'United wil toptransfer Barça met gemeen plan kapen'

door
'United wil toptransfer Barça met gemeen plan kapen'

FC Barcelona kon de voorbije weken niet anders dan toekijken hoe aartsrivaal Real Madrid de ene topspeler na de andere wist aan te trekken. Maar het antwoord van de Catalanen zou niet lang meer op zich laten wachten. Zo zou de Spaanse kampioen weldra keihard willen toeslaan.


Een akkoord omtrent de terugkeer over Neymar lijkt nog veraf, omtrent Antoine Griezmann begint er wel één en ander te bewegen. Vanaf 1 juli zakt zijn contractueel bepaalde afkoopsom immers van 200 naar 120 miljoen euro. Maar Barça zou die som nog willen doen laten zakken door één of meerdere spelers in de deal op te nemen. Volgens L'Equipe zijn de gesprekken met Atletico Madrid daarover officieel opgestart.

Om met Griezmann zelf tot een akkoord te komen, worden geen grote problemen verwacht. De Fransman wil graag in Catalonië aan de slag en zou zelfs bereid zijn om een salarisvermindering te accepteren. Marca schrijft dat er voor hem een vijfjarig contract klaarligt en dat de transfer volgende week al afgerond kan worden.

UPDATE 30/06
Barça blijft dus doordrukken voor komst van Griezmann, maar moet ook de nodige concurrentie vrezen. Zo zou Manchester United eveneens zijn zinnen hebben gezet op de wereldkampioen. En de Engelsen zouden een gemeen spelletje spelen. Volgens The Sun proberen ze de entourage van de aanvaller op andere gedachten te brengen door te beweren dat Barcelona liever Neymar zou aantrekken en dat Griezmann slechts een alternatief is voor de Braziliaan. Of het plannetje ook zal werken valt voorlopig af te wachten.

LEES OOK: 'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Welke club zou u Griezmann aanraden?

Meest recent

Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

221
221
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

68
68
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

8
8
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

163
163
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

15
15
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

102
102
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

159
159
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

17
17
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

39
39
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

17
17
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

340
340
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

154
154
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

186
186
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

60
60
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

226
226
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

110
110
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

98
98
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

125
125
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

365
365
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

488
488
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

285
285
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

75
75

Meer sportnieuws