'Volgende Genkse kampioenenmaker kan naar Premier League'

door
'Volgende Genkse kampioenenmaker kan naar Premier League'

KRC Genk beleefde tot dusver een geslaagde zomermercato. Leandro Trossard werd voor een pak geld aan Brighton gekocht, daarnaast werden al drie veelbelovende aanwinsten aangetrokken en zou de vierde alweer op komst zijn. Maar één dossier zorgt toch voor een wat gespannen sfeer op de burelen van de Luminus Arena.


Naast Trossard had de club ook medewerking aan een transfer beloofd aan Sander Berge en Ally Samatta. Maar er is nog een kampioenenmaker die absoluut wil vertrekken. Ruslan Malinovskyi liet meteen na het behalen van de titel al doorschijnen dat het tijd is voor een stap hogerop en zijn vertrekwens werd enkel groter door concrete interesse vanuit Italië.

Maar zowel Atalanta als Sampdoria vonden voorlopig geen akkoord: de vraagprijs van Genk blijft te hoog. En dus ligt de landskampioen momenteel op ramkoers met de Oekraïner, die normaal gezien volgende week weer zijn opwachting moet maken. Men hoopt dat alsnog een oplossing uit de bus komt.

UPDATE 01/07
En mogelijk komt die oplossing wel uit Engeland. Het Italiaanse medium Genova Today meldt dat Sampdoria nog steeds nadrukkelijk geïnteresseerd blijft en momenteel het meest concreet is. Maar men stelt ook dat Malinovskyi eveneens kan rekenen op interesse vanuit de Premier League. Om welke club(s) het precies gaat is niet bekend, maar het is geen geheim dat de Engelsen financieel sterker staan en dus mogelijk wel kunnen voldoen aan de vraagprijs.

LEES OOK: 'Gesprekken lopen: monstertransfer voor Malick Fofana'

Denkt u dat Malinovskyi in september nog voor Genk speelt?

Meest recent

'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

53
53
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

113
113
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

23
23
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

200
200
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

114
114
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

281
281
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

210
210
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

41
41
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

115
115
Club jubelt: superster vervoegt overvolle ziekenboeg Barça

Club Brugge is dit seizoen weer actief in de Champions League. In het kampioenenbal wachten er nog ...

99
99
Drie jonge Duivels bonken stevig op de deur van Garcia

Na de Gouden Generatie van de Belgische nationale ploeg zijn de Rode Duivels naarstig op zoek naar ...

181
181
Bellamy vloekt op grote (kwel)Duivel: “Wales was bang"

De Rode Duivels boekten een belangrijke zege in Wales. Bondscoach Craig Bellamy mocht als eerste ...

276
276
Bormans gooit op tafel: Union machteloos door Pocognoli

Union SG heeft afscheid genomen van Sebastien Pocognoli. De Belgische oefenmeester gaat een nieuwe ...

139
139
Kleedkameronthulling Raskin: dit eiste Garcia tijdens de rust

De Rode Duivels kwamen al vroeg op voorsprong tegen Wales en alle mogelijke doemscenario’s ...

266
266
‘Sensationele Europese wintertransfer Benzema’

Karim Benzema maakte jaren furore bij Real Madrid met als hoogtepunt een Ballon d’Or. De ...

57
57
Belgische talenten geloven ogen niet: “Nog nooit meegemaakt”

De jonge Duivels haalden tegen Wales verwoestend uit. De talenten van Gill Swerts wonnen met maar ...

170
170
Garcia heeft plots uniek wapen: “Zijn beste match”

Er is veel concurrentie bij de Rode Duivels en bondscoach Rudi Garcia moet elke wedstrijd knopen ...

166
166
‘Nieuwe structuur Anderlecht: wending achter de schermen’

Na het ontslag van Wouter Vandenhaute staat er een nieuwe structuur bij RSC Anderlecht voor de deur. ...

300
300
Vandenbempt schoffeert vier Duivels: “Onbegrijpelijk dramatisch”

De Rode Duivels staan er goed voor om het WK 2026 te halen. Na de overwinning tegen Wales heeft ...

424
424
TRANSFERUURTJE: ‘Toekomst Mignolet bekend, KAA Gent dumpt’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

646
646
Familie Pfaff plots getroffen door verschrikkelijk nieuws

De Pfaffs, ooit hét symbool van Vlaamse glamour en gezelligheid, worden opnieuw ...

93
93
Garcia prijst twee Rode Duivels de hemel in na Wales

De Belgische nationale ploeg won met 2-4 op het veld van Wales. Bondscoach Rudi Garcia kan opgelucht ...

276
276
Meunier velt zéér streng oordeel na Duivelse zege

Thomas Meunier kreeg de voorkeur op Timothy Castagne tegen Wales. De rechtsback liet zich ringeloren ...

141
141
Duivels splitsen: Courtois neemt viertal mee op privéjet

De Rode Duivels hebben een goede interlandperiode achter de rug. Na het gelijkspel tegen ...

278
278
Witsel mee naar het WK 2026? “Dat zit al in mijn hoofd”

Bondscoach Rudi Garcia koos ervoor om Axel Witsel weer op te roepen voor de Belgische nationale ...

121
121

Meer sportnieuws