'Malinovskyi moet nog even wachten op gehoopte transfer'

365 stemmen
'Malinovskyi moet nog even wachten op gehoopte transfer'

KRC Genk verkocht Leandro Trossard begin deze week voor zo'n 20 miljoen euro aan Brighton and Hove Albion. Maar de aanvoerder is niet de enige kampioenenmaker die voor een hoog bedrag zal vertrekken. Ruslan Malinovskyi zou wel eens de volgende kunnen zijn.

De bedoeling van het bestuur was om de Oekraïense middenvelder nog één seizoen aan boord te houden, maar dat was buiten Malinovskyi zelf gerekend. Al meteen na het behalen van de titel uitte hij zijn vertrekwens en die werd met de week nadrukkelijker. Maar Racing hield voet bij stuk en liet de vraagprijs van 20 miljoen euro maar niet zakken, tot grote frustratie van het kamp-Malinovskyi. Vooral omdat een transfer naar Atalanta zo op de helling kwam te staan.

Maar de middenvelder zou nu toch zijn zin krijgen. Volgens transfergoeroe Gianluca Di Marzio gaat Genk uiteindelijk toch overstag en zou een akkoord met Sampdoria in de maak zijn. Opvallend, het zou gaan om een transfersom van 'slechts' 12 miljoen euro, weliswaar aangevuld met de nodige bonussen. Volgende week zou de transfer afgerond kunnen worden. 

UPDATE 28/06
De berichten over het nakende vertrek van Malinovskyi blijken toch wat voorbarig te zijn, want volgens Het Laatste Nieuws is er van een akkoord nog lang geen sprake. Sampdroai zou inderdaad een bod van 12 miljoen euro voorbereiden, maar Genk is officieel nog niet op de hoogte van hun interesse. Volgende week zou een Italiaanse delegatie wel naar Limburg komen om te onderhandelen over de transfer. Genk wil 20 miljoen voor zijn middenvelder, dus het valt af te wachten of er een akkoord uit de bus komt.

LEES OOK: KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

Denk je dat er een akkoord zal komen?

Meest recent

Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

6
6
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

34
34
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

18
18
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

96
96
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

91
91
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

429
429
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

110
110
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

45
45
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

49
49
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

322
322
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

510
510
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

42
42
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

416
416
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

120
120
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

51
51
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

238
238
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

225
225
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

641
641
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

201
201
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

458
458
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

244
244

Meer sportnieuws