'Internazionale wil versterking halen bij Club Brugge'

door
'Internazionale wil versterking halen bij Club Brugge'

Club Brugge speelde met Wesley Moraes al één sterkhouder kwijt en ziet eerstdaags wellicht ook Stefano Denswil vertrekken. Maar er is nog een smaakmaker die deze zomer mogelijk andere oorden opzoekt. Arnaut Danjuma is immers razend ambitieus en de interesse in de winger neemt zienderogen toe.


Voetbal International weet nu dat Southampton ook de nodige interesse heeft in de flankspeler. Hij lijkt zo stilaan onhoudbaar te worden voor Club Brugge, want eerder raakte al bekend dat AC Milan, Tottenham en Stade Rennes de international van Nederland in het vizier hadden. De speler zelf, die een jaar geleden voor één miljoen euro overkwam van NEC, wil alvast een volgende stap in zijn carrière zetten.

UPDATE 03/07
Voorlopig kwam er nog geen enkel concreet bod binnen bij Club Brugge, maar de belangstelling in Danjuma wordt groter en groter. Volgens bovengenoemde bron zou ook Internazionale zijn situatie aan het monitoren zijn. De Milanezen zouden al geïnformeerd hebben naar de voorwaarden, maar zijn tot dusver nog niet concreet.

De 22-jarige aanvaller ziet de interesse in ieder geval graag toenemen. Danjuma wil volgende zomer immers mee naar het EK met Nederland en een club in een grotere competitie zouden zijn kansen op een selectie doen toenemen. Maar dan is het wel noodzakelijk dat hij voldoende speelminuten zijn. Daarom zal hij zijn tijd nemen om de aanbiedingen te bestuderen en zijn nieuwe club zorgvuldig kiezen.

LEES OOK: 'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club moet er alles aan doen om Danjuma te houden ...

Meest recent

Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

10
10
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

12
12
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

25
25
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

52
52
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

23
23
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

53
53
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

38
38
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

148
148
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

299
299
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

36
36
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

169
169
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

35
35
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

61
61
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

89
89
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

89
89
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

521
521
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

242
242
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

175
175
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

151
151
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

323
323
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

91
91
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

256
256
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

38
38
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

97
97

Meer sportnieuws