Oorlog aan Spaanse top: "Wij walgen van gedrag Barcelona"

door
Oorlog aan Spaanse top:

Atlético Madrid is woedend op FC Barcelona. Josep Bartomeu, preses van de Catalanen, maakte vrijdagavond bekend dat er onderhandelingen hebben plaatsgevonden met Los Rojiblancos omtrent Antoine Griezmann. Maar de manier waarop Barça de Fransman heeft benaderd, is volgends de Madrilenen een ware schande.


Atletico publiceerde vrijdagavond een uitgebreid statement waarin het de situatie uit de doeken doet. Zo zou Barça afgelopen seizoen al tot een akkoord met Griezmann zijn gekomen, maar die onderhandelingen vonden plaats daags voor het cruciale Champions League-treffen met Juventus. "Met dit statement wil Atlético duidelijk maken dat het walgt van het gedrag van de speler, maar vooral van het gedrag van Barcelona, dat middenin het seizoen onze speler heeft overtuigd om zijn samenwerking met Atlético te verbreken. Dat terwijl de club toen nog met Barcelona streed om het kampioenschap", klinkt het.

Afgelopen week was er opnieuw contact tussen beide clubs omtrent de Fransman. Barcelona vroeg immers op de afkoopsom van 120 miljoen euro via een uitgestelde betaling op tafel te leggen. Dat voorstel werd resoluut geweigerd door Atletico. Meer nog: de club roept de aanvaller terug op om zich opnieuw op training te melden.

Op zich een opvallende sanctie, de speler kondigde eerder immers al zijn vertrek aan. "Zowel Barcelona als de speler heeft een gebrek aan respect getoond richting Atlético en al zijn fans. De club heeft de speler, zijn zus (als zaakwaarnemer van de speler) en zijn advocaat laten weten dat het verwacht dat Antoine Griezmann zijn contract bij de club zal respecteren en zich zondag zal melden om te beginnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen."

LEES OOK: Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

🚀

La Liga moet Barcelona bestraffen ...

Meest recent

Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

6
6
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

39
39
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

62
62
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

40
40
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

134
134
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

91
91
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

56
56
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

107
107
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

255
255
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

146
146
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

115
115
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

212
212
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

63
63
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

222
222
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

799
799
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

95
95
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

207
207
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

136
136
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

791
791
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

175
175
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

288
288
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

131
131
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

786
786

Meer sportnieuws