TRANSFERUURTJE 1/2: 'Genk schakelt grote middelen in, Juve wil Rode Duivel'

1058
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Genk schakelt grote middelen in, Juve wil Rode Duivel'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het momenteel van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk heeft zijn zinnen gezet op Ianis Hagi en gooit daarvoor alle middelen in de strijd. Volgens Fanatik zou de landskampioen Mogi Bayat hebben ingeschakeld om de transfer af te ronden. De notoire makelaar trok naar verluidt naar Roemenië en zat er aan tafel met Gheorghe Hagi en Gica Popescu om het voorstel van Genk te bespreken. De Limburgers willen fors uithalen en ze hebben maar liefst zeven miljoen euro over voor de speler van Viitorul.

De Waalse analist Stephane Pauwels kwam zaterdag met een opvallend nieuwtje op Twitter. Hij stelde namelijk dat Junior Edmilson op de terugweg naar ons land is en mogelijk bij Anderlecht aan de slag gaat. Bevestiging van dit gerucht kwam er echter nergens en na een tijdje werd de bewuste Tweet ook verwijderd. Het bericht lijkt dus uit de lucht gegrepen, al toonde Paars-Wit in het verleden wel al interesse in de ex-speler van Standard.

BUITENLAND
Internazionale maakt al weken tevergeefs werk van de komst van Romelu Lukaku. Manchester United liet de vraagprijs tot dusver echter niet zakken en nu duikt ook weer een pittige concurrent op. Sky Sport Italia meldt echter dat Juventus ertussen komt en een poging gaat doen om Lukaku te halen. De 26-jarige Belg kan aankoop nummer zes worden.

Het Spaanse Marca meldt dat PSG Neymar heeft aangeboden bij... Real Madrid. De Koninklijke heeft de Braziliaanse aanvaller al zeer lang op zijn shortlist staan, maar het is nog maar de vraag of zij gaan happen nadat ze Eden Hazard al aantrokken. Bovendien zou de speler zelf absoluut zijn zinnen hebben gezet op een hereniging met FC Barcelona. Tot dusver toonde echter geen enkele club zich bereid om aan de voorwaarden te voldoen.

De strijd om Paul Pogba blijft doorgaan. De krant The Times schrijft dat Juventus zich aan het front gemeld heeft met een openingsbod van liefst 130 miljoen euro. Manchester United zou dit linea recta doorverwezen hebben naar de prullenmand omdat de Engelsen vinden dat hun speler vele malen meer waard is in het huidige transferklimaat. Ook Real Madrid lijkt nog in de running voor de middenvelder.

Dani Alves is momenteel een transfervrije speler en dat maakt hem bijzonder gegeerd. Internazionale zou hem al een contractvoorstel gedaan hebben, maar daar zal het volgens UOL wellicht niet bij blijven. Zowel Juventus, FC Barcelona als Sevilla zouden een terugkeer wel zien zitten. Maar ook Atletico Madrid wil Alves wel binnenhalen. Er wacht de Braziliaan dus nog een lastige keuze.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

Edmilson zou een goede aanwinst zijn voor RSCA ...

Meest recent

'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

48
48
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

47
47
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

70
70
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

138
138
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

112
112
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

190
190
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

257
257
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

139
139
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

211
211
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

92
92
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

68
68
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

220
220
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

44
44
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

124
124
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

220
220
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

835
835
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

103
103
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

162
162
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

203
203
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

233
233
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

78
78
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

140
140
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

248
248
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

471
471

Meer sportnieuws