'Ramos gaat als furie tekeer na beslissing over Hazard'

door
'Ramos gaat als furie tekeer na beslissing over Hazard'

Eerstdaags trekt ook Real Madrid de voorbereiding op het komende seizoen op gang en het is onder meer uitkijken naar de eerste trainingsbeelden van Eden Hazard bij zijn nieuwe club. Maar nog voor hij er zijn opwachting kon maken is de Rode Duivel naar verluidt betrokken bij een relletje in de kleedkamer. Sergio Ramos is de boosdoener van dienst.


De Spaanse topverdediger is al een tijd de aanvoerder van Real en na het vertrek van Cristiano Ronaldo had hij zich ook het nemen van de strafschoppen toegeëigend. Dat deed Ramos zeker niet slecht en tijdens zijn presentatie liet Hazard, één van de beste penaltynemers ter wereld, al verstaan dat hij die taak graag aan de kapitein overlaat. Maar dat is blijkbaar buiten coach Zinedine Zidane gerekend.

Volgens Spaanse media als Diario Gol en El Desmarque wil de Fransman de strafschoppen immers aan Hazard laten. Niet alleen omdat hij daar een specialist in is, de Rode Duivel zou zo meteen zijn cijfers kunnen opkrikken en extra vertrouwen tanken in zijn eerste maanden. Ramos is het daar echter totaal niet mee eens en zou furieus hebben gereageerd op de beslissing van zijn coach.

En op zich hebben beide partijen recht van spreken. Ramos doet het met 18 op 21 van op de stip zeker niet slecht, 85% van zijn penalty's waren dus een succes. Maar Hazard pakte er al veel meer in zijn carrière: 55 stuks waarvan er 48 binnengingen, een succespercentage van meer dan 87 dus. Aan Zidane nu om deze netelige situatie te ontmijnen, mogelijk kiest hij voor een soort van rotatie.

LEES OOK: Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Wie zou u de strafschoppen toevertrouwen?

Meest recent

Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

2
2
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

22
22
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

17
17
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

97
97
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

141
141
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

25
25
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

109
109
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

39
39
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

149
149
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

66
66
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

103
103
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

207
207
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

241
241
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

17
17
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

392
392
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

95
95
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

428
428
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

41
41
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

238
238
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

102
102
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

113
113
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

93
93
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

275
275

Meer sportnieuws