Oorlog aan Spaanse top: "Wij walgen van gedrag Barcelona"

door
Oorlog aan Spaanse top:

Atlético Madrid is woedend op FC Barcelona. Josep Bartomeu, preses van de Catalanen, maakte vrijdagavond bekend dat er onderhandelingen hebben plaatsgevonden met Los Rojiblancos omtrent Antoine Griezmann. Maar de manier waarop Barça de Fransman heeft benaderd, is volgends de Madrilenen een ware schande.


Atletico publiceerde vrijdagavond een uitgebreid statement waarin het de situatie uit de doeken doet. Zo zou Barça afgelopen seizoen al tot een akkoord met Griezmann zijn gekomen, maar die onderhandelingen vonden plaats daags voor het cruciale Champions League-treffen met Juventus. "Met dit statement wil Atlético duidelijk maken dat het walgt van het gedrag van de speler, maar vooral van het gedrag van Barcelona, dat middenin het seizoen onze speler heeft overtuigd om zijn samenwerking met Atlético te verbreken. Dat terwijl de club toen nog met Barcelona streed om het kampioenschap", klinkt het.

Afgelopen week was er opnieuw contact tussen beide clubs omtrent de Fransman. Barcelona vroeg immers op de afkoopsom van 120 miljoen euro via een uitgestelde betaling op tafel te leggen. Dat voorstel werd resoluut geweigerd door Atletico. Meer nog: de club roept de aanvaller terug op om zich opnieuw op training te melden.

Op zich een opvallende sanctie, de speler kondigde eerder immers al zijn vertrek aan. "Zowel Barcelona als de speler heeft een gebrek aan respect getoond richting Atlético en al zijn fans. De club heeft de speler, zijn zus (als zaakwaarnemer van de speler) en zijn advocaat laten weten dat het verwacht dat Antoine Griezmann zijn contract bij de club zal respecteren en zich zondag zal melden om te beginnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen."

LEES OOK: Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

La Liga moet Barcelona bestraffen ...

Meest recent

Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

4
4
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

17
17
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

40
40
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

9
9
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

28
28
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

32
32
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

28
28
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

61
61
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

28
28
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

131
131
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

99
99
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

92
92
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

46
46
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

659
659
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

24
24
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

53
53
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

83
83
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

189
189
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

106
106
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

68
68
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

39
39
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

129
129
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

122
122

Meer sportnieuws