'Hoop voor Lukaku: officieel bod onderweg naar Old Trafford'

door
'Hoop voor Lukaku: officieel bod onderweg naar Old Trafford'

Romelu Lukaku aast op een vertrek bij Manchester United en de Rode Duivel wil graag naar Inter Milaan. De onderhandelingen zijn gaande, maar het eerste bod van Inter is voorlopig veel te laag om Lukaku weg te halen bij Man Utd. Afwachten dus of alsnog een akkoord wordt gevonden.


Want ondanks het grote verschil tussen vraag en aanbod blijven de gesprekken wel gewoon verder lopen. Zo meldt Tuttomercatoweb dat Federico Pastorello, de makelaar van Lukaku, dinsdag aanwezig is in het hoofdkwartier van Inter waar hij verder zou spreken. Ook met Man Utd zou Inter nog steeds blijven onderhandelen. Het hoopt de vraagprijs van 85 miljoen euro te kunnen laten tot 65 miljoen.

UPDATE 30/06
Lukaku zal normaal gezien volgende week aansluiten op training bij Manchester United, maar hij blijft hopen op een transfer. En die hoop is niet ongegrond. Volgens The Sunday Express zullen de Italianen eerstdaags een nieuw officieel bod neerleggen. Hoeveel dat precies inhoudt is niet bekend. Wel zou Inter ook een nieuwe poging ondernemen om Mauro Icardi in de deal op te nemen om zo de prijs te drukken. United was hier in eerste instantie niet happig op, maar is mogelijk alweer van gedachten veranderd.

LEES OOK: Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

Lukaku speelt in september voor Inter ...

Meest recent

Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

28
28
Kompany zet pers op zijn plaats: "Sinds ik hier ben..."

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

25
25
Proto zet Renard op zijn plaats: "Deed hem geen goed"

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

46
46
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

254
254
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

88
88
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

66
66
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

211
211
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

337
337
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

227
227
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

215
215
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

44
44
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

143
143
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

81
81
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

117
117
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

75
75
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

54
54
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

127
127
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

60
60
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

133
133
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

66
66
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

238
238
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

531
531
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

76
76
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

286
286
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

44
44

Meer sportnieuws