'Malinovskyi moet nog even wachten op gehoopte transfer'

door
'Malinovskyi moet nog even wachten op gehoopte transfer'

KRC Genk verkocht Leandro Trossard begin deze week voor zo'n 20 miljoen euro aan Brighton and Hove Albion. Maar de aanvoerder is niet de enige kampioenenmaker die voor een hoog bedrag zal vertrekken. Ruslan Malinovskyi zou wel eens de volgende kunnen zijn.

De bedoeling van het bestuur was om de Oekraïense middenvelder nog één seizoen aan boord te houden, maar dat was buiten Malinovskyi zelf gerekend. Al meteen na het behalen van de titel uitte hij zijn vertrekwens en die werd met de week nadrukkelijker. Maar Racing hield voet bij stuk en liet de vraagprijs van 20 miljoen euro maar niet zakken, tot grote frustratie van het kamp-Malinovskyi. Vooral omdat een transfer naar Atalanta zo op de helling kwam te staan.

Maar de middenvelder zou nu toch zijn zin krijgen. Volgens transfergoeroe Gianluca Di Marzio gaat Genk uiteindelijk toch overstag en zou een akkoord met Sampdoria in de maak zijn. Opvallend, het zou gaan om een transfersom van 'slechts' 12 miljoen euro, weliswaar aangevuld met de nodige bonussen. Volgende week zou de transfer afgerond kunnen worden. 

UPDATE 28/06
De berichten over het nakende vertrek van Malinovskyi blijken toch wat voorbarig te zijn, want volgens Het Laatste Nieuws is er van een akkoord nog lang geen sprake. Sampdroai zou inderdaad een bod van 12 miljoen euro voorbereiden, maar Genk is officieel nog niet op de hoogte van hun interesse. Volgende week zou een Italiaanse delegatie wel naar Limburg komen om te onderhandelen over de transfer. Genk wil 20 miljoen voor zijn middenvelder, dus het valt af te wachten of er een akkoord uit de bus komt.

LEES OOK: Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

Denk je dat er een akkoord zal komen?

Meest recent

Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

1
1
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

27
27
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

36
36
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

122
122
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

54
54
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

292
292
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

75
75
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

163
163
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

108
108
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

169
169
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

301
301
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

165
165
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

166
166
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

36
36
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

139
139
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

79
79
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

171
171
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

93
93
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

155
155
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

237
237
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

95
95
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

47
47
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

38
38
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

191
191
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

133
133

Meer sportnieuws