'United wil toptransfer Barça met gemeen plan kapen'

door
'United wil toptransfer Barça met gemeen plan kapen'

FC Barcelona kon de voorbije weken niet anders dan toekijken hoe aartsrivaal Real Madrid de ene topspeler na de andere wist aan te trekken. Maar het antwoord van de Catalanen zou niet lang meer op zich laten wachten. Zo zou de Spaanse kampioen weldra keihard willen toeslaan.


Een akkoord omtrent de terugkeer over Neymar lijkt nog veraf, omtrent Antoine Griezmann begint er wel één en ander te bewegen. Vanaf 1 juli zakt zijn contractueel bepaalde afkoopsom immers van 200 naar 120 miljoen euro. Maar Barça zou die som nog willen doen laten zakken door één of meerdere spelers in de deal op te nemen. Volgens L'Equipe zijn de gesprekken met Atletico Madrid daarover officieel opgestart.

Om met Griezmann zelf tot een akkoord te komen, worden geen grote problemen verwacht. De Fransman wil graag in Catalonië aan de slag en zou zelfs bereid zijn om een salarisvermindering te accepteren. Marca schrijft dat er voor hem een vijfjarig contract klaarligt en dat de transfer volgende week al afgerond kan worden.

UPDATE 30/06
Barça blijft dus doordrukken voor komst van Griezmann, maar moet ook de nodige concurrentie vrezen. Zo zou Manchester United eveneens zijn zinnen hebben gezet op de wereldkampioen. En de Engelsen zouden een gemeen spelletje spelen. Volgens The Sun proberen ze de entourage van de aanvaller op andere gedachten te brengen door te beweren dat Barcelona liever Neymar zou aantrekken en dat Griezmann slechts een alternatief is voor de Braziliaan. Of het plannetje ook zal werken valt voorlopig af te wachten.

LEES OOK: 'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Welke club zou u Griezmann aanraden?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

262
262
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

103
103
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

16
16
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

58
58
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

72
72
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

284
284
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

428
428
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

364
364
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

70
70
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

123
123
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

461
461
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

341
341
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

132
132
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

488
488
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

300
300
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

246
246
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

192
192

Meer sportnieuws