EXCLUSIEF Verschueren: "We deden geen bod op hem"

1096
EXCLUSIEF Verschueren:

Bij RSC Anderlecht stond Michael Verschueren de pers te woord na de voorstelling van Vincent Kompany en onze redactie kon de sportief directeur strikken om enkele vragen te stellen. Hij sprak over de invloed van Vincent Kompany, enkele transferdossiers en de abonnementenverkoop.


Verschueren sprak over de mercato. "Een bod op Vedat Muqiri (spits van Rizespor, nvdr.)? Dat klopt niet en of Sydney Sam in aanmerking komt? Ook niet", bevestigde de sportief directeur het nieuws dat onze redactie al eerder bracht. "Negentig procent van de namen die ik in de pers zie, kloppen niet. Er zijn namen die wel kloppen, maar uiteraard kan ik niet dieper ingaan op namen. De posities? Aanvallend gaan we ons moeten versterken, maar op de flanken gaan we kijken hoe Jérémy Doku en Francis Amuzu zich gaan ontwikkelen. Achteraan kan er ook nog wat bijkomen, maar dat hangt ook af van de vertrekkers."

Andy Najar hoort daar zeker niet bij, ook al liep die onlangs een stevige blessure op bij Honduras. "Andy is een speler die op de lijst staat van de spelers die we willen houden. Zijn laatste contractjaar? We gaan bekijken wat de ernst van zijn blessure is, daar mag ik door de nieuwe wetgeving niets over zeggen. Als Andy aantoont dat hij weer zijn oude niveau haalt, kunnen we weer gaan praten. We hebben hem zeer zeker niet opgegeven." Er zijn wel nog uitgaande transfers op til. "Mogelijk gaan een aantal uitgeleende spelers nog een jaar aan hun club worden uitgeleend, daar zal de komende dagen mogelijk wat bewegen."


Kompany is hét uithangbord van het nieuwe Anderlecht.
De fans geloven in het nieuwe Anderlecht. "Onze abonnementenverkoop verloopt zeer goed, ik ken de juiste aantallen niet vanbuiten, maar de verkoop is momenteel 12% boven onze targets. De vrije verkoop is pas begonnen, en we zien zeker het effect van de komst van Vincent Kompany."

De komst van 'Vince the Prince' zorgt ook voor meer opties op de transfermarkt. "Spelers en ook makelaars zien dat we een wereldster hebben aangetrokken en ze zien ook dat we veel ambitie hebben. Spelers die voor de komst van Kompany nog onhaalbaar leken te zijn, zijn nu wél geïnteresseerd in een transfer naar Anderlecht." Kompany is ook het grote uithangbord van de RSCA Belfius Academy. Kompany is een kind van Anderlecht en Paars-Wit investeert nog meer. "We trekken ons budget op van zeven miljoen euro naar negen miljoen euro", besloot Verschueren. Marc Coucke gaf daar eerder al meer uitleg over.

LEES OOK: ‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Zal Anderlecht nog zwaar gaan uithalen op de transfermarkt?

Meest recent

'Anderlecht heeft beet: transferaankondiging vlak na Kairat'

De selectie en staff van RSC Anderlecht vertoeven momenteel in Kazachstan voor het Europese duel op ...

201
201
Witsel zet kribbel: nieuwe club voorziet mooie surprise

Axel Witsel krijgt er maar geen genoeg van. Op zijn 37ste gaat de Belgische WK-ganger nog een nieuw ...

27
27
'Barça incasseert dubbele njet: grote gevolgen Club Brugge'

FC Barcelona heeft zich deze week versterkt met Rodri. De Catalanen zijn echter nog niet klaar op de ...

447
447
UCL: Nederlands sprookje aan zijden draadje, Celtic haalt uit

Woensdagavond werden de resterende heenmatchen in de laatste voorronde van de Champions League ...

92
92
Moreira tekent bij droomclub: riante transfersom onthuld

Diego Moreira heeft een grote stap gezet in zijn nog prille carrière. De Rode Duivel ...

63
63
'Antwerp heeft transfer beet: financiële details gelekt'

Antwerp FC is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen en wist zijn eerste twee wedstrijden al ...

218
218
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

293
293
'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

944
944
Twijfels bij Club Brugge: grote verandering in basiself?

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

909
909
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

196
196
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

120
120
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

158
158
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

953
953
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

114
114
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

127
127
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

80
80
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

673
673
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

125
125
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

48
48
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

74
74
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

685
685
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

601
601
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

639
639
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

88
88
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1238
1238

Meer sportnieuws