'Juventus stelt megadeal voor: 70 miljoen plus Dybala'

door
'Juventus stelt megadeal voor: 70 miljoen plus Dybala'

Paul Pogba gaf de voorbije weken aan dat hij na drie jaar bij Manchester United wel toe is aan een nieuwe uitdaging en daar willen enkele grootmachten wel van profiteren. Vooral Real Madrid en Juventus trekken hard aan zijn mouw en het is afwachten wie van hen het zal halen. Kledinggigant Adidas zou daarbij weleens een beslissende rol kunnen spelen.


Adidas sponsort zowel Man Utd, Real, Juve als Pogba en wint dus eigenlijk bij zowat elke deal, maar volgens Corriere dello Sport heeft Juventus toch aan het Duitse bedrijf gevraagd om een doorbraak te forceren in het dossier. United blijft het spel immers hard spelen in de onderhandelingen en blijft vasthouden aan een vraagprijs van 150 miljoen euro. Dat is uiteraard veel geld voor Juve, dat hoopt dat Adidas bereid is een deel van de transfersom te betalen.

UPDATE 04/07
Voorlopig lijkt Adidas niet geneigd om mee te gaan in het verhaal en dus onderzoekt Juventus ook andere opties. Volgens The Daily Star zouden de Italianen een nieuwe deal hebben voorgesteld bij het bestuur van United: een transfersom van 70 miljoen euro én Paulo Dybala die de omgekeerde beweging maakt. Maar de Engelsen zouden het been stijf houden. Pogba moet zo'n 150 miljoen euro opbrengen en daar wijkt men voorlopig niet vanaf.

LEES OOK: Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Dybala en 70 miljoen cash is een goede deal voor Pogba ...

Meest recent

'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

11
11
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

18
18
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

61
61
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

20
20
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal raakt iedereen diep

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

30
30
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

66
66
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

268
268
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

195
195
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

193
193
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

240
240
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

70
70
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

502
502
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

687
687
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

214
214
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

265
265
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

301
301
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

502
502
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

692
692
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

405
405
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

408
408
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

273
273
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

161
161
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

263
263

Meer sportnieuws