'United wil toptransfer Barça met gemeen plan kapen'

421 stemmen
'United wil toptransfer Barça met gemeen plan kapen'

FC Barcelona kon de voorbije weken niet anders dan toekijken hoe aartsrivaal Real Madrid de ene topspeler na de andere wist aan te trekken. Maar het antwoord van de Catalanen zou niet lang meer op zich laten wachten. Zo zou de Spaanse kampioen weldra keihard willen toeslaan.


Een akkoord omtrent de terugkeer over Neymar lijkt nog veraf, omtrent Antoine Griezmann begint er wel één en ander te bewegen. Vanaf 1 juli zakt zijn contractueel bepaalde afkoopsom immers van 200 naar 120 miljoen euro. Maar Barça zou die som nog willen doen laten zakken door één of meerdere spelers in de deal op te nemen. Volgens L'Equipe zijn de gesprekken met Atletico Madrid daarover officieel opgestart.

Om met Griezmann zelf tot een akkoord te komen, worden geen grote problemen verwacht. De Fransman wil graag in Catalonië aan de slag en zou zelfs bereid zijn om een salarisvermindering te accepteren. Marca schrijft dat er voor hem een vijfjarig contract klaarligt en dat de transfer volgende week al afgerond kan worden.

UPDATE 30/06
Barça blijft dus doordrukken voor komst van Griezmann, maar moet ook de nodige concurrentie vrezen. Zo zou Manchester United eveneens zijn zinnen hebben gezet op de wereldkampioen. En de Engelsen zouden een gemeen spelletje spelen. Volgens The Sun proberen ze de entourage van de aanvaller op andere gedachten te brengen door te beweren dat Barcelona liever Neymar zou aantrekken en dat Griezmann slechts een alternatief is voor de Braziliaan. Of het plannetje ook zal werken valt voorlopig af te wachten.

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Welke club zou u Griezmann aanraden?

Meest recent

'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

37
37
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

114
114
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

79
79
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

34
34
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

461
461
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

79
79
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

99
99
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

134
134
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

128
128
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

55
55
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

395
395
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

126
126
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

153
153
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

158
158
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

186
186
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

558
558
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

157
157
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

157
157
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

403
403
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

347
347
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

97
97
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

780
780
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

261
261

Meer sportnieuws