'Messi overweegt drastisch in te grijpen na nieuwe blamage'

door
'Messi overweegt drastisch in te grijpen na nieuwe blamage'

Lionel Messi is er andermaal niet geslaagd om een grote prijs te winnen met zijn Argentinië. De Albiceleste sneuvelden dinsdagnacht in de Copa America, door in de halve finales met 2-0 te verliezen van gastland Brazilië. En dat heeft mogelijk zware gevolgen voor het carrièreverloop van Messi.


De superster van FC Barcelona speelde een vrij matig tornooi en begon ook zwak aan de partij tegen de Brazilianen. Maar eenmaal zijn land op achterstand kwam, stond de echte Messi plots op. Hij vormde een constante dreiging en raakte onder meer paal en lat. Daarnaast deelde hij ook enkele fraaie voorzetten uit, maar die werden telkens gemist of gered. En toen Brazilië er in de tweede helft 2-0 van maakte, liet ook Messi het hangen.

Wederom geen prijs dus voor zijn Argentinië, dat al sinds 1993 op zoek is naar een nieuwe hoofdvogel. En volgens The Daily Star zou dat wel eens kunnen leiden tot het pensioen van Messi als international. Dat hing al meermaals in de lucht, maar telkens kwam de aanvaller daar op terug. Nu is hij echter al 32 jaar en alle lange internationale verplaatsingen worden een steeds zwaardere opgave.

Al heeft Messi één belangrijke reden om minstens nog een jaartje door te gaan met de nationale ploeg. In 2020 wordt de nieuwste editie van de Copa America immers georganiseerd in Colombia en ... zijn geboorteland. En voor eigen volk zal hij toch nog één keertje willen schitteren?

LEES OOK: Messi schrijft voetbalgeschiedenis, Dreyer baalt enorm

Zou u het begrijpen als Messi stopt met de nationale ploeg?

Meest recent

Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

0
0
Croky Cup: Union ontsnapt, hoofdrol VAR in OHL-Club, kermis op Bosuil

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

72
72
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

480
480
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

121
121
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

130
130
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

271
271
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

23
23
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

140
140
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

553
553
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

26
26
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

34
34
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

170
170
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

84
84
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

118
118
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

108
108
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

114
114
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

112
112
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

297
297
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

35
35
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

297
297
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

174
174
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

145
145
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

208
208
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

158
158

Meer sportnieuws