'Juventus stelt megadeal voor: 70 miljoen plus Dybala'

door
'Juventus stelt megadeal voor: 70 miljoen plus Dybala'

Paul Pogba gaf de voorbije weken aan dat hij na drie jaar bij Manchester United wel toe is aan een nieuwe uitdaging en daar willen enkele grootmachten wel van profiteren. Vooral Real Madrid en Juventus trekken hard aan zijn mouw en het is afwachten wie van hen het zal halen. Kledinggigant Adidas zou daarbij weleens een beslissende rol kunnen spelen.


Adidas sponsort zowel Man Utd, Real, Juve als Pogba en wint dus eigenlijk bij zowat elke deal, maar volgens Corriere dello Sport heeft Juventus toch aan het Duitse bedrijf gevraagd om een doorbraak te forceren in het dossier. United blijft het spel immers hard spelen in de onderhandelingen en blijft vasthouden aan een vraagprijs van 150 miljoen euro. Dat is uiteraard veel geld voor Juve, dat hoopt dat Adidas bereid is een deel van de transfersom te betalen.

UPDATE 04/07
Voorlopig lijkt Adidas niet geneigd om mee te gaan in het verhaal en dus onderzoekt Juventus ook andere opties. Volgens The Daily Star zouden de Italianen een nieuwe deal hebben voorgesteld bij het bestuur van United: een transfersom van 70 miljoen euro én Paulo Dybala die de omgekeerde beweging maakt. Maar de Engelsen zouden het been stijf houden. Pogba moet zo'n 150 miljoen euro opbrengen en daar wijkt men voorlopig niet vanaf.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Dybala en 70 miljoen cash is een goede deal voor Pogba ...

Meest recent

Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

8
8
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

21
21
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

19
19
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

119
119
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

139
139
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

119
119
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

274
274
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

218
218
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

120
120
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

124
124
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

158
158
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

343
343
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

190
190
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

120
120
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

145
145
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

112
112
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

183
183
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

58
58
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

131
131
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

385
385
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

154
154
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

230
230
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

62
62
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

238
238

Meer sportnieuws