Genk legt zich neer bij vertrek Malinovskyi: "Respectabel bod binnen"

1134 stemmen
Genk legt zich neer bij vertrek Malinovskyi:

KRC Genk nam deze zomer al afscheid van Leandro Trossard, maar hij zal niet de enige sterkhouder zijn die de Luminus Arena verlaat. Sander Berge en Mbwana Samatta mogen ook weg als er een bevredigend bod komt, terwijl Ruslan Malinovskyi zelf aandringt op een transfer. Genk wou zijn middenvelder liefst houden, maar lijkt zich stilaan neer te leggen bij een vertrek.


Ook na een gesprek met trainer Felice Mazzu en technisch directeur Dimitri de Condé wil de Oekraïner nog steeds weg. ""In dat gesprek heeft Ruslan aangegeven dat hij graag naar Italië wil. Er is ook interesse vanuit Engeland, maar Ruslan verkiest een overstap naar de Serie A", bevestigt De Condé in Het Laatste Nieuws.

Atalanta kwam al aankloppen, maar het is Sampdoria dat momenteel de beste papieren lijkt te hebben. "Zij zijn deze week hier geweest om te onderhandelen en hebben een respectabel bod neergelegd. Wij hebben een tegenbod geformuleerd en zij hebben bedenktijd gevraagd. Kijk, als een club Malinovskyi echt wil hebben, kan het heel snel gaan. De kans dat hij vertrekt, is reëel."

Genk zou volgens HLN vermoedelijk akkoord gaan met een transfersom van 15 miljoen euro. De Condé bevestigde ook dat een akkoord met een vervanger nabij is, dat zou vermoedelijk Patrik Hrosovsky (Viktoria Plzen) zijn. Die zou wel pas wat binnen enkele weken aankomen omdat Plzen hem nog wil inzetten in de voorrondes van de Champions League op het einde van de maand.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Moet Genk Malinovskyi laten vertrekken?

Meest recent

Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

11
11
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

52
52
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

415
415
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

35
35
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

295
295
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

28
28
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

16
16
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

28
28
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

199
199
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

233
233
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

184
184
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

691
691
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

514
514
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

381
381
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

247
247
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

250
250
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

96
96
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

64
64
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

237
237
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

103
103
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

76
76
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

443
443
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

212
212
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

253
253
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

528
528

Meer sportnieuws