'Malinovskyi moet nog even wachten op gehoopte transfer'

365 stemmen
'Malinovskyi moet nog even wachten op gehoopte transfer'

KRC Genk verkocht Leandro Trossard begin deze week voor zo'n 20 miljoen euro aan Brighton and Hove Albion. Maar de aanvoerder is niet de enige kampioenenmaker die voor een hoog bedrag zal vertrekken. Ruslan Malinovskyi zou wel eens de volgende kunnen zijn.

De bedoeling van het bestuur was om de Oekraïense middenvelder nog één seizoen aan boord te houden, maar dat was buiten Malinovskyi zelf gerekend. Al meteen na het behalen van de titel uitte hij zijn vertrekwens en die werd met de week nadrukkelijker. Maar Racing hield voet bij stuk en liet de vraagprijs van 20 miljoen euro maar niet zakken, tot grote frustratie van het kamp-Malinovskyi. Vooral omdat een transfer naar Atalanta zo op de helling kwam te staan.

Maar de middenvelder zou nu toch zijn zin krijgen. Volgens transfergoeroe Gianluca Di Marzio gaat Genk uiteindelijk toch overstag en zou een akkoord met Sampdoria in de maak zijn. Opvallend, het zou gaan om een transfersom van 'slechts' 12 miljoen euro, weliswaar aangevuld met de nodige bonussen. Volgende week zou de transfer afgerond kunnen worden. 

UPDATE 28/06
De berichten over het nakende vertrek van Malinovskyi blijken toch wat voorbarig te zijn, want volgens Het Laatste Nieuws is er van een akkoord nog lang geen sprake. Sampdroai zou inderdaad een bod van 12 miljoen euro voorbereiden, maar Genk is officieel nog niet op de hoogte van hun interesse. Volgende week zou een Italiaanse delegatie wel naar Limburg komen om te onderhandelen over de transfer. Genk wil 20 miljoen voor zijn middenvelder, dus het valt af te wachten of er een akkoord uit de bus komt.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Denk je dat er een akkoord zal komen?

Meest recent

'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

35
35
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

64
64
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

61
61
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

44
44
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

137
137
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

419
419
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

576
576
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

512
512
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

88
88
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

414
414
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

563
563
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

251
251
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

70
70
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

245
245
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

470
470
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

268
268
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

741
741
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

228
228
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

248
248
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

580
580
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

764
764
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

634
634
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

226
226
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

747
747

Meer sportnieuws