TRANSFERUURTJE 1/2: 'Genk schakelt grote middelen in, Juve wil Rode Duivel'

1058 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Genk schakelt grote middelen in, Juve wil Rode Duivel'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het momenteel van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk heeft zijn zinnen gezet op Ianis Hagi en gooit daarvoor alle middelen in de strijd. Volgens Fanatik zou de landskampioen Mogi Bayat hebben ingeschakeld om de transfer af te ronden. De notoire makelaar trok naar verluidt naar Roemenië en zat er aan tafel met Gheorghe Hagi en Gica Popescu om het voorstel van Genk te bespreken. De Limburgers willen fors uithalen en ze hebben maar liefst zeven miljoen euro over voor de speler van Viitorul.

De Waalse analist Stephane Pauwels kwam zaterdag met een opvallend nieuwtje op Twitter. Hij stelde namelijk dat Junior Edmilson op de terugweg naar ons land is en mogelijk bij Anderlecht aan de slag gaat. Bevestiging van dit gerucht kwam er echter nergens en na een tijdje werd de bewuste Tweet ook verwijderd. Het bericht lijkt dus uit de lucht gegrepen, al toonde Paars-Wit in het verleden wel al interesse in de ex-speler van Standard.

BUITENLAND
Internazionale maakt al weken tevergeefs werk van de komst van Romelu Lukaku. Manchester United liet de vraagprijs tot dusver echter niet zakken en nu duikt ook weer een pittige concurrent op. Sky Sport Italia meldt echter dat Juventus ertussen komt en een poging gaat doen om Lukaku te halen. De 26-jarige Belg kan aankoop nummer zes worden.

Het Spaanse Marca meldt dat PSG Neymar heeft aangeboden bij... Real Madrid. De Koninklijke heeft de Braziliaanse aanvaller al zeer lang op zijn shortlist staan, maar het is nog maar de vraag of zij gaan happen nadat ze Eden Hazard al aantrokken. Bovendien zou de speler zelf absoluut zijn zinnen hebben gezet op een hereniging met FC Barcelona. Tot dusver toonde echter geen enkele club zich bereid om aan de voorwaarden te voldoen.

De strijd om Paul Pogba blijft doorgaan. De krant The Times schrijft dat Juventus zich aan het front gemeld heeft met een openingsbod van liefst 130 miljoen euro. Manchester United zou dit linea recta doorverwezen hebben naar de prullenmand omdat de Engelsen vinden dat hun speler vele malen meer waard is in het huidige transferklimaat. Ook Real Madrid lijkt nog in de running voor de middenvelder.

Dani Alves is momenteel een transfervrije speler en dat maakt hem bijzonder gegeerd. Internazionale zou hem al een contractvoorstel gedaan hebben, maar daar zal het volgens UOL wellicht niet bij blijven. Zowel Juventus, FC Barcelona als Sevilla zouden een terugkeer wel zien zitten. Maar ook Atletico Madrid wil Alves wel binnenhalen. Er wacht de Braziliaan dus nog een lastige keuze.

LEES OOK: The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Edmilson zou een goede aanwinst zijn voor RSCA ...

Meest recent

Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

0
0
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

24
24
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

49
49
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

14
14
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

61
61
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

205
205
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

200
200
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

138
138
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

50
50
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

49
49
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

111
111
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

233
233
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

168
168
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

74
74
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

60
60
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

73
73
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

587
587
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

644
644
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

144
144
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

440
440
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

192
192
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

294
294
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

253
253
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1278
1278
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

89
89

Meer sportnieuws