al toonde Paars-Wit in het verleden wel al interesse in de ex-speler van Standard.

BUITENLAND
Internazionale maakt al weken tevergeefs werk van de komst van Romelu Lukaku. Manchester United liet de vraagprijs tot dusver echter niet zakken en nu duikt ook weer een pittige concurrent op. Sky Sport Italia meldt echter dat Juventus ertussen komt en een poging gaat doen om Lukaku te halen. De 26-jarige Belg kan aankoop nummer zes worden.

Het Spaanse Marca meldt dat PSG Neymar heeft aangeboden bij... Real Madrid. De Koninklijke heeft de Braziliaanse aanvaller al zeer lang op zijn shortlist staan, maar het is nog maar de vraag of zij gaan happen nadat ze Eden Hazard al aantrokken. Bovendien zou de speler zelf absoluut zijn zinnen hebben gezet op een hereniging met FC Barcelona. Tot dusver toonde echter geen enkele club zich bereid om aan de voorwaarden te voldoen.

De strijd om Paul Pogba blijft doorgaan. De krant The Times schrijft dat Juventus zich aan het front gemeld heeft met een openingsbod van liefst 130 miljoen euro. Manchester United zou dit linea recta doorverwezen hebben naar de prullenmand omdat de Engelsen vinden dat hun speler vele malen meer waard is in het huidige transferklimaat. Ook Real Madrid lijkt nog in de running voor de middenvelder.

Dani Alves is momenteel een transfervrije speler en dat maakt hem bijzonder gegeerd. Internazionale zou hem al een contractvoorstel gedaan hebben, maar daar zal het volgens UOL wellicht niet bij blijven. Zowel Juventus, FC Barcelona als Sevilla zouden een terugkeer wel zien zitten. Maar ook Atletico Madrid wil Alves wel binnenhalen. Er wacht de Braziliaan dus nog een lastige keuze.

LEES OOK: Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Edmilson zou een goede aanwinst zijn voor RSCA ...

Meest recent

'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

102
102
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

58
58
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

129
129
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

58
58
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

166
166
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

321
321
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

368
368
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

176
176
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

195
195
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

114
114
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

306
306
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

699
699
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

203
203
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

171
171
'Lammens grijnst: United dropte heuse transferbom'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

149
149
WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Het aftellen naar het wereldkampioenschap van komende zomer kan stilaan van start gaan, nog 112 ...

299
299
Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

349
349
Dinamo-Genk: Hayen voert één wissel door in basiself

Donderdagavond moet KRC Genk weer aan de bak op het Europese toneel. In de tussenronde van de Europa ...

39
39
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

289
289
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

360
360
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

107
107
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

230
230
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

205
205
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

200
200
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

520
520

Meer sportnieuws