'Ramos gaat als furie tekeer na beslissing over Hazard'

door
'Ramos gaat als furie tekeer na beslissing over Hazard'

Eerstdaags trekt ook Real Madrid de voorbereiding op het komende seizoen op gang en het is onder meer uitkijken naar de eerste trainingsbeelden van Eden Hazard bij zijn nieuwe club. Maar nog voor hij er zijn opwachting kon maken is de Rode Duivel naar verluidt betrokken bij een relletje in de kleedkamer. Sergio Ramos is de boosdoener van dienst.


De Spaanse topverdediger is al een tijd de aanvoerder van Real en na het vertrek van Cristiano Ronaldo had hij zich ook het nemen van de strafschoppen toegeëigend. Dat deed Ramos zeker niet slecht en tijdens zijn presentatie liet Hazard, één van de beste penaltynemers ter wereld, al verstaan dat hij die taak graag aan de kapitein overlaat. Maar dat is blijkbaar buiten coach Zinedine Zidane gerekend.

Volgens Spaanse media als Diario Gol en El Desmarque wil de Fransman de strafschoppen immers aan Hazard laten. Niet alleen omdat hij daar een specialist in is, de Rode Duivel zou zo meteen zijn cijfers kunnen opkrikken en extra vertrouwen tanken in zijn eerste maanden. Ramos is het daar echter totaal niet mee eens en zou furieus hebben gereageerd op de beslissing van zijn coach.

En op zich hebben beide partijen recht van spreken. Ramos doet het met 18 op 21 van op de stip zeker niet slecht, 85% van zijn penalty's waren dus een succes. Maar Hazard pakte er al veel meer in zijn carrière: 55 stuks waarvan er 48 binnengingen, een succespercentage van meer dan 87 dus. Aan Zidane nu om deze netelige situatie te ontmijnen, mogelijk kiest hij voor een soort van rotatie.

LEES OOK: ‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Wie zou u de strafschoppen toevertrouwen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

6
6
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

19
19
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

22
22
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

58
58
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

15
15
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

512
512
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

47
47
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

131
131
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

198
198
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

36
36
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

62
62
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

324
324
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

72
72
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

306
306
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

307
307
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

54
54
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

150
150
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

238
238
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

74
74
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

205
205
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

130
130
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

111
111

Meer sportnieuws