Clement beoordeelt Anderlecht: "Zijn hard met transfers bezig"

door
Clement beoordeelt Anderlecht:

Philippe Clement won afgelopen seizoen de landstitel als trainer van KRC Genk en wil in de komende jaargang hetzelfde doen bij Club Brugge. Maar evident wordt dat allerminst. Zo lijkt de concurrentie voor de start van het seizoen al een pak groter, terwijl de transfermarkt maandag pas officieel zijn deuren opende.


Clement is dan ook op zijn hoede voor de tegenstand en niet in het minst voor een herboren Anderlecht. Zo verwacht de coach van Blauw-Zwart nog een transferoffensief bij Paars-Wit. "Anderlecht heeft een héél ambitieus project, dat blijkt uit de terugkeer van Vincent. Als de resultaten er zijn, dan is het niet belangrijk voor hoeveel procent hij nu speler of trainer is. 't Is ook niet aan ons om daarover een oordeel te vellen. Ze zijn heel hard bezig met transfers, waarbij de contacten van hem en Frank Arnesen belangrijk zijn", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Bij Standard is dat transferoffensief al een heel tijdje aan de gang. Clement verwacht dan ook dat de Luikenaars hun stem zullen hebben in het titeldebat. "Je hebt Standard, waar Michel aan zijn tweede seizoen begint en ook veel aangekocht wordt. In Gent kan Thorup bouwen op de automatismen die er zijn, terwijl ook Genk zal meedoen. Als je de bedragen ziet die daar binnenkomen en wat ze uitgeven, dan zijn die ambities heel erg duidelijk."

LEES OOK: 'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Wie wordt de grootste concurrent van Club?

Meest recent

'Dit talent moet Anderlecht opnieuw doen dromen'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

12
12
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

68
68
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

15
15
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

27
27
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

27
27
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

227
227
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

131
131
Gouden Schoen-race plots weer helemaal open

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

185
185
'Zware klap voor Hayen bij eerste ingreep'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

206
206
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

299
299
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

169
169
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

42
42
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

165
165
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

453
453
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

192
192
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

203
203
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

68
68
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

183
183
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

236
236
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

651
651
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

251
251
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

63
63
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

494
494
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

453
453
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

91
91

Meer sportnieuws