'Malinovskyi moet nog even wachten op gehoopte transfer'

365
'Malinovskyi moet nog even wachten op gehoopte transfer'

KRC Genk verkocht Leandro Trossard begin deze week voor zo'n 20 miljoen euro aan Brighton and Hove Albion. Maar de aanvoerder is niet de enige kampioenenmaker die voor een hoog bedrag zal vertrekken. Ruslan Malinovskyi zou wel eens de volgende kunnen zijn.

De bedoeling van het bestuur was om de Oekraïense middenvelder nog één seizoen aan boord te houden, maar dat was buiten Malinovskyi zelf gerekend. Al meteen na het behalen van de titel uitte hij zijn vertrekwens en die werd met de week nadrukkelijker. Maar Racing hield voet bij stuk en liet de vraagprijs van 20 miljoen euro maar niet zakken, tot grote frustratie van het kamp-Malinovskyi. Vooral omdat een transfer naar Atalanta zo op de helling kwam te staan.

Maar de middenvelder zou nu toch zijn zin krijgen. Volgens transfergoeroe Gianluca Di Marzio gaat Genk uiteindelijk toch overstag en zou een akkoord met Sampdoria in de maak zijn. Opvallend, het zou gaan om een transfersom van 'slechts' 12 miljoen euro, weliswaar aangevuld met de nodige bonussen. Volgende week zou de transfer afgerond kunnen worden. 

UPDATE 28/06
De berichten over het nakende vertrek van Malinovskyi blijken toch wat voorbarig te zijn, want volgens Het Laatste Nieuws is er van een akkoord nog lang geen sprake. Sampdroai zou inderdaad een bod van 12 miljoen euro voorbereiden, maar Genk is officieel nog niet op de hoogte van hun interesse. Volgende week zou een Italiaanse delegatie wel naar Limburg komen om te onderhandelen over de transfer. Genk wil 20 miljoen voor zijn middenvelder, dus het valt af te wachten of er een akkoord uit de bus komt.

LEES OOK: Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

Denk je dat er een akkoord zal komen?

Meest recent

Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

8
8
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

7
7
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

189
189
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

24
24
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

464
464
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

46
46
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

19
19
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

443
443
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

193
193
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

952
952
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

149
149
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

25
25
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

202
202
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

14
14
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

93
93
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

299
299
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

234
234
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

123
123
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

288
288
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

64
64
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

136
136
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

455
455
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

140
140
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

51
51

Meer sportnieuws