'Ramos gaat als furie tekeer na beslissing over Hazard'

door
'Ramos gaat als furie tekeer na beslissing over Hazard'

Eerstdaags trekt ook Real Madrid de voorbereiding op het komende seizoen op gang en het is onder meer uitkijken naar de eerste trainingsbeelden van Eden Hazard bij zijn nieuwe club. Maar nog voor hij er zijn opwachting kon maken is de Rode Duivel naar verluidt betrokken bij een relletje in de kleedkamer. Sergio Ramos is de boosdoener van dienst.


De Spaanse topverdediger is al een tijd de aanvoerder van Real en na het vertrek van Cristiano Ronaldo had hij zich ook het nemen van de strafschoppen toegeëigend. Dat deed Ramos zeker niet slecht en tijdens zijn presentatie liet Hazard, één van de beste penaltynemers ter wereld, al verstaan dat hij die taak graag aan de kapitein overlaat. Maar dat is blijkbaar buiten coach Zinedine Zidane gerekend.

Volgens Spaanse media als Diario Gol en El Desmarque wil de Fransman de strafschoppen immers aan Hazard laten. Niet alleen omdat hij daar een specialist in is, de Rode Duivel zou zo meteen zijn cijfers kunnen opkrikken en extra vertrouwen tanken in zijn eerste maanden. Ramos is het daar echter totaal niet mee eens en zou furieus hebben gereageerd op de beslissing van zijn coach.

En op zich hebben beide partijen recht van spreken. Ramos doet het met 18 op 21 van op de stip zeker niet slecht, 85% van zijn penalty's waren dus een succes. Maar Hazard pakte er al veel meer in zijn carrière: 55 stuks waarvan er 48 binnengingen, een succespercentage van meer dan 87 dus. Aan Zidane nu om deze netelige situatie te ontmijnen, mogelijk kiest hij voor een soort van rotatie.

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Wie zou u de strafschoppen toevertrouwen?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

39
39
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

36
36
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

65
65
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

46
46
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

76
76
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

98
98
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

91
91
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

69
69
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

189
189
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

122
122
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

152
152
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

227
227
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

236
236
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

131
131
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

42
42
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

220
220
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

398
398
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

109
109
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

647
647
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

316
316
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

501
501
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

423
423
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

436
436
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72

Meer sportnieuws