'Ramos gaat als furie tekeer na beslissing over Hazard'

6254
'Ramos gaat als furie tekeer na beslissing over Hazard'

Eerstdaags trekt ook Real Madrid de voorbereiding op het komende seizoen op gang en het is onder meer uitkijken naar de eerste trainingsbeelden van Eden Hazard bij zijn nieuwe club. Maar nog voor hij er zijn opwachting kon maken is de Rode Duivel naar verluidt betrokken bij een relletje in de kleedkamer. Sergio Ramos is de boosdoener van dienst.


De Spaanse topverdediger is al een tijd de aanvoerder van Real en na het vertrek van Cristiano Ronaldo had hij zich ook het nemen van de strafschoppen toegeëigend. Dat deed Ramos zeker niet slecht en tijdens zijn presentatie liet Hazard, één van de beste penaltynemers ter wereld, al verstaan dat hij die taak graag aan de kapitein overlaat. Maar dat is blijkbaar buiten coach Zinedine Zidane gerekend.

Volgens Spaanse media als Diario Gol en El Desmarque wil de Fransman de strafschoppen immers aan Hazard laten. Niet alleen omdat hij daar een specialist in is, de Rode Duivel zou zo meteen zijn cijfers kunnen opkrikken en extra vertrouwen tanken in zijn eerste maanden. Ramos is het daar echter totaal niet mee eens en zou furieus hebben gereageerd op de beslissing van zijn coach.

En op zich hebben beide partijen recht van spreken. Ramos doet het met 18 op 21 van op de stip zeker niet slecht, 85% van zijn penalty's waren dus een succes. Maar Hazard pakte er al veel meer in zijn carrière: 55 stuks waarvan er 48 binnengingen, een succespercentage van meer dan 87 dus. Aan Zidane nu om deze netelige situatie te ontmijnen, mogelijk kiest hij voor een soort van rotatie.

LEES OOK: Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Wie zou u de strafschoppen toevertrouwen?

Meest recent

Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

4
4
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

47
47
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

58
58
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

75
75
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

45
45
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

11
11
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

31
31
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

94
94
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

53
53
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

34
34
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

86
86
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

134
134
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

317
317
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

112
112
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

79
79
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

198
198
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

51
51
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

188
188
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

749
749
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

67
67
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

101
101
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

73
73
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

75
75
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

386
386
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

170
170

Meer sportnieuws