'Malinovskyi moet nog even wachten op gehoopte transfer'

door
'Malinovskyi moet nog even wachten op gehoopte transfer'

KRC Genk verkocht Leandro Trossard begin deze week voor zo'n 20 miljoen euro aan Brighton and Hove Albion. Maar de aanvoerder is niet de enige kampioenenmaker die voor een hoog bedrag zal vertrekken. Ruslan Malinovskyi zou wel eens de volgende kunnen zijn.

De bedoeling van het bestuur was om de Oekraïense middenvelder nog één seizoen aan boord te houden, maar dat was buiten Malinovskyi zelf gerekend. Al meteen na het behalen van de titel uitte hij zijn vertrekwens en die werd met de week nadrukkelijker. Maar Racing hield voet bij stuk en liet de vraagprijs van 20 miljoen euro maar niet zakken, tot grote frustratie van het kamp-Malinovskyi. Vooral omdat een transfer naar Atalanta zo op de helling kwam te staan.

Maar de middenvelder zou nu toch zijn zin krijgen. Volgens transfergoeroe Gianluca Di Marzio gaat Genk uiteindelijk toch overstag en zou een akkoord met Sampdoria in de maak zijn. Opvallend, het zou gaan om een transfersom van 'slechts' 12 miljoen euro, weliswaar aangevuld met de nodige bonussen. Volgende week zou de transfer afgerond kunnen worden. 

UPDATE 28/06
De berichten over het nakende vertrek van Malinovskyi blijken toch wat voorbarig te zijn, want volgens Het Laatste Nieuws is er van een akkoord nog lang geen sprake. Sampdroai zou inderdaad een bod van 12 miljoen euro voorbereiden, maar Genk is officieel nog niet op de hoogte van hun interesse. Volgende week zou een Italiaanse delegatie wel naar Limburg komen om te onderhandelen over de transfer. Genk wil 20 miljoen voor zijn middenvelder, dus het valt af te wachten of er een akkoord uit de bus komt.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Denk je dat er een akkoord zal komen?

Meest recent

'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

5
5
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

44
44
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

240
240
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

46
46
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

600
600
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

90
90
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

164
164
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

230
230
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

102
102
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

286
286
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

308
308
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

67
67
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

37
37
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

847
847
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

93
93
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

159
159
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

686
686
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

362
362
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

261
261
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

627
627
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

431
431
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

383
383
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

92
92
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

817
817
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

278
278

Meer sportnieuws